mohli by aspon ti ludia po uvolneni cesty nejakym sposobom zmiznut..a generovat sa ako loot nech tam stale nestrasia...monstera wrote:Vždy je pouštím, že neodcházejí, je jejich chyba !ravangorn wrote:Tak mě napadlo při procházení jistejch jeskyní kde jsou vězněni lidi (trollové, orci, mozkomoři), jestli by nešlo udělat nějak to že po promluvení s nima se nějak vypustěj, jako zachráněj. Třeba za minimum xp. Spousta lidí tam ty chudáky nechává aniž by jim aspoň otevřela
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
napadlo mě že by po hlavních cestách v thálii mohli chodit NPC cestovatelé, třeba z karathy do ivory, by tam občas někdo postával.
A další věc, nevím jesi to je možné. Kdyby se kytičky a houbičky musely opravdu hledat, ne jenom chodit pro ně na to samé místo. Třeba, že by se spawnovaly náhodně po mapě a byly by neviditelné až na nějaký malý okruh okolo sebe, dokud by k nim charakter nepřišel dostatečě blízko. Tenhle okruh by se mohl zvětšovat se zvyšujícím se lvl ve sběru. Třeba by mohli být zvýhodněny charaktery, které si dávají dovednosti do všímavosti.
A další věc, nevím jesi to je možné. Kdyby se kytičky a houbičky musely opravdu hledat, ne jenom chodit pro ně na to samé místo. Třeba, že by se spawnovaly náhodně po mapě a byly by neviditelné až na nějaký malý okruh okolo sebe, dokud by k nim charakter nepřišel dostatečě blízko. Tenhle okruh by se mohl zvětšovat se zvyšujícím se lvl ve sběru. Třeba by mohli být zvýhodněny charaktery, které si dávají dovednosti do všímavosti.
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Přijde mi to jako hodně práce za málo muziky...A další věc, nevím jesi to je možné. Kdyby se kytičky a houbičky musely opravdu hledat, ne jenom chodit pro ně na to samé místo. Třeba, že by se spawnovaly náhodně po mapě a byly by neviditelné až na nějaký malý okruh okolo sebe, dokud by k nim charakter nepřišel dostatečě blízko. Tenhle okruh by se mohl zvětšovat se zvyšujícím se lvl ve sběru. Třeba by mohli být zvýhodněny charaktery, které si dávají dovednosti do všímavosti.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
nojo asi jo 
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ten náhodný výskyt se už jednou měl dělat. Těsně před alchymií. Ale nevim, jak moc je to na něj připravené. Ono nejhorší na tomhle vždy je, vhodně rozmístit zdroje po celé Thálii (u toho Rejty vždycky umíráJeanes wrote:A další věc, nevím jesi to je možné. Kdyby se kytičky a houbičky musely opravdu hledat, ne jenom chodit pro ně na to samé místo. Třeba, že by se spawnovaly náhodně po mapě a byly by neviditelné až na nějaký malý okruh okolo sebe, dokud by k nim charakter nepřišel dostatečě blízko. Tenhle okruh by se mohl zvětšovat se zvyšujícím se lvl ve sběru. Třeba by mohli být zvýhodněny charaktery, které si dávají dovednosti do všímavosti.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mně by se líbilo kdyby pití z fontánek mělo různé účinky (kladné, záporné nebo i náhodné, záleželo by na místě; něco takového bylo ve hře Might and Magic) stejně tak by pití z potoka mohlo mít riziko nákazy (přece jen - už jsem viděl individua co pila z potoka, okolo kterého ležely mrtvoly)...
Celkem mi tu chybí nějaké kasíno nebo by mohly být hazardní hry po hospodách
Celkem mi tu chybí nějaké kasíno nebo by mohly být hazardní hry po hospodách
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
bacha na to aby to pak bylo hratelný.. už teď mi shánění zaber tunu času, jestli budu muset luxovat lokace jako geometr a hledat co kde, to fakt nebude nic moc...Jeanes wrote:A další věc, nevím jesi to je možné. Kdyby se kytičky a houbičky musely opravdu hledat, ne jenom chodit pro ně na to samé místo. Třeba, že by se spawnovaly náhodně po mapě a byly by neviditelné až na nějaký malý okruh okolo sebe, dokud by k nim charakter nepřišel dostatečě blízko. Tenhle okruh by se mohl zvětšovat se zvyšujícím se lvl ve sběru. Třeba by mohli být zvýhodněny charaktery, které si dávají dovednosti do všímavosti.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jo, právě na tohle je potřeba dát bacha. V případě, že to nebudou svítící použitelný placeably, tak musí bejt z modelu jasný, že tohle stojí za povšimnutí, nebo musí bejt zjistitelný, kde co hledat. To omezení grafiky tam prostě je.DenGrasse wrote: bacha na to aby to pak bylo hratelný.. už teď mi shánění zaber tunu času, jestli budu muset luxovat lokace jako geometr a hledat co kde, to fakt nebude nic moc...
Na to by musel bejt hotovej systém nemocí/nákaz a to je práce, kterou asi fakt nikdo neoceníMiky wrote:Mně by se líbilo kdyby pití z fontánek mělo různé účinky (kladné, záporné nebo i náhodné, záleželo by na místě; něco takového bylo ve hře Might and Magic) stejně tak by pití z potoka mohlo mít riziko nákazy (přece jen - už jsem viděl individua co pila z potoka, okolo kterého ležely mrtvoly)...
Celkem mi tu chybí nějaké kasíno nebo by mohly být hazardní hry po hospodách
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak me tak napada,
koukal jsem na zbrane a poradne nechapu proc ma velky mec 3k6 a velka sekera jen 2k6...proc?
no mozna se to tu resilo, nemam tolik informaci...ale co treba pridat soketovani jestli tu neni?
koukal jsem na zbrane a poradne nechapu proc ma velky mec 3k6 a velka sekera jen 2k6...proc?
no mozna se to tu resilo, nemam tolik informaci...ale co treba pridat soketovani jestli tu neni?
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Velká sekera má taky 3k6, ale má myslim špatnej popisek. Socketový věci ty byly, ale zrušily se.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ja by som chcel dodat k tomu hazardu co tu pisal Miky... Myslim ze ten by sa mal objavit ked bude dokonceny Ostroh ako sidlo Železne pěsti.Ale nie som si isty ci nekecam 
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jeste dodam k tem nahodnym NPC pocestnym. Zajimave by bylo udela potulne dobrodruhy. Treba by jste najednou v dungeonu potkali NPC dobrodruha, kterej by mel nahodne vlastnosti ale priblizne obtiznosti lokace. To by pridalo dalsi strategicky prvek do boje. Bud by jste ho podporili a on vam pomohl, nebo by jste ho nechali umrit a vzali z nej pripadnej loot v podobe nejakeho dobrodruzneho harampadi
...
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
to by se nelíbilo vysokejm lvlum protože by jim musely automaticky za ty příšery ubývat XP 
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
tak treba sance na spawnuti takoveho dobrodruha by byla minimalni. Mohl by jsi snim nalozit jakkoliv dle tveho presvedceni. Nechat byt, nechat zabit, ovladnout kouzlem, zabit...Tretas wrote:to by se nelíbilo vysokejm lvlum protože by jim musely automaticky za ty příšery ubývat XP
Hrdina by vykrikoval bojove hesla typu: "dostanu vas bastardi!", "rosekam vas na tak male kousky, ze ani cervy nebudou muset zvejkat!" ...atd...
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje