Svatá past

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Svatá past

Post by Freddy »

Rád bych se zeptal jak funguje Svatá past a jak má zloděj RP zahrát že s ní manipuluje. :?:

Zařízení které uděluje Božské zranění a není vázané na žádnou bytost ani boha nebo sferu zraní při spuštění , /při sešlápnutí/ .

Napadá někoho jaká je to "technologie" ? :wink:



(Matně si dokážu představit jak muže fungovat například zařízení s posvěcenou vodou na nemrtvé ale Svatá past fungující na kohokoliv spuštějící ten mechanismus?)

...
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Svatá past

Post by photter »

svatá past funguje na každýho ale proti nemrtvejm je silně bonifikovaná:
slabá - 2d4 normal, vs. undead 4d10
průměrná - 3d4..........5d10
silná - 4d6 ..............8d10
smrtelná - 4d8 ...........12d10
neni proti ní sejv
a co to jako je si klidně vymysli sám, nebude to složitější než něco, z čeho vyletí řetězák nebo děsnej mráz :-D
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Svatá past

Post by kucik »

On se asi ptal, jak si ma vysvetlit, ze je v tom uzavrena nejaka ,,bozska energie", ktera nekoho zrani.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Svatá past

Post by photter »

však píšu, ať si vymyslí, co chce, já to taky nevim a nepotřebuju vědět, stejně jako nevim, co vydrží tak dlouho studenýho v ledový pasti
já myslim, že je to chráněnej patent výrobce a ani čínský průmyslový špióni to zatim nerozlouskli
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Svatá past

Post by Freddy »

photter wrote:svatá past funguje na každýho ale proti nemrtvejm je silně bonifikovaná:
slabá - 2d4 normal, vs. undead 4d10
průměrná - 3d4..........5d10
silná - 4d6 ..............8d10
smrtelná - 4d8 ...........12d10
neni proti ní sejv
a co to jako je si klidně vymysli sám, nebude to složitější než něco, z čeho vyletí řetězák nebo děsnej mráz :-D
Díky za odpověd ,tyhle statistiky jsem ještě ani nikdy neviděl .

A pravda , taky jsem mohl řešit kde má elektrika Generátor :mrgreen: :idea: :mrgreen:
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Svatá past

Post by nomis_b »

a nejni to specielni posvecena kyselina :twisted:
A zase se craftí...
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Svatá past

Post by Freddy »

Jen mně to tak napadlo :wink: , při pokládání pastí ve hře zlodějem se dají popisovat "mezi hvězdičky" různý věci , dají se líčit bodce , přimontovávat měchy s plynem z bažin k pasti , holt jsou svatý pasti, elektrika a mrazivky "High Tech" a dá se to tak maximálně RP okecat na Gnomy :P
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
Godried
Poutník
Posts: 67
Joined: 02:05 15. Sep 2008

Re: Svatá past

Post by Godried »

Hale pozor, Gnomy bych do toho nemichal, co si pak chudak Gotried pocne :lol:
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Svatá past

Post by PiAn0 »

Proste rekni ze ti tu past posvetil kdejaky knez, treba tenhle kus klacku a kdyz nanej nekdo slapne a zlomiho, bum bozsky hnev! :evil:
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Svatá past

Post by kucik »

photter wrote:však píšu, ať si vymyslí, co chce, já to taky nevim a nepotřebuju vědět, stejně jako nevim, co vydrží tak dlouho studenýho v ledový pasti
já myslim, že je to chráněnej patent výrobce a ani čínský průmyslový špióni to zatim nerozlouskli
Vy ve varech neznate hasicak a endotermickou reakci? :D
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Svatá past

Post by photter »

náhodou máme v sudetech kdeco, i hasičáky ale to sou takový velký a těžký pixly, to by zlodějka neunesla
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
OneIceOne
Rytíř
Posts: 500
Joined: 12:49 30. May 2007

Re: Svatá past

Post by OneIceOne »

Freddy wrote:Rád bych se zeptal jak funguje Svatá past a jak má zloděj RP zahrát že s ní manipuluje. :?:

Zařízení které uděluje Božské zranění a není vázané na žádnou bytost ani boha nebo sferu zraní při spuštění , /při sešlápnutí/ .

Napadá někoho jaká je to "technologie" ? :wink:
Uvažoval jsem na podobnejma věcma, když jsem hrával kdysi zloděje a měl jsem podobný problem s negativne a divine pastí. Vykonstruoval jsem si myšlenku, že by to mohlo fungovat na principu určitých krystalů, které jsou naplněné energii. Součast pasti (krystal) by byla vyrobena alchymistou - magem - klenezem, který by dokazal manipulovat s danou energii. Možná jsou někde nějaké démonické a jim podobné sféry, odkud lezou stínové bytosti a něco jako anděle (archoni v nwn, nebo jak se jim tu nadává). Manipulator by se dokázal napojit na tyto sféry a dokázal by čast energie z tohoto světa uzamknout v těch krystalech. Pak pokud by někdo spustil negativní past, zasáhl by ho výboj podobný, jako když se tě v nwn dotkne stín. Energie by se uvolnila z krystalu. V případě divine je to stejné, lze přirovnat k zasahu Hammer of the Gods. Pokud s pastí manipuluje zloděj, může třeba past rozebrat na krystaly a hejblátka a udělátka...
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Svatá past

Post by Freddy »

To zní docela dobře a logicky :idea: ,teď ještě zda-li se podaří zloději ve hře přesvědčit ostatní , že ten technologický postup tak skutečně funguje. :)

Teď když to píšu tak mně napadá že by se mněli dát vyrobit pasti v craftu , nebo se to plánuje , takže uvidíme "jak" se ty pasti vlastně dají vyrobit . :P
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
Locked