Já si tedy myslím že chtěl říci že ted má daleko mín času jak když je svaták.Rejty wrote:Nekecej, že je v únoru svaťák!Žorž wrote:Škoda, ale právě touto dobou mám míň času, než očekávám, že vůbec budu mít o svaťáku.Uvidíme se snad příště.
Velky zimní až pozimní sraz Thalie
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie
Jeden den tě nezabije 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie
ja pisu diplomku a casu mam na rozdavani
Muj svatak byl stylu:
Odjel sem na chatu s tim, ze se zacnu ucit
-prvni den voraz, dam si pivo.
Prijel kamarad, ze se bude ucit se mnou
-Votevrel sem si s nim par piv na privitanou
Prijel druhej kamarad, ze se bude ucit taky
-Prvni vecer na chate, toz tak nebudem se ucit hned
Dal uz jen: piti piva.........vokno.......piti piva....... vylet do obchodu pro nove pivo........ hrani cerneho petra............pivo..........
Po tydeni kocovine sme sli ke zkousce, toz a jak to dopadlo:
Ja za 5 kamos za 4, druhej za 10 (a to mu prej stacilo za 16 )
asi tak nejak.. rad si ten svatak zase zopakuju
P.S to Zorz: Chatu mam, kdyz prineses pivo, rad se budu ucit s tebou
Muj svatak byl stylu:
Odjel sem na chatu s tim, ze se zacnu ucit
-prvni den voraz, dam si pivo.
Prijel kamarad, ze se bude ucit se mnou
-Votevrel sem si s nim par piv na privitanou
Prijel druhej kamarad, ze se bude ucit taky
-Prvni vecer na chate, toz tak nebudem se ucit hned
Dal uz jen: piti piva.........vokno.......piti piva....... vylet do obchodu pro nove pivo........ hrani cerneho petra............pivo..........
Po tydeni kocovine sme sli ke zkousce, toz a jak to dopadlo:
Ja za 5 kamos za 4, druhej za 10 (a to mu prej stacilo za 16 )
asi tak nejak.. rad si ten svatak zase zopakuju
P.S to Zorz: Chatu mam, kdyz prineses pivo, rad se budu ucit s tebou
A zase se craftí...
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie
Sem na tebe pyšný Nomisi 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie
-speck- to ujasnil, tak jsem to psal.
To Nomis: Hehe, dobrá, uvidíme v květnu.
Teď výjimečně však budu pevnej a neoblomnej. Příště. Vážně. Rád bych, ale mám tu ještě jedno "bych" - bych to nevzvádl. Opravdu. Fakt. Ne, nezvládl. Tu sobotu v březnu mám Scia (potvorné to testy) a v únoru to prostě nezvládnu. Díky zapozvání, ne. Ne. Užijte si to! Ne, nepřijdu. Vskutku ne.
To Nomis: Hehe, dobrá, uvidíme v květnu.
Teď výjimečně však budu pevnej a neoblomnej. Příště. Vážně. Rád bych, ale mám tu ještě jedno "bych" - bych to nevzvádl. Opravdu. Fakt. Ne, nezvládl. Tu sobotu v březnu mám Scia (potvorné to testy) a v únoru to prostě nezvládnu. Díky zapozvání, ne. Ne. Užijte si to! Ne, nepřijdu. Vskutku ne.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie
Myslím, že bych se tam měl možnost dostat v libovolnym termínu. Čim dřív se řekne konečnej termín, tim spíš se ho pokusim zarezervovat. Čim častejc mi to připomenete, tim spíš budu v inkriminovanou dobu v čechách nebo dokonce v Plzni.
Mno a čim dřív to bude, tim líp
Mno a čim dřív to bude, tim líp
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie
Ja by som na sraz mohol jedine 28. V piatok by som to kvoli praci a velkej vzdialenosti nestihal, a tyzden po tom (7.) mam skolu.
Takze ak to budem tento termin, s Neithanom dorazime.
PS: Vyberte hospodu, kde maju pohodlne WC a velko-objemove umyvadlo
Takze ak to budem tento termin, s Neithanom dorazime.
PS: Vyberte hospodu, kde maju pohodlne WC a velko-objemove umyvadlo
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!