Jde o to, že když hobit například drtí něco v moždíří, tak u toho legračně poskakuje na všechny strany, veliké postavy dají jenom ruce před sebe a vypadá to v pohodě. Dneska se mě někdo ve hře zeptal co dělám, jesi šlapu zelí nebo jesi se chystám na veselku. No a mému prckovi to dost ubralo na vážnosti :/ nevěděl jsem jesi mu to mám ooc vysvětlit, nebo něco zahrát...
šlo by s tim něco udělat?
prckové a alchimie
prckové a alchimie
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea