BRANA

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

BRANA

Post by Sveneld »

jde o devitkovy kouzlo brana, to je zavisle na presvedceni sesilatele - jde me o to ze s neutralnim presvedcenim vyvylam bileho slaada, prijde me ze je "silnejsi"(k tomu se jeste vratim dal v textu) nez treba balor se kterym ja osobne muzu srovnavat, ale je tam o to mene - coz je mene "produktivni". b. slaad se naboosti (minimalne mestilianuv stit), sesle dispel a implozi, "dvakrat" bouchne a je pryc. Balor vydrzel omnoho dele¨, kouzlil vice (imploze, flame strike/y, firebally) a pak to sel serezat (docela dobu)- ma i vice featu jak Slaad - napr. velice uzitecny better knock down. Slaad ma tusim vetsi level (jako zruda), o dost vetsi AC, ale minimalne featu...

jde me o to zda-li by se to dalo trochu srovnat, napr. snizit level, z toho vyplyvajici AC, a AB - ale naopak prodlouzit dobu trvani jeho existence v nasi thaliijsky sfere
nwn
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: BRANA

Post by pepa48 »

já mam pocit, že ty monstra vyvolaný z brány už Rejty předělával, ale zase je tam nahraná asi nějaká starší verze...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: BRANA

Post by nomis_b »

Ano, mohu potvridt, ze to nevyvolava Balora, ale za dobre presvdceni Draciho zplozence, kterej ma vicemene stejne kouzla jako ten Bilej slaad ne-li uplne stejne.

Zprvu sem s nim taky nebyl spokojenej, diky kratkodobosti kouzla, ale staciho zrychlit a uvidite melu, kterou nic jineho nedokaze :mrgreen:

btw: to trvani je fakt zalostne kratke, taky bych se vsadil, ze to nejni 1kolo/lvl
A zase se craftí...
Locked