no pak se divme ze oc 25 nejak moc nechrani
pruzny utok a OC
Re: pruzny utok a OC
Jonny:to sem se kdysi jen tak koukal kolik hazej jezevci a mal me trefil lsak jak je to v nwn udelany mel sem oc 15 a ty utoky co si hazely byli zajimavy-20 netrefil 22 netrefil 10 trefil 18 trefil
no pak se divme ze oc 25 nejak moc nechrani

no pak se divme ze oc 25 nejak moc nechrani
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.
http://www.powerplaymanager.com/r213127
http://www.powerplaymanager.com/r213127
Re: pruzny utok a OC
AC je ošidná věcička a pokud koukáš jen na číslo v charactersheetu, můžeš se dočkat nepříjemnejch překvapení
není AC jako AC a ne každý AC platí v každý situaci
doporučuju prostudovat wiki, podrobný vysvětlování je nad rámec tohodle fóra
není AC jako AC a ne každý AC platí v každý situaci
doporučuju prostudovat wiki, podrobný vysvětlování je nad rámec tohodle fóra
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh