vzhled nastavení
vzhled nastavení
zdarec chtěl jsem se zeptat jestli tohle zobrazení (viz. obrázek) je aktuální(nedělaly se nějaké upravy), protože brácha říkal že ostatní hráči to maj nějaké nové.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: vzhled nastavení
no ja to mam presne take ako na obrazku 
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: vzhled nastavení
Tohle je standartni nastaveni. muzes si sthanout i jine, napr na strankach Thalie:
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
GUI z Baldur's Gate [7.5.2007]
Ale me to prislo trosku neprehledne. Baldurs gate mam rad, ale no .. neprislo mi to vhodne udelane.
tusim, ze je to tohle:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=nw ... tail&id=48
ale mel uz sem to davno..
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
GUI z Baldur's Gate [7.5.2007]
Ale me to prislo trosku neprehledne. Baldurs gate mam rad, ale no .. neprislo mi to vhodne udelane.
tusim, ze je to tohle:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=nw ... tail&id=48
ale mel uz sem to davno..
A zase se craftí...
Re: vzhled nastavení
takže mi dopořučuješ tohle ponechat?
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: vzhled nastavení
no, doporucuju.. doporucuju si vyzkouset ty veci z overridu,nebo apson se podivat na ten vault, jestli by se ti tak libilo, pripadne se poohlednout, jeslti na vaultu nejni neco vice pro tebe..
Vec se ma ale tak, ez kdyz neco das do overridu, nekdy se to tak samo nejak vimplementuje do NWN a i kdyz to pak smazes, stejne to tam porad muzes mit
No proste s overridem neni tak jednoduchy si hrat. nekdy se ti to cele po*ere a uz se toho nezbavis. Ale treba ty barevny kouzla, prsty, animace boje, photteruv nude pack, to sou supr veci, co mam a sem s nima spokojenej.
Takze me doporuceni: nejdrive se mkrni na screeny z a vaultu. pokud se ti moc nelibi, neinstaluj to
Vec se ma ale tak, ez kdyz neco das do overridu, nekdy se to tak samo nejak vimplementuje do NWN a i kdyz to pak smazes, stejne to tam porad muzes mit
No proste s overridem neni tak jednoduchy si hrat. nekdy se ti to cele po*ere a uz se toho nezbavis. Ale treba ty barevny kouzla, prsty, animace boje, photteruv nude pack, to sou supr veci, co mam a sem s nima spokojenej.
Takze me doporuceni: nejdrive se mkrni na screeny z a vaultu. pokud se ti moc nelibi, neinstaluj to
A zase se craftí...
Re: vzhled nastavení
Mne se nejvic libi ty Baldury, ale neni to vhodny pro DM, jelikoz v tom nejde posouvat sloupec, kde jsou portrety hracu (podobne jako vy mate partu, tak ma DM vsechny lidi na serveru). Takze DM vidi a muze manipulovat jen s cca. prvnimi peti hraci...
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: vzhled nastavení
jo to je vonco.. proto sem to predtim smazal. mas recht. Je to fakt blby, kdyz mate velkou paartu, a nevite co se jim treba deje.. zda umiraj, potrebuji dolecit, jestli nejsou v pekle.. atd.
taky sem si rikal, jak sem se ted na to dival, ze je to krasny, proc sem to mazal
taky sem si rikal, jak sem se ted na to dival, ze je to krasny, proc sem to mazal
A zase se craftí...
Re: vzhled nastavení
Este je tu vzdy tretia moznost, a to nechat si baldur's gate gui ale zmazat subor co ovplyvnuje vypis party. Mal by to byt subor s menom pnl_party_bar.mdl
to Nomis : http://nwvault.ign.com/View.php?view=nw ... tail&id=48
To je z nwn2, nebude fungovat.
to Nomis : http://nwvault.ign.com/View.php?view=nw ... tail&id=48
To je z nwn2, nebude fungovat.
Re: vzhled nastavení
a kam to mám přesně umístit? do c/nvn/overide ??? protože já jsem to tam dal a stále žádná změna 
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: vzhled nastavení
no melo by to tam stacit. a resetnul si hru potom, ze? treba zkus resnout kompl, bo to muze byt nekde ulozene na HDD a furt to chce najit na tom stejnem miste..
A zase se craftí...
Re: vzhled nastavení
tak jestli to má příponu .mdl tak to bude patřit asi do /modules/
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: vzhled nastavení
to je divny, ne? modules? to prece nema nic spolecneho se samotnou hrou. tam to muzes mit klido prazdne a muzes hrat na thalii..
A zase se craftí...
Re: vzhled nastavení
Z webu stranky subor rar rozbalis. Vznikne ti zlozka a v nej subory typu TGA, MDL, TXI a GUI. Vsetky tieto subory das priamo do OVERRIDE zlozky. Potom spustis hru a je to.
to igor : mdl je subor pre 3D model (graphic user interface v nwn je tiez robene ako 3D model)
to igor : mdl je subor pre 3D model (graphic user interface v nwn je tiez robene ako 3D model)
Re: vzhled nastavení
Jo, sem si to splet s .mod
I don Igor se někdy utne 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.