Zobrazení lvlu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Zobrazení lvlu

Post by Krata »

Já sem byl hodnej už jako kněžka.. to co ste tam vyváděli, za to sem vás měl rozvnou zabít :D , ožrat se na přijímání nové drowky a vyznat první kněžce lásku
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by DenGrasse »

nomis_b wrote:
Lord_Berserk wrote: ...takovy lidi ted delaji DM a skriptujou ? :shock: :mrgreen:
Proto i ten craft je tak zakerne pomalej, sberaci baliku jsou takovi podli, ze ti nekdy baliky nevemou a vykupci odmen vecne nic neshani :twisted:
jj. měl by ses nad sebou bážně zamyslet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by Neithan1 »

PiAn0 wrote:Mas spatne informace :) ale brana stim ma taky neco male spolecneho
Jedna z veci, nebudes tomu verit, proc me labir vykopl byl konflikt mezi photter a labirem :)
Asi by bylo dobre to tu promazat at je to k zase k topicu :) jestli mam shrnout to vsechno predtim tak slo zcela jen oto, ze nam to tu schazi nic vic :)
to bol len tip.. nebola to informacia od mojej krysy ktoru mam nasadenu na EQ fore.
Sorry ze sa ktomu vraciam, ale neda mi to.. aky to bol konflikt ? Ja sa pokladam tak trochu
za labirovho fanusika.. labirlab navstevujem kazdy den takze ta tvoja historka ma premna zberatelsku cenu.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
loadr
Měšťan
Posts: 186
Joined: 03:05 02. Nov 2008
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by loadr »

kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by kucik »

Nevim o nicem, co by tohle umelo. Je to proste systemova hlaska serveru. Navic v tom nevidim moc smysl.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by nomis_b »

loadr wrote:kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
To se citis blbe, kdyz kazdej precte : fadlkfslkdsjlfk se pripojil do hry
:mrgreen:
A zase se craftí...
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by PiAn0 »

O definici ne dobry hráč už jsem psal :) asi jste to v tom zmatku přehledli. Pokud jde o muj koflikt s Labirem tak ho sem rozhodně nebudu zveřejňovat(možna už část ze mě vypadla), i kdyz by to protebe byl asi opravdu veliký kus do sbírky :)
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Zobrazení lvlu

Post by Pajule »

jaara wrote:asi má málo příspěvků 8)
chudááák :cry: :cry: :cry: :cry:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
loadr
Měšťan
Posts: 186
Joined: 03:05 02. Nov 2008
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by loadr »

ee slo mi o to at clovek vi jaka hraje postava a ne jaky hraje hrac :roll:
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: Zobrazení lvlu

Post by Raziel »

loadr wrote:kdyz uz se to tu resi, tak jak moc slozite by bylo aby se pri prihlaseni hry nenapsal nazev ACC ale jmeno postavy
Mozes si to sam upravit v dialog.tlk cez nejaky hexa editor. Napr PSPad ten je free.

* odporucam stary dialog.tlk najprv skopirovat do zalohy
* plati pre anglicku verziu dialog.tlk, u ceskej verzii su offsety textov posunute (nemam overene)

Najdes si v pspade offsety 4A8291 a tam zacina text
<PlayerName> has joined as player
a na offsete 4A82DE zacina text
<PlayerName> has left as player

Staci tieto retazce cele nahradit medzerami a v hre uz neuvidis vypis acc pri lognuti a odlognuti hraca.
Takto sa da premazat aj dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Last edited by Raziel on 22:09 13. Jan 2009, edited 1 time in total.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by nomis_b »

Raziel wrote: Takto sa da premazat dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Ale dislike si stejne muzes zkontrolovat pres vypis postav pres P, takze OOC ho zjistis, kdzy budes chtit.
Takze by slo jen o tu hlasku a ta je podle me spise vyhodna, kdyz se stretnou dva lidi, co se nemaj radi.
A zase se craftí...
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: Zobrazení lvlu

Post by Raziel »

nomis_b wrote:
Raziel wrote: Takto sa da premazat dislike hlaska. Keby si nechcel byt ovplyvneny aj tymto vypisom.
Ale dislike si stejne muzes zkontrolovat pres vypis postav pres P, takze OOC ho zjistis, kdzy budes chtit.
Takze by slo jen o tu hlasku a ta je podle me spise vyhodna, kdyz se stretnou dva lidi, co se nemaj radi.
Je to tam len koli tomu ze to niekomu takto nevyhovuje a chcel by to mat bez dislike hlasky. Ostatnych to neovplyvnuje predsa. Zbytocne to rozoberat...
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by PiAn0 »

Topic pomohl :) po dnešku jsem velice spokojen :wink:
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Zobrazení lvlu

Post by DenGrasse »

jenom takovej detail: někde sem pochytil hlášku: "stojím v hidu a kolem mě běží postava..."
rada:
nestuj v hidu. neuvidíš tolik běžících postav! :lol:

taky jsem hrával na EQ. dlouho jsem přemýšlel, co mi tam vadí. je to jednoduché. jmenuje se to "musíš". respektive "musíš, nebo...". taky: "když ne, nejsi pro server přínosem". atd. zasvěcení jistě vědí.

na Thalii se mi líbí, že neřeší, kdo je pro ni přínosem (všichni server zatěžujou stejně :mrgreen: ). Někdo hraje RP, někdo dělá něco jiného. Kucika Photter to řekli moc hezky. A může se to u člověka lišit, někdy mám chuť ho hrát a někdy ne, tak se radši všem vyhnu a dělám si něco sám, sbírám bylinky, craftím atd.

to že DM nevynucujou nějaký pravidla chování, považuju za přínos. každej se s tim nějak porovná sám, najde si postavy, s kterými se mu dobře hraje a ostatní zignoruje...

bylo tu řečeno už mockrát: příklady táhnou. a když ne, asi to není váš šálek čaje.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Zobrazení lvlu

Post by Pajule »

vy tady řešíte zobrazování lvlů a nevšimnete si, že chudák rejty asi umřel , páč se mu snížili expi a přišel tak o božskej level...To je důvod ke smutku :cry: :cry: :cry: :cry: chudák malej vemte ho někdo na vejpravu , potěší ho to :) :) :) :D :mrgreen:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Locked