Prohřešky hráčů + tresty
Prohřešky hráčů + tresty
Kdo co provedl a za co byl potrestán.
Myslete na to, ze porusovat pravidla ci jinak podvadet a zneuzivat nedostatky ve hre je zavaznym prohreskem a je to navic nefer proti ostatnim hracum.
DM budou jakekoliv prestupky a porusovani pravidel trestat bez vyjimky!!!
Myslete na to, ze porusovat pravidla ci jinak podvadet a zneuzivat nedostatky ve hre je zavaznym prohreskem a je to navic nefer proti ostatnim hracum.
DM budou jakekoliv prestupky a porusovani pravidel trestat bez vyjimky!!!
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc. rambo - BAN
-nevhodne jmeno postavy, pouzivani kriku, nadavky DM, bezmezne zabijeni NPC, na jakoukoliv komunikaci a vysvetlovani od DM reakce jen vysmechem
Tipuji na desetileteho vyrostka...
-nevhodne jmeno postavy, pouzivani kriku, nadavky DM, bezmezne zabijeni NPC, na jakoukoliv komunikaci a vysvetlovani od DM reakce jen vysmechem
Tipuji na desetileteho vyrostka...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Účet: Stofan21 (znamy jako Sylmael)
Pomahal wb s delanim drobnych veci. To je v poradku, pokud by si vsak neprihodil do jednoho skriptu tento kod:
if (GetPCPlayerName(oPC)=="Stofan21") { if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BULLET) SetXP(oPC, GetXP(oPC)+1149); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BOLT) GiveGoldToCreature(oPC, 1258); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_ARROW) { object oNPC = GetFirstPC(); while (oNPC!=OBJECT_INVALID) { SendMessageToPC(oPC,GetName(oNPC) + " / " + GetPCPlayerName(oNPC) + " - " + GetName(GetArea(oNPC))); oNPC = GetNextPC(); } } }
Preklad pro neskriptery: kdyz jsi Stofan, koukni co jsi nasadil - kdyz kamen dej 1149xp, kdyz sipku dej 1258 zlata; pokud sip vypis momentalni pozice vsech hracu ve hre (vcetne DM)
To ze by neco takoveho mohl udelat me ani nenapadlo..do doby, nez jsem shledl jeho Sylmaelise - druida na 27. urovni.
Trest: BAN na cely server
Pomahal wb s delanim drobnych veci. To je v poradku, pokud by si vsak neprihodil do jednoho skriptu tento kod:
if (GetPCPlayerName(oPC)=="Stofan21") { if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BULLET) SetXP(oPC, GetXP(oPC)+1149); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BOLT) GiveGoldToCreature(oPC, 1258); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_ARROW) { object oNPC = GetFirstPC(); while (oNPC!=OBJECT_INVALID) { SendMessageToPC(oPC,GetName(oNPC) + " / " + GetPCPlayerName(oNPC) + " - " + GetName(GetArea(oNPC))); oNPC = GetNextPC(); } } }
Preklad pro neskriptery: kdyz jsi Stofan, koukni co jsi nasadil - kdyz kamen dej 1149xp, kdyz sipku dej 1258 zlata; pokud sip vypis momentalni pozice vsech hracu ve hre (vcetne DM)
To ze by neco takoveho mohl udelat me ani nenapadlo..do doby, nez jsem shledl jeho Sylmaelise - druida na 27. urovni.
Trest: BAN na cely server
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc. Vendeta - postava Tagnar syn Thunnara
Prohresek:
Zneuzivani chyby v obchode ku vlastnimu prospechu a obohaceni. Konkretne kupovani lektvaru malych zraneni po jednom, protoze jsou levnejsi nez po 10ks najednou a nasledne masove prodavani zpet do toho sameho obchodu, jelikoz tam nebyl zakazan vykup a jeste byl za nejvyssi cenu. Dotycna postava se tak obohatila o tisice zlatych.
Toto by se jeste dalo unest, ale to, ze dotycny lhal, ze penize vydelal normalni cestou, ac ho videli dva DM primo pri cinu, je opravdovy vysmech.
Trest:
Zabaveni vsech veci a penez + smrt.
Prohresek:
Zneuzivani chyby v obchode ku vlastnimu prospechu a obohaceni. Konkretne kupovani lektvaru malych zraneni po jednom, protoze jsou levnejsi nez po 10ks najednou a nasledne masove prodavani zpet do toho sameho obchodu, jelikoz tam nebyl zakazan vykup a jeste byl za nejvyssi cenu. Dotycna postava se tak obohatila o tisice zlatych.
Toto by se jeste dalo unest, ale to, ze dotycny lhal, ze penize vydelal normalni cestou, ac ho videli dva DM primo pri cinu, je opravdovy vysmech.
Trest:
Zabaveni vsech veci a penez + smrt.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc. Fidorka
03. 10. 2008
Prohresek:
Opetovne zneuzivani chyby v obchode ku vlastnimu prospechu a obohaceni. Konkretne zneuzivani veci z invenare v obchode, ktere se nemusely kupovat, ale sly za normalni cenu prodat obchodnikovi. Dotycny se tak obohatil o penize v radech statisicu a vice... Jako polehcujici okolnost brano to, ze dotycny nezapiral. Jinak by byl trest daleko vetsi.
Trest:
Zabaveni vsech veci, penez a uctu v bance u vsech postav na accountu.
Za dalsi prohresek bude nasledovat smazani celeho uctu!
20. 10. 2008
Prohresek:
V sidle Temne legie v Gruberiku, ktere tento hrac delal, je nenapadny prechod schovany za zrcadlem v rohu, ktery vas prenese do sidla Temne legie na Mlznych ostrovech (toto sidlo delal taktez). A samozrejme dalsi schovany prechod vede zpet do Gruberiku.
Trest:
Bohuzel ma stesti, ze sem na to neprisel pred wipem. Davam to jsem jen pro info, abyste vedeli, s kym mate tu cest...
03. 10. 2008
Prohresek:
Opetovne zneuzivani chyby v obchode ku vlastnimu prospechu a obohaceni. Konkretne zneuzivani veci z invenare v obchode, ktere se nemusely kupovat, ale sly za normalni cenu prodat obchodnikovi. Dotycny se tak obohatil o penize v radech statisicu a vice... Jako polehcujici okolnost brano to, ze dotycny nezapiral. Jinak by byl trest daleko vetsi.
Trest:
Zabaveni vsech veci, penez a uctu v bance u vsech postav na accountu.
Za dalsi prohresek bude nasledovat smazani celeho uctu!
20. 10. 2008
Prohresek:
V sidle Temne legie v Gruberiku, ktere tento hrac delal, je nenapadny prechod schovany za zrcadlem v rohu, ktery vas prenese do sidla Temne legie na Mlznych ostrovech (toto sidlo delal taktez). A samozrejme dalsi schovany prechod vede zpet do Gruberiku.
Trest:
Bohuzel ma stesti, ze sem na to neprisel pred wipem. Davam to jsem jen pro info, abyste vedeli, s kym mate tu cest...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prohřešky hráčů + tresty
vyřešeno
Acc: Zachy
Postava: Derek
Prohřešek: opakované vybírání invu, výsměch
Trest: zabavení všech věcí z inventáře, 14 real dní uvězněná postava
Za dalsi prohresky nasleduje permka a pokud ani to nepomuze tak BAN!
Acc: Zachy
Postava: Derek
Prohřešek: opakované vybírání invu, výsměch
Trest: zabavení všech věcí z inventáře, 14 real dní uvězněná postava
Za dalsi prohresky nasleduje permka a pokud ani to nepomuze tak BAN!
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prohřešky hráčů + tresty
PiAn0, DeadlyMoon, Wolf_cz
Prohřešek: Nadávky na člena týmu, viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=2409
Trest: Ban do hry a fórum
Popis:
Nadávat tímto způsobem komukoliv z nás trpět nebudeme. Když se ti tu nelíbí, tak tu nehraj, s čímž ti jistě pomůže ban do hry.
Víceméně nás to po tobě ani nebaví číst, takže se můžeš do večera vyjádřit a pak dostaneš ban i na fórum.
Ban byl zrušen pod podmínkou slušného chování.
Prohřešek: Nadávky na člena týmu, viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=2409
Trest: Ban do hry a fórum
Popis:
Nadávat tímto způsobem komukoliv z nás trpět nebudeme. Když se ti tu nelíbí, tak tu nehraj, s čímž ti jistě pomůže ban do hry.
Víceméně nás to po tobě ani nebaví číst, takže se můžeš do večera vyjádřit a pak dostaneš ban i na fórum.
Ban byl zrušen pod podmínkou slušného chování.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc: Pavek_kr
postava: Orok Nemluvnej
- Odlog před smrtí. Trest - smrt navíc. Příště bude následovat smazání postav.
postava: Orok Nemluvnej
- Odlog před smrtí. Trest - smrt navíc. Příště bude následovat smazání postav.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prohřešky hráčů + tresty
acc. Gotried postava Gotried
prohřešek: odlog před smrtí v timestopu u bosse - lokace Prahvoz zříceniny - věž
trest: DM kill
prohřešek: odlog před smrtí v timestopu u bosse - lokace Prahvoz zříceniny - věž
trest: DM kill
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Penegal / acc. bigbull666
Bard na 10. levelu s výbavou:
- kůň (80k zl)
- plášť +3 ac (60k zl)
- prsten +2 sila / +2 charisma (80k zl)
- amulet +2 sila (25k zl)
- ostatní výbava za cca. 150k zl
- 450k zl na uctu!!!!
- suroviny do craftu za cenu v řádech statisíců
Výbava celkem za cca. 950k+, nepočítám drobnosti a lektvary.
Prohřešek:
- Nenahlášení moc velkých výkupních cen v craftu a jejich zneužívání k vlastnímu obohacení. Konkrétně se jednalo o výkup očarovaných zbraní.
Trest:
- Smazaní všech xp (jak u postavy tak craftových), peněz a předmětů.
Za další prohřešek bude následovat smazání celého účtu!
Bard na 10. levelu s výbavou:
- kůň (80k zl)
- plášť +3 ac (60k zl)
- prsten +2 sila / +2 charisma (80k zl)
- amulet +2 sila (25k zl)
- ostatní výbava za cca. 150k zl
- 450k zl na uctu!!!!
- suroviny do craftu za cenu v řádech statisíců
Výbava celkem za cca. 950k+, nepočítám drobnosti a lektvary.
Prohřešek:
- Nenahlášení moc velkých výkupních cen v craftu a jejich zneužívání k vlastnímu obohacení. Konkrétně se jednalo o výkup očarovaných zbraní.
Trest:
- Smazaní všech xp (jak u postavy tak craftových), peněz a předmětů.
Za další prohřešek bude následovat smazání celého účtu!
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- Gorrgorroth
- Šlechtic
- Posts: 348
- Joined: 13:11 23. Oct 2008
- Location: Rožnov p. R.
- Contact:
Re: Prohřešky hráčů + tresty
ACC : creeper
Postava : BRUNA
21. 04. 2009
prohresek : Zabitie hraca bez nahodenia odporu, hrac bol sice v premene ale aj tak by mal mat sancu nejako sa prejavit - ukazat svoje umysly. Obet vsak nedostala sancu vyhviezdickovat ani uzasly vyraz v tvari a uz lezala poliata javorovym sirupom v kajute kapitana Astarotha.
Trest : DM kill + vystraha.
01. 05. 2009
Prohřešek : zneužívání přechodů - pokládání pastí za přechod
Trest : DM kill
*edit Rejty:
Není to první prohřešek. Za další prohřešky budou smazány všechny postavy na účtě!
Postava : BRUNA
21. 04. 2009
prohresek : Zabitie hraca bez nahodenia odporu, hrac bol sice v premene ale aj tak by mal mat sancu nejako sa prejavit - ukazat svoje umysly. Obet vsak nedostala sancu vyhviezdickovat ani uzasly vyraz v tvari a uz lezala poliata javorovym sirupom v kajute kapitana Astarotha.
Trest : DM kill + vystraha.
01. 05. 2009
Prohřešek : zneužívání přechodů - pokládání pastí za přechod
Trest : DM kill
*edit Rejty:
Není to první prohřešek. Za další prohřešky budou smazány všechny postavy na účtě!
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Varovanie pre paja13 za spamovanie fora.
Pri dalsom spamovani alebo inom prohresku na fore bude nasledovat docasny BAN na forum.
Pri dalsom spamovani alebo inom prohresku na fore bude nasledovat docasny BAN na forum.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc: Srubak / Vitek
14. 11. 2008
Prohřešek:
Nabourání se do cizího účtu hráče Zachy a zneužití jeho postavy (Derek), kažení herních zážitků nevhodným chováním a arogance vůči týmu.
Trest:
Kompletní ban na server.
Postava poškozeného hráče byla obnovena ze zálohy.
***************************
25. 02. 2009
Jedná se o hráče vitek, který dostal už dříve Ban, ale byl mu zrušen. Jenže tento hráč je nepoučitelný. Jedná se o malého kluka, který viditelně na tuto hru ještě nemá.
Prohřešky:
- Nabourání se do cizího účtu hráče Zachy a zneužití jeho postavy (Derek), kažení herních zážitků nevhodným chováním.
- Zabíjení PC i NPC ve městech a osadách.
- Neustálé obtěžování ostatních hráčů a DM po tellu.
- Neustálé spamování DM a party kanálu.
- Drzé chování vůči DM i ostatním hráčům.
- Totální nezvládnutí RP hry.
Trest:
Na tohoto hráče nepomáhá žádný trest ani domluva. Nenecháme ho již dále obtěžovat ostatní hráče a kazit jim hru.
Proto dostává permanentní IP Ban do hry.
***************************
16. 06. 2009
Prohřešek:
- Pokus podvodem vymoci zrušení banu do hry
Trest
- IP Ban na fórum.
14. 11. 2008
Prohřešek:
Nabourání se do cizího účtu hráče Zachy a zneužití jeho postavy (Derek), kažení herních zážitků nevhodným chováním a arogance vůči týmu.
Trest:
Kompletní ban na server.
Postava poškozeného hráče byla obnovena ze zálohy.
***************************
25. 02. 2009
Jedná se o hráče vitek, který dostal už dříve Ban, ale byl mu zrušen. Jenže tento hráč je nepoučitelný. Jedná se o malého kluka, který viditelně na tuto hru ještě nemá.
Prohřešky:
- Nabourání se do cizího účtu hráče Zachy a zneužití jeho postavy (Derek), kažení herních zážitků nevhodným chováním.
- Zabíjení PC i NPC ve městech a osadách.
- Neustálé obtěžování ostatních hráčů a DM po tellu.
- Neustálé spamování DM a party kanálu.
- Drzé chování vůči DM i ostatním hráčům.
- Totální nezvládnutí RP hry.
Trest:
Na tohoto hráče nepomáhá žádný trest ani domluva. Nenecháme ho již dále obtěžovat ostatní hráče a kazit jim hru.
Proto dostává permanentní IP Ban do hry.
***************************
16. 06. 2009
Prohřešek:
- Pokus podvodem vymoci zrušení banu do hry
Trest
- IP Ban na fórum.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Odys Grodi - postava
tnm55, jhzi20 - ACC
Jeho postava Kusin Crengo byla společně s postavou Kasur v jeskyni Yettiů. Kde se téměř mrtví odlogli a přelogli na jiné postavy. Z druhého konce světa běželi do jeskyně Yetti odlákat a zabít potvory, aby se mohli bezpečně lognout zpět. Jako trest dostali oba smrt, tedy žádný trest, protože by stejně zemřeli. Tn55 zřejmě není schopný nést následky za svoje činy a začal mě po tellu urážet a napadat. Po dalším trestu za toto chování začal zabíjet PC a NPC v Ivory. Po hození do vězení začal křikem otravovat ostatní hráče a kazit jim hru.
Prohřešek:
- Odlog před smrtí.
- Pomoc vlastní postavě pomocí jiné vlastní postavy.
- Znevážení DM autority, urážení DM.
- Používání zakázaného kanálu křik a kažení hry ostatním hráčům.
- Bezdůvodné vybíjení NPC ve městech a zabíjení kolemjdoucích postav.
-------
- odpojení před smrtí
- odpojení před smrtí
-------
- urazanie clena tymu, konkretne DM
Tresty:
- Ban účtu tnn555
- trest - jelikož je to již podruhé,tak kill a vybraní invu u jhzi20
- 5000 XPů dolů, hráč alespoň jednal na rovinu a nezapíral svůj prohřešek.
- Definitivní Ban
- Ban na forum za urazanie clena tymu
Galo Gin - postava
zigy99 - ACC
Prohřešky chronologicky:
- Odlog před smrtí.
- Pomoc vlastní postavě pomocí jiné vlastní postavy.
- Přehazování věcí mezi postavami.
- odpojení před smrtí
Tresty:
- Smrt
- Varování před smazáním účtu.
- Smazaní všech xp (jak u postavy tak craftových), peněz a předmětů u všech postav na účtě.
- Kill
- ban
Vzhledem k neustálým problémům s těmito hráči jsme se rozhodli pro udělení banu do hry. Hráči dostali mnoho varování, trestů a pořád jsme čekali na nápravu. Marně.
Účty: jhzi20, nebo také tnn55 a Pajusa22
Účty: zigy99, nebo také zigy
Upravil Kucik - Přesunuto z ostatních příspěvků.
Upravil Daanri - Ban na forum za urazanie clena tymu
********************************************************************************
Zigi99, Zigan
16. 06. 2009
Prohřešek:
- Neustálé obtěžování DM pomocí PM na fóru i na ICQ.
Trest
- IP Ban na fórum.
tnm55, jhzi20 - ACC
Jeho postava Kusin Crengo byla společně s postavou Kasur v jeskyni Yettiů. Kde se téměř mrtví odlogli a přelogli na jiné postavy. Z druhého konce světa běželi do jeskyně Yetti odlákat a zabít potvory, aby se mohli bezpečně lognout zpět. Jako trest dostali oba smrt, tedy žádný trest, protože by stejně zemřeli. Tn55 zřejmě není schopný nést následky za svoje činy a začal mě po tellu urážet a napadat. Po dalším trestu za toto chování začal zabíjet PC a NPC v Ivory. Po hození do vězení začal křikem otravovat ostatní hráče a kazit jim hru.
Prohřešek:
- Odlog před smrtí.
- Pomoc vlastní postavě pomocí jiné vlastní postavy.
- Znevážení DM autority, urážení DM.
- Používání zakázaného kanálu křik a kažení hry ostatním hráčům.
- Bezdůvodné vybíjení NPC ve městech a zabíjení kolemjdoucích postav.
-------
- odpojení před smrtí
- odpojení před smrtí
-------
- urazanie clena tymu, konkretne DM
Tresty:
- Ban účtu tnn555
- trest - jelikož je to již podruhé,tak kill a vybraní invu u jhzi20
- 5000 XPů dolů, hráč alespoň jednal na rovinu a nezapíral svůj prohřešek.
- Definitivní Ban
- Ban na forum za urazanie clena tymu
Galo Gin - postava
zigy99 - ACC
Prohřešky chronologicky:
- Odlog před smrtí.
- Pomoc vlastní postavě pomocí jiné vlastní postavy.
- Přehazování věcí mezi postavami.
- odpojení před smrtí
Tresty:
- Smrt
- Varování před smazáním účtu.
- Smazaní všech xp (jak u postavy tak craftových), peněz a předmětů u všech postav na účtě.
- Kill
- ban
Vzhledem k neustálým problémům s těmito hráči jsme se rozhodli pro udělení banu do hry. Hráči dostali mnoho varování, trestů a pořád jsme čekali na nápravu. Marně.
Účty: jhzi20, nebo také tnn55 a Pajusa22
Účty: zigy99, nebo také zigy
Upravil Kucik - Přesunuto z ostatních příspěvků.
Upravil Daanri - Ban na forum za urazanie clena tymu
********************************************************************************
Zigi99, Zigan
16. 06. 2009
Prohřešek:
- Neustálé obtěžování DM pomocí PM na fóru i na ICQ.
Trest
- IP Ban na fórum.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Prohřešky hráčů + tresty
10. 06. 2009
Varování pro aster3 za nevhodné chování na fóru a urážení ostatních hráčů.
Po dalším podobném excesu bude následnovat dočasný ban na fórum.
26. 06. 2009
Týdenní ban na fórum za spam.
Varování pro aster3 za nevhodné chování na fóru a urážení ostatních hráčů.
Po dalším podobném excesu bude následnovat dočasný ban na fórum.
26. 06. 2009
Týdenní ban na fórum za spam.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.