No a zajima me jesi to bude fungovat a co na to eventuelne rikaji hraci.....
Lahve
Lahve
Takzne napadlo me jestli to ovsem pujde.....Vsechno co je ve skle (lektvary,voda,pivo,stavy,.....)To vsechno by se po pouziti vracelo zpet do inventare jako lahev.Vetesnik by je mohl vykupovat zpet (2zl)....A aspon by se na Thalii nepovalovaly vsude strepy z lahvicek ktery se vsude odhazujou.
No a zajima me jesi to bude fungovat a co na to eventuelne rikaji hraci.....
No a zajima me jesi to bude fungovat a co na to eventuelne rikaji hraci.....
no prave o to ide...akonahle by boli lahve takto lahko dostupne stratil by vyznam ten co tie lahve vyraba...zrazu by nebol dopyt po jeho odvetvi craftu
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Ne ne tak jsem to nemysel vsak ta lahev muze mit jiny uznaceni nez v craftu treba "pouzita lahev"A ta uz by se v craftu nedala pouzit...Me slo sis jen o to ze by se ty lahve za nakej malej peniz vykupovali a kdo by se s tim nechtel v inventari tahat hodil by to na zem a kdo by sel okolo a chtel si je vzit ,vzal by je a sam prodal u vetesnika.....
a jakej to ma potom zmysel? predavat 100flasi po 2zl u vetesnika? to sa mi zda zbytocne
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Nezatazovalo by nahodou server ked by sa vsade povalovali hromady flasy, bo pri mnozstve lektvarov co niektori nosia by nevyhadzoval jednu ale hromady flias po lokaciach?
Mne sa to zda uplne zbytocne vyhadzovat flase po lokaciach, alebo ist za obchodnikom a predat mu hromadu flasy po 2zl. Myslite aj trochu na zivotne prostredie Thalie.
Mne sa to zda uplne zbytocne vyhadzovat flase po lokaciach, alebo ist za obchodnikom a predat mu hromadu flasy po 2zl. Myslite aj trochu na zivotne prostredie Thalie.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Tak jak tak, na zemi by melo byt ninimum veci, kvuly vykonu serveru. Sice mame servik vykonej ale nebudem mu zbytecne pritezovat dalsi lagovitou vecickou.
Timhle zpusobem bysme se dostaly k ohryzkum z jablek, peckam ze svestek....
RP se da hrat na pouzite lahve. Napriklad kdyz potrebujes prazdnou lahvicku trebas v questu tak vypijes obsah a dm bere ze tu lahvicku stale mas. Takove nehmotne zbytky se mi liby mnohem vic.
Pokud je to kvuly zlatkam tak vcelareni je vyborne na prividelek bez nebezpeci pokousani jezevci
Timhle zpusobem bysme se dostaly k ohryzkum z jablek, peckam ze svestek....
RP se da hrat na pouzite lahve. Napriklad kdyz potrebujes prazdnou lahvicku trebas v questu tak vypijes obsah a dm bere ze tu lahvicku stale mas. Takove nehmotne zbytky se mi liby mnohem vic.
Pokud je to kvuly zlatkam tak vcelareni je vyborne na prividelek bez nebezpeci pokousani jezevci