sice jsem tam nebyl, ale když si to vemeš do hloubky... v dungeonu před nějakou potvorou taky nelehneš při "téměř mrtev" na zem a nenapíšeš, že prostě nemůžeš a ona tě dorazíMaSo wrote:když pak běhá...všeci ho mlati...dokud neni teměř mrtev...a on furt běži jak kdyby měl sil na rozdavani
postava prostě běhat holt může ať je sebevíc zraněná