Povrchní fórum
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Povrchní fórum
Chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká část fóra, kam nemají přístup podtemňáci? Něco na plánování odvetných výprav a podobně.
Předem děkuji za odpověď.
Předem děkuji za odpověď.
Re: Povrchní fórum
ano funguje to. měl bys to mít ve foru pro quildy a spolky, pokud nemáš požádej DM....
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Povrchní fórum
Díky za radu a děkuji DMku, které mě to nastavilo.
Re: Povrchní fórum
Tez bych chtel pozadat o pristup k tomuto foru, dekuji 
Re: Povrchní fórum
Já tedy ve skupine "guildy a spolky" tak nic nemam a pise mi to přistup odepřen.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Povrchní fórum
jo no ono tam musis dostat pristup od DM. do te doby tam nic mit nebudes.
Je to tak proto, ze to existuje paralelne pro podpovrchnany, a tak pri prihlaseni na foru by nekdo podtemnej, nez dostane pristup k sobe cetl co se planuje nahore..
Je to tak proto, ze to existuje paralelne pro podpovrchnany, a tak pri prihlaseni na foru by nekdo podtemnej, nez dostane pristup k sobe cetl co se planuje nahore..
A zase se craftí...
Re: Povrchní fórum
Nikdo tam stejně nic nepíše. Hlavně, že někteří hráči dělali na fóru scény, že má podtemno vlastní fórum a oni ne...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Povrchní fórum
Do toho v podtemnu taky ne. Pokud někam, tak do vlastních quild, což je imho správný řešení.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Povrchní fórum
jo pod to se podepisuju... třeba to fórum pro zamýšlený (a dávno schválený) alchymistický cech 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Povrchní fórum
Kdyby si mel trpaslika, tak Klan Nordovych Kladiv zhani nejakeho alchymistuDenGrasse wrote:jo pod to se podepisuju... třeba to fórum pro zamýšlený (a dávno schválený) alchymistický cech
A zase se craftí...
Re: Povrchní fórum
Můj elf rozhodně není rasista ani sociálně zatížený. Je ochoten zjevit svou moudrost a umění i zakrslým, nemytým a hlučným individuím... Tedy pokud nejsou chudí. 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Povrchní fórum
Hej braši slyšíte tu navoněnó vižli, pré zakrslý, nemytý a hluční *rozléhá se mohutný hlas celou hospodou* . Tak poslůchaj holobrátku, myl sem sa nejní to hani čtvrt roka takže vo špině nemože byt řeč. Vo tem že by na mě bylo neco zakrslýho nemože byt řeč, šak sa voptaj svojej starej *ozývá se hrozný smích* ha že mlůvím drobátko nahlas, no ba ináč bych sa neslýšel co mlůvím ha to by byl větší průšvih.DenGrasse wrote:Můj elf rozhodně není rasista ani sociálně zatížený. Je ochoten zjevit svou moudrost a umění i zakrslým, nemytým a hlučným individuím... Tedy pokud nejsou chudí.
Ha teď vážno, celo by to neco na hojení ran, hale pořádnýho, ne tu vodičku na mazání klůbů so prodáva kdejaká babula.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Povrchní fórum
*Elf vytahuje malou knížečku s nápisem: Slovník trpasličího blekotání, nářečím zvaného a chvíli v ní listuje. Poté ji zaklapne, vítězoslavně se usměje a praví:*
Tož poslůchaj... au, muj jazyk... ogáre.. ehm.. ne.. nezakrslý, středně hlučný a jen mírně zanedbaný. Možeš rituální řeči stranou dát, o věcech které být zelené.. ehm, nejisté?* kouká znovu do knížečky*. Stará *mručí potichu*.. stará.. to tu neni. Nevadí jestli ty být halasný. Když mít peníze, nebýt divný, být extravangantní... hm, tohle slovo v trpasličtině nic neznamená... Jestli mít zlato, moct dostat lektvar, co ze skoro mrtvýho... ehm... ogařa udělá dva takový. Teda, ne dva skoro mrtvý ogařa, ale jeden skoro jako dva zdravej. Kuš huj sláva obchod být! Žádné upalování.. hm.. hranice? mezi rasa!
*Zpocený elf si rozmotává jazyk*
Tož poslůchaj... au, muj jazyk... ogáre.. ehm.. ne.. nezakrslý, středně hlučný a jen mírně zanedbaný. Možeš rituální řeči stranou dát, o věcech které být zelené.. ehm, nejisté?* kouká znovu do knížečky*. Stará *mručí potichu*.. stará.. to tu neni. Nevadí jestli ty být halasný. Když mít peníze, nebýt divný, být extravangantní... hm, tohle slovo v trpasličtině nic neznamená... Jestli mít zlato, moct dostat lektvar, co ze skoro mrtvýho... ehm... ogařa udělá dva takový. Teda, ne dva skoro mrtvý ogařa, ale jeden skoro jako dva zdravej. Kuš huj sláva obchod být! Žádné upalování.. hm.. hranice? mezi rasa!
*Zpocený elf si rozmotává jazyk*
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Povrchní fórum
tech je dost jen jim nesmi blbci vyhrozovat sekanim noh a vyhazovat je ze zahradky v hospode jak kdyby jim patrila :o)nomis_b wrote:Kdyby si mel trpaslika, tak Klan Nordovych Kladiv zhani nejakeho alchymistu :wink:DenGrasse wrote:jo pod to se podepisuju... třeba to fórum pro zamýšlený (a dávno schválený) alchymistický cech :D
Re: Povrchní fórum
von to myslel jako že by si někdo vyrobil trpoše čaroděje. teda aspoň doufám že k Norďákum nepujde nějakej cfelf magič
to by Jorg asi nepřežil 
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.