Zkušenosti
Zkušenosti
Chtěl jsem se zeptat jak funguje rozdělpvání zkušeností za potvory. Páč když jsem hrál s Garettem tak za kostěnýho golema 10xp a má 16. level (válečník + pán zbraně) a já klerik 15. level 3xp. A stejný je to i s dalšíma potvorama. Válečníci dostávaj víc xp nebo je to podle modifikátoru inteligence? Díky
DM
Re: Zkušenosti
Jaký máš u obou rasy? (nemusíš psát, jen některý rasy maj menší xpy)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Zkušenosti
Spíš některý subrasy maj ECL, tj že se ti přidělujou expy jako bys byl od danej level vejš. Třeba budeš Aasimar s ECL 2, takže na 15. lvlu dostaneš za potvoru tolik xp, jako bys byl na 17. lvlu. Je to kompenzace za bonusy co ta subrasa má.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.