Snažím se pochopit alchymii. Když už vím, že určitá surovina má jednu určitou vlastnost, tak si ten účinek z ní dokážu vyextrahovat a uvařím si lektvar jaký chci, tohle je mi jasný. Ale vůbec nerozumím systému podle kterého mám šanci zjistit, jaké vlastnosti která surovina obsahuje! Není v tom nějaký háček s tím který účinek je kladný a který záporný, a jak vlastně poznám, že jde o kladný nebo záporný účinek?
Nebo v tom je něco jiného? Nechci se v tom OOC babrat nějak do hloubky, jenom jesi mi uniká nějaký obecně známý základ tak mi to prosím řekněte
dikys