SIce chápu jak to původně asi bylo myšleno, dostihnu zloděje co mně očoroval ,klepnu ho a seberu mu to co mně ukradl ale já sem dnes tak přišel o docela důležitou věc a to při drowím nájezdu. po smrti moji postavy.
Byla to jediná věc co moje postava ještě za času co se dalo krást ukradla.
Chápejte mně , zloděj křičí že ho okradli