Nejobtížnější dungeon Thalie
Nejobtížnější dungeon Thalie
Je to nástřel dungů, který mě zrovna v týhle chvíli napadaj kromě draků, tak pište, který se vám zdaj nejobtížnější, popř. proč? 
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
není tam Jezevčí jeskyně 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
nejtežšíííí jsou samozřejmě dračí dungeony
ale ej orpavdu velký hřích , že tu nění jezevčí jeskyně
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
však proto jsem napsal možnost "jiný" 
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
tiez sa pozeram...Krata wrote:není tam Jezevčí jeskyně
najtazsi dung v ktorom Sigurd bol je jednoznacne jaskyna v prahvozde, sidlo poloprinca (?).
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
No, v Prahvozdu jsem byl s trpaslikem jen jedinkrat a kdesi jsem tam v dungu umrel, takze byl asi těžkej.
U vlkodlaku jsem byl taky jednou, a po te co me jakasi mega drsna potvora(nakej super vlkodlak) profackovala a ja umřel, tak bych to tam videl jako těžkej.
No a u kyklopu jsem umřel dvakrat, takze je asi dvakrat tak těžkej.
Tak davam kylopy, pač asi jiny dungy neznam
U vlkodlaku jsem byl taky jednou, a po te co me jakasi mega drsna potvora(nakej super vlkodlak) profackovala a ja umřel, tak bych to tam videl jako těžkej.
No a u kyklopu jsem umřel dvakrat, takze je asi dvakrat tak těžkej.
Tak davam kylopy, pač asi jiny dungy neznam
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Kyklopi sou prochazka ruzovym sadem narozdil od vlkodlaku, o dracich a prahvozdu radeji ani nemluvim
.
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
to radsi budu mlatit vklkodlaky nez kyklopi 
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
jasteri chram
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Z tech kde sem mel cest byt, tak DRAIX. Nebyl sem sice v prahvozdu, ale z draixu sme v 10ti lidech meli problem zabit prvniho koho sme potkali u vstupu a to jeste mezitim stihl umlatit 280HP summona s kamenkou a vylepsenou nevyditelnosti.
Ani nechcu vedet co se tam dole skryva za zazraky..
Ani nechcu vedet co se tam dole skryva za zazraky..
A zase se craftí...
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Tady je vidět že většina lidí ještě v Draixu nebyla 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
jojo jasne Draix... prvni vyprava s 6 cernejma dopadla blede, uz prvni Trolok nam slusne zatopil, ale pak s 2 duergarama sme ho dali celej...ale 2x uz sem mel na kahanku 
pak mi este napada zapomenutej chram v dorenskym hvozde a nebo ta hrobka v udoli vetru na hrbitove
pak mi este napada zapomenutej chram v dorenskym hvozde a nebo ta hrobka v udoli vetru na hrbitove
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Duergaři byli hrozný PG 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
Tak tedy, pokud bych to měl vzít na počet úmrtí tak vedou jezevci a hned za nimi se v závěsu drží troglogliti .... do těch tunelů mě nikdo nedostane ani heverem .... prostě hnus.
Otázka ale zněla jinak, no vzhledem k tomu jak padají alisijští kyklopové a vlkouši u kterých jsme sice zařvali, ale byla to naše hloupost tak dávám prahvozd.
Jedna pitomá opice co vypadá jak makak a dva trpaslíci brali dráhu k čvelfounům a nechali stráže ji sejmout. Ani ve snu mě nenapadlo, že by mohl dostávat brácha takový kapky od něčeho tak malýho a napohled neškodnýho. Takže prahvozd.
Otázka ale zněla jinak, no vzhledem k tomu jak padají alisijští kyklopové a vlkouši u kterých jsme sice zařvali, ale byla to naše hloupost tak dávám prahvozd.
Jedna pitomá opice co vypadá jak makak a dva trpaslíci brali dráhu k čvelfounům a nechali stráže ji sejmout. Ani ve snu mě nenapadlo, že by mohl dostávat brácha takový kapky od něčeho tak malýho a napohled neškodnýho. Takže prahvozd.
Last edited by Theogil I on 14:45 26. Jan 2009, edited 2 times in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Nejobtížnější dungeon Thalie
nooo tak tie opice su fakt zakerne ale staci ti na ne OC tak 40
mna celkom prekvapkali aj komare... a o tych zombikoch ani nevravim a to som este nebol ani v tej hrobke...
Rakshary su dost drsne... hlavne ta Urozena Rakshara ta je husta
ale u vlkousu je to dost tazke lebo uz tam dole je ich ako nasr... a ked si kazdy povola mumiu...
no moj zaver je taky ze kazdy dung je tazky pokial tam ide zle zohrata particka alebo particka ktora nema pestre zlozenie...
ak sa zohraju 3-4 postavy tak podla mna daju vsetko ale zas ide aj o lvl
mna celkom prekvapkali aj komare... a o tych zombikoch ani nevravim a to som este nebol ani v tej hrobke...
Rakshary su dost drsne... hlavne ta Urozena Rakshara ta je husta
ale u vlkousu je to dost tazke lebo uz tam dole je ich ako nasr... a ked si kazdy povola mumiu...
no moj zaver je taky ze kazdy dung je tazky pokial tam ide zle zohrata particka alebo particka ktora nema pestre zlozenie...
ak sa zohraju 3-4 postavy tak podla mna daju vsetko ale zas ide aj o lvl
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith