koupil jsem si v kel-a-hazru balík železných vrhacích sekerek a dal jsem požít, vypadly mi 2 po 50 kusech, tak jsem si je nechal v invu a jedny jsem si dal na tlačítko rychlého spučtění (nebo jak se to jmenuje
Je to docela otravné, když se mi tam vysypou sekerky které váží 100 liber