Pady serveru
Re: Pady serveru
Teď jsme to zkoušeli s Rejtym a tu postavu to v pohodě uložilo. Já myslim, že kamenem ourazu bylo, že server ty postavy asi sám od sebe periodicky neukládá a vzhledem k tom, že ta duše to doteď ukládala jenom někdy, tak se postava ukládala prakticky jenom při korektnim restartu serveru a proto bylo to zapomínání tak fatální.
Ještě teda vyřešit to periodický ukládání, protože je normální, že člověk zapomene uložit.
Ještě teda vyřešit to periodický ukládání, protože je normální, že člověk zapomene uložit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pady serveru
Pravdepodobne odhalena pricina, proc dm pri logovani do hry shazuje server. Bylo to pricinou i posledniho padu...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pady serveru
to znamená že pady jsou vyřešeny?
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
ne jen ze jestli chces Quest, tak ti spadne server, pri pokusu DM se nalogovat
No jinak jak uz rikal bers, ze mu to v cheel pada a tak. Nejni mozny, ze treba cheel sem delal ve starym WB modulu a crfat delam taky v jinym modulu s jinyma hakama.. jako ze by se to s tim kazilo? treba ze by to hledalo nejake veci, co tam nejsou ??
Ale zase i stare lokace v tom byly vyrobeny, ne?
No jinak jak uz rikal bers, ze mu to v cheel pada a tak. Nejni mozny, ze treba cheel sem delal ve starym WB modulu a crfat delam taky v jinym modulu s jinyma hakama.. jako ze by se to s tim kazilo? treba ze by to hledalo nejake veci, co tam nejsou ??
Ale zase i stare lokace v tom byly vyrobeny, ne?
A zase se craftí...
Re: Pady serveru
Spis tam bude nejakej placeabl, co tohle zpusobuje. Dela to napr. ten modry svitici krystal, pokud neni nastaveny jako pouzitelny.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pady serveru
a už to zase padá !Rejty wrote:Pravdepodobne odhalena pricina, proc dm pri logovani do hry shazuje server. Bylo to pricinou i posledniho padu...
pokud to je opravdu tím, že se hlásí do hry DM, pak zařaďte na počátek přihlašovací sekvence DM automatické nahrání všech postav ve hře, nebo alespoň výstražný křik " DM přichází, spaste svoje duše a nahrajte se ! "
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Pady serveru
Pár možností proč to padne u DM se našli, tomu se ted vyvarováváme.. možno že to spadlo zase po dlouhé době jenom tak
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
Hm, tak jak sem rikal naposled, ze se to ulozilo bezvadne, tak pri vcerejsim padu me to hodilo zase xpy i veci zhruba tak o 6 hodin zpet, mozna vice. Protoze tak ve 3hodiny odpoledne sem zrovna zpracovaval zelezo a kdyz sem se po padu nalogoval, tak me to do inventare daly ingoty zeleza, ktere sem zpracovaval.
Nejni moznost, ze v dobe padu serveru se prepise ta dobre ulozena vec tou uplne posledni (te da ne tou aktulani, ale tou starou) ?
PS: dusi sem pouzival alespon 5x od te doby.
Nejni moznost, ze v dobe padu serveru se prepise ta dobre ulozena vec tou uplne posledni (te da ne tou aktulani, ale tou starou) ?
PS: dusi sem pouzival alespon 5x od te doby.
A zase se craftí...
Re: Pady serveru
Souhlas, me to udelalo to same, ted to padlo znovu tak sem zvedav co to udela....
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
hm mozna to nepomuze, ale prece to napisu. Ted kdzy to spadlo, tak sem vyvolaval summony. Pri vyvolavani summona 4 kruhu medeneho dracka (+ prodlouzene kouzlo) mi to vymrzlo. Jako ze sem zustal stat zamrzlej, presne v momente sesilani toho summona (fialovy cary kolem ruk ale nic se neseslalo), takze to asi vymrzlo presne v moment toho sesilani.
Sem si zprvu myslel, ze to vymrzlo jen me, ale celej server byl spadlej.
Sem si zprvu myslel, ze to vymrzlo jen me, ale celej server byl spadlej.
A zase se craftí...
Re: Pady serveru
za ty poslední pády můžu já, ale nechápu proč.. prostě to padne když se chci lognout, ale ty DM postavy bych měl mít bez itemů, tak nevim.. 
Re: Pady serveru
rekl bych ze tim to asi nebude uz to takhle parkrat padlo i kdyz byly na severu 3 postavy a jen ta ma kouzlici - a to nekouzlilanomis_b wrote:hm mozna to nepomuze, ale prece to napisu. Ted kdzy to spadlo, tak sem vyvolaval summony. Pri vyvolavani summona 4 kruhu medeneho dracka (+ prodlouzene kouzlo) mi to vymrzlo. Jako ze sem zustal stat zamrzlej, presne v momente sesilani toho summona (fialovy cary kolem ruk ale nic se neseslalo), takze to asi vymrzlo presne v moment toho sesilani.
Sem si zprvu myslel, ze to vymrzlo jen me, ale celej server byl spadlej.
to co pises je kdyz se strati informace od serveru tak to postavicka dela porad to co delala predtim muzes s ni jeste nejakou dobu behat po mape ale vzdycky se otoci do te animacky co v ni byla tesne pred padem at uz je to beh na nejakou stranu nebo kouzleni
jinak mas pravdu i mou postavu to hodilo zase o par hodin dozadu - je vubec nekdo koho to zpatky nehodilo? jestli ne tak to dela vsem stejne a jestli jo - tak je nekde neco horsiho asi? ne? :o(
Re: Pady serveru
jo a ted byly 2 restarty hned po sobe - jeden to hlasilo 14:09 a ted jede druhej od 14:19
a ted dalsi co se hlasi 14:20 a jeste jeden 14:21 pocitadlo dojede tak do 25%
oprava: restartuje se porad a porad pocitadlo doelze do 25% a pak zamrzne a zacne znova s dalsim restartem
a ted dalsi co se hlasi 14:20 a jeste jeden 14:21 pocitadlo dojede tak do 25%
oprava: restartuje se porad a porad pocitadlo doelze do 25% a pak zamrzne a zacne znova s dalsim restartem
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
Prej ej poskozenej modul. Asi tam nekdo bude muset zajit.
BTW: nemuze to byt RAMka? byly lagy, tak se koupila RAMka a pak tozaclo padat, nesedelo by to? Ja totiz jednou mel spatnou RAMku a sedel by ten styl poskozeni ... proste dela to same nahodne veci, nekdy to blbne, nekdy ne, bezelo to treba celej den a pak treba tyden jen 10minut.
BTW: nemuze to byt RAMka? byly lagy, tak se koupila RAMka a pak tozaclo padat, nesedelo by to? Ja totiz jednou mel spatnou RAMku a sedel by ten styl poskozeni ... proste dela to same nahodne veci, nekdy to blbne, nekdy ne, bezelo to treba celej den a pak treba tyden jen 10minut.
A zase se craftí...