napr: 1kus maleho balicku leceni stoji cca 95zlt a 10 kusov stoji cez 4000
dalej neviem prestne ale lektvar XYZ 1kus 14k a 10 kusov cez 400k
nieje to divne??!?!!!?
s takouto nasobilkou by sme sa nedostali na druhy stupen zakladnej skoly
ehm... asi sem to včera s tim vínem trochu přehnalTretas wrote:jo ale když tá lékarna po jednom stojí 90 zlatek krát 10=900 no a když si jich koupíš deset přímo v balení tak tě to vyjde na 4 000. to asi už zaokrouhluje trocha víc ne?