Prave rpotoze tech 30% bylo dost. Kdyz se nic nekazi, da se vydelat nechuny prachy.. bral sem to tak, ez to clovek bude davat jak investice do tech dlasich veci, co se mu kazi a ktere stoji vetsinou apson o pulku vice, nez ty minule.
CRAFT
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CRAFT
hm, 30% na cem? ted se to pred dvema dnama melo vsechno snizit na 10% 
Prave rpotoze tech 30% bylo dost. Kdyz se nic nekazi, da se vydelat nechuny prachy.. bral sem to tak, ez to clovek bude davat jak investice do tech dlasich veci, co se mu kazi a ktere stoji vetsinou apson o pulku vice, nez ty minule.
Prave rpotoze tech 30% bylo dost. Kdyz se nic nekazi, da se vydelat nechuny prachy.. bral sem to tak, ez to clovek bude davat jak investice do tech dlasich veci, co se mu kazi a ktere stoji vetsinou apson o pulku vice, nez ty minule.
A zase se craftí...
Re: CRAFT
Nevím, jestli je to dost a nebo málo. To musí posoudit střelci.Theogil I wrote:Muhehe a 20zl. za šíp s 1k10 ohněm by šlo? Je to moc? Jak na to koukáš?
Vedoucí týmu Thalie
Re: CRAFT
No tak těch 30% procent bylo před těma dvouma dnama, od té doby jsem se nedostal jeste k vyrobe. Takze uz je jen asi 10%nevim.nomis_b wrote:hm, 30% na cem? ted se to pred dvema dnama melo vsechno snizit na 10%
Prave rpotoze tech 30% bylo dost. Kdyz se nic nekazi, da se vydelat nechuny prachy.. bral sem to tak, ez to clovek bude davat jak investice do tech dlasich veci, co se mu kazi a ktere stoji vetsinou apson o pulku vice, nez ty minule.
Jinak to byla vyroba orechovyck kusi s medenym hrotem.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: CRAFT
Jo dobrý, tohle se mi líbí, takže teď ještě to druhé důležité, doladit ceny vstupů a zisků na reálných věcech s ohledem na kazivost ve velkém počtu pokusů, těch 5% na sedmi pokusech pěkně naskáče a na 100 pokusech to bude peklo něco udělat když to nebude triviální ... takže v tomto žádná změna.nomis_b wrote:jasne s tim pocitam:
Kdyz bude vec trivialni, padne max. ma 0, nemuze se spalit.
Po minute se automaticky prerusi proces a musite znova "zavrit" pec (kovadlinu atd) aby se to nastartovalo. Kdyz nezavres, muzes si vec dat do inventare a pokracovat v kterekoliv jine dilne, peci atd...
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CRAFT
Tak jo mě jako střelci to přijde u takto kvalitní munice přijatelné, někdo další?Rejty wrote:Nevím, jestli je to dost a nebo málo. To musí posoudit střelci.Theogil I wrote:Muhehe a 20zl. za šíp s 1k10 ohněm by šlo? Je to moc? Jak na to koukáš?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CRAFT
Mě se to taky líbí, konečně vidim že se někdo ohání magickejma šípama a nejsou jen na ozdobu v krámech
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CRAFT
tak snad už tu debatu vo šípech ukončíme, akorát to tu zapleveluje
realita je taková, že lučištník si po boji šípy sesbírá, nebo aspoň hroty a šípy si průběžně dodělává - v NWN to nejde, tak se to simuluje nadměrným toulcem
druhej důvod je jak psal rejty nějaký cenový umravnění - sekerník si koupí super sekeru a mlátí s ní navěky zadarmo, lučištník si koupí za stejný prachy super luk a celej zivot klopí nechutný peníze za pořádný šípy
nechápu proč se to furt dokolečka votvírá
@den grasse - nevim, jak chceš u lučištníka "šetřit" šípy, když jednou máš pět útoků za kolo, máš spotřebu 5 šípů/ 6 vteřin and that is ...nevystřelíš ani víc ani míň ale právě 5x a reálný je to asi jako 5 úderů dvouručním kladivem za 6 vteřin, doporučuju zkusit
vlákno je vo craftu a o "zvýhodněnejch" lukosřelcích si děte plakat jinam
neserte
realita je taková, že lučištník si po boji šípy sesbírá, nebo aspoň hroty a šípy si průběžně dodělává - v NWN to nejde, tak se to simuluje nadměrným toulcem
druhej důvod je jak psal rejty nějaký cenový umravnění - sekerník si koupí super sekeru a mlátí s ní navěky zadarmo, lučištník si koupí za stejný prachy super luk a celej zivot klopí nechutný peníze za pořádný šípy
nechápu proč se to furt dokolečka votvírá
@den grasse - nevim, jak chceš u lučištníka "šetřit" šípy, když jednou máš pět útoků za kolo, máš spotřebu 5 šípů/ 6 vteřin and that is ...nevystřelíš ani víc ani míň ale právě 5x a reálný je to asi jako 5 úderů dvouručním kladivem za 6 vteřin, doporučuju zkusit
vlákno je vo craftu a o "zvýhodněnejch" lukosřelcích si děte plakat jinam
neserte
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: CRAFT
Myslel jsem, že šípy s 1k10 dmg by měly být „pro speciální příležitost“, ne na jezevce a ostatní havěť. Ono je třeba se kouknout, zda jsou k sehnání podobné nestřílecí zbraně - s ohledem na vyváženost povolání. Např. jsem nikde neviděl dýku s 1k10 elementární dmg...paja13 wrote:5x utok za 6 sekund x 20zlatek za sip je 100zlatek za kolo boje za sebe muzu rict ze bych si to dovolit nemoh(
Re: CRAFT
photter wrote:...neserte
no já se bavim vo cenách šípů, zejména, to že občas vyslovim nějakej soukromej názor k tématu, snad neni zakázaný...
kdybys e ceny (dle mýho původního návrhu) odvozovaly od materiálů, bylo by to rozlišení dosti jednodušší.
Luk (pač je dřevěnej) by stál jen zlomek toho co sekera nebo meč.
druhá věc je, jestli by se mělo dát do hry nějaký opotřebení zbraní, nebo nějakej faktor na zničení... to by se pak do cen muselo promítnout.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CRAFT
Craft s cenou šípů vůbec nesouvisí a je kravina, řešit to dohromady.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CRAFT
souvisí, esli se daj vyrobit v craftu...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CRAFT
Ale zbytečně jste tu zaspamovali hlavní myšlenku tématu...DenGrasse wrote:souvisí, esli se daj vyrobit v craftu...
Vedoucí týmu Thalie
Re: CRAFT
no jo no
bude muset přijít neviditelná ruka moderátora...
bude muset přijít neviditelná ruka moderátora...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CRAFT
hm, no takze pro ty upravy zatim byli spise pozitivni nazory, toz pockame do srazu, kde se to probere poradne a kdyztak bych to udelal.
Do te doby drzime ten zisk 10% a vse jak je, jestli nevadi
Nechce se mi to predelavat na desekrat, jak se bude menit nazor...
Do te doby drzime ten zisk 10% a vse jak je, jestli nevadi
Nechce se mi to predelavat na desekrat, jak se bude menit nazor...
A zase se craftí...
Re: CRAFT
já tu tedy mam jednu nejasnost, tak pokad se mohu zeptat. Pred těma 10%procentama bylo procent 30% že? Mne to furt nejak nevychazi.nomis_b wrote:hm, no takze pro ty upravy zatim byli spise pozitivni nazory, toz pockame do srazu, kde se to probere poradne a kdyztak bych to udelal.
Do te doby drzime ten zisk 10% a vse jak je, jestli nevadi![]()
Nechce se mi to predelavat na desekrat, jak se bude menit nazor...
Uvedme si příklad na dřeve ořechovém. Za tětivu dám 2500zlatek, pak 80za mořidlo a za jednu leguru asi 5zlatek, to máme celkem 2585zlatek, kdyz udelam velkou kusi s medenym hrotem, tak ji prodam za 3700zlatek (nejak tak, nevim presne na zlatky) Coz je skoro 1200zlatek výdelek, coz je 30% ze sumy 3700.
Takze tech 10% se pocita z toho jak to prodám, nebo to má být (podle mne) 10% z nákladů?
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů