Respawn Chyby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Respawn Chyby

Post by Lord_Berserk »

Takze vcera sme delali vypravu na sever, byla by uspesna kdyz by sme nemuseli zdrhat a Sharto Renza by nezaklepal backorama (nastesti bylo s vodrenejma usima jeho telo vodneseno) :twisted:
Postupovali sme vod hospody kde je rozcesti rozsekavali sme snezny obry i orky, paaac sme chteli vedet co je vejs...jenze pak uz to neslo obru bylo moc tak sme se vraceli - proto to rikam :D

Vsichni parchanti byli zas na svejch mistech krom sneznejch vlku, prestoze ty sme zabijeli jako prvni :evil: ...takze se mi zda ze Respawn Obru i Orku je moc kratkej :idea:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Locked