CO VAM NA THALII CHYBI?
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jop. proto sem taky rekl, ze by to bylo hezci udealt nejake "nahodne" ukoly jen pro paladiny, apod ale u tech paladinu a hledani "nahodne vygenerovaneho" nemrtvaho, pricemz odmena by byly nejake mikro xpy, je asi nejjednoduseji reprodukovatelna.
u ostatnich povolani nevim ): mozna tak u druida snizeni stavu nejake zvere donesenim trofeji,
u valecnika nejake zabiti bosaka
u kneze zabiti nemrtveho
u zlodeje ziskani nejakeho draheho kamene ?
a pod...
ale to uz bych radsi udelal nejake podobne ladene pevne Q pro vsechny, ne jen pro urcita povolani. neco ve stylu lovce odmen, jen trosku upraveneho napr. na ty drahe kameny, nemrtvaky atd..
u ostatnich povolani nevim ): mozna tak u druida snizeni stavu nejake zvere donesenim trofeji,
u valecnika nejake zabiti bosaka
u kneze zabiti nemrtveho
u zlodeje ziskani nejakeho draheho kamene ?
a pod...
ale to uz bych radsi udelal nejake podobne ladene pevne Q pro vsechny, ne jen pro urcita povolani. neco ve stylu lovce odmen, jen trosku upraveneho napr. na ty drahe kameny, nemrtvaky atd..
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jenze ja si prave predstavuju, ze by takova postava sama vymejslela questy pro sebe a pro ostatni. Ne, ze bude celej den stat na jednom miste nebo neco podobnyho - to je prece k nicemu. Jde o to, aby vymejslela zabavu pro ostatni a pro nekoho takovyho pak neni problem zajistit, aby za to byl nejak odmenovanej.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ehm a ta vymyslejici postava ma byt hrac, ci DM ?
jestli hrac, tak mu nic nebrani to dealt uz ted....
DMku tedy taky nic, jen casova vytizenost na ruzen vytahovani lidi ze zaseku, teleporty k mistrum co meli byt v trpaslicim meste
atd.
jestli hrac, tak mu nic nebrani to dealt uz ted....
DMku tedy taky nic, jen casova vytizenost na ruzen vytahovani lidi ze zaseku, teleporty k mistrum co meli byt v trpaslicim meste
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
tak to byt nemusi, kto bude otravovat po kanale bude ignorovany... skorej ho DM moze potichu smirovat a odmenit podla vlastneho uznania.. netreba na vsetkom vidiet hned iba to zleRejty wrote:Dovedu si to živě představit.
*každou půl hodinu hráč kdesi v DM kanálu*
- Je tu prosím DM?
*jednou se ozve po tellu odpověď*
- Ano, co potřebuješ?
*hráč přiběhne do města a píše do party*
- *Stojí na stráži jako už asi dvě hodiny a myslí na bohatou výplatu.*
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
samozřejmě tyhle věci by se dávali jenom lidem, který si to zasloužej.. ne každýmu, kdo si tomu řekne
Trpaslíčí město: šmarja, bude
..trvá to ale bude
Trpaslíčí město: šmarja, bude
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jak jsem napsal, má to svý úskalí, ale dá se přes to dostat... jednak to DM dá jen tomu komu bude chtít, ne každýmu kdo si řekne, za druhý může to občas kontrolovat že si postavu prohlídne co dělá a za třetí, asi by se neměly zavádět platy za stání na místě. má to bejt podpora RP, ne stáníRejty wrote:Dovedu si to živě představit.
*každou půl hodinu hráč kdesi v DM kanálu*
- Je tu prosím DM?
*jednou se ozve po tellu odpověď*
- Ano, co potřebuješ?
*hráč přiběhne do města a píše do party*
- *Stojí na stráži jako už asi dvě hodiny a myslí na bohatou výplatu.*
Třeba inkviziční vyšetřovatel by pátral po kacířích a temnejch kultistech atd. a vobčas by šel referovat Lacarantovi nebo někomu z jeho lidí jak to de...
Ty questy co navrhuje nomis by taky byly fajn, i když je to něco principielně jinýho, ale nelíbí se mi takový to "udělat pro paladiny". Uděla bych to když už pro lidi z nějakejch vojenskejch nebo církevních složek, který jsou v nich IC organizovaný, ať už jsou paladini, klerici, válečnící atd... paladin je OOC rozlišení.
EDIT: no přesně jak píše kucik, taková postava by mohla organizovat jiné postavy pro své potřeby (což ano, může i teď, ale takhle by se nemusela honit za lootem a dokonce by je mohla i najmout za peníze, protože by za to co dělá dostávala plat).
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jen dotaz, nápad- samice alansijských tygrů má kolem sebe auru, která vystrašuje. U zvířete tohoto typu mi to přijde divný. To by se spíš hodilo k nemrtvákům a tak. Ono stačí to její vylepšený sražení. Nešla by odstranit?
Nebo zavést obchod s lektvary-jen jako takovou výpomoc, když ve hře není alchymista nebo nemá suroviny. Obchodník by prodával i cenné lektvary, ale v malém počtu kusů a měl by je dražší než od hráče alchymisty. Takový specializovaný alchymistický obchůdek mi tu chybí-zvlášt jako bojovníkovi, který si nemůže nic kouzlit.
Za návrh hned neházet po mě rajčata.
Nebo zavést obchod s lektvary-jen jako takovou výpomoc, když ve hře není alchymista nebo nemá suroviny. Obchodník by prodával i cenné lektvary, ale v malém počtu kusů a měl by je dražší než od hráče alchymisty. Takový specializovaný alchymistický obchůdek mi tu chybí-zvlášt jako bojovníkovi, který si nemůže nic kouzlit.
Za návrh hned neházet po mě rajčata.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
*jedno rajče ti už přiletělo na hlavu* myslím že když vidíš obrovskou samici tygra tak jsi rád že se z teho nepo... podle mě je to naprosto v pořádku, že máš ze zvířete velkého jak hora strachErkwinn wrote:Jen dotaz, nápad- samice alansijských tygrů má kolem sebe auru, která vystrašuje. U zvířete tohoto typu mi to přijde divný. To by se spíš hodilo k nemrtvákům a tak. Ono stačí to její vylepšený sražení. Nešla by odstranit?
Za návrh hned neházet po mě rajčata.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
************Tretas wrote:*jedno rajče ti už přiletělo na hlavu* myslím že když vidíš obrovskou samici tygra tak jsi rád že se z teho nepo... podle mě je to naprosto v pořádku, že máš ze zvířete velkého jak hora strachErkwinn wrote:Jen dotaz, nápad- samice alansijských tygrů má kolem sebe auru, která vystrašuje. U zvířete tohoto typu mi to přijde divný. To by se spíš hodilo k nemrtvákům a tak. Ono stačí to její vylepšený sražení. Nešla by odstranit?
Za návrh hned neházet po mě rajčata.
Pf..to právě ne, když Yorton ví, že jí víceméně v klidu porazí.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
*********Rejty wrote:Alchymistický obchod tu je...
Aha..tak to se po něm podívám, něco mi možná uniklo. Pokud teda nemyslíš kořenářky apod. npc co prodávaj nějaký odpad.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
no nevím,... od rozhodnutí jestli bude mít auru strachu nebo ne, tady nejsem já. 
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
vetsinu nejlepsich veci najdes v karathe, a uplne nejlepsi veci v alwarielu.Erkwinn wrote:*********Rejty wrote:Alchymistický obchod tu je...
Aha..tak to se po něm podívám, něco mi možná uniklo. Pokud teda nemyslíš kořenářky apod. npc co prodávaj nějaký odpad.
to je jako obecna vec, tykajici se vseho druhu zbozi.
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zajímalo by mě zda je možné nějak odstranit přetížení když postava nasedne na koně.Je celkem nelogické,aby kůň byl přetížen také
Carcaroth B.
Carcaroth B.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
a je logicke, aby nekdo u sebe mel 10 plnych platovych zbroji a sedl an ponika a ten to ustal
na logiku s NWN nehraje
PS. nosnost se stejne odviji od sily. takze by to muselo byt spojene s naviseni sily a to uz by nebylo fer, protoze by z toho tezili silova povolani.
na logiku s NWN nehraje
PS. nosnost se stejne odviji od sily. takze by to muselo byt spojene s naviseni sily a to uz by nebylo fer, protoze by z toho tezili silova povolani.
A zase se craftí...