Rodná země
Narozen v krásných krajích,
plných lesů, luk a květin na nich,
procházel krajem naposled zjevně
a vžíval se do krásy rodné země.
Přidejte se bratři!
Bojujme jak se patří!
A ti, kteří nemohou,
duchem a vůlí pomohou.
Malá hrska se nás sešla,
jiná armáda by však nešla.
Přesila proti nám stojí,
přední linie se nás však bojí!
Hleďte na to co jsme zbudovali,
a teď abychom se toho vzdali?!
Hleďte na to v co jsme věřili,
vírou a láskou jsme tento kraj zalili!
Máme za co bojovat!
Tu však z druhé strany,
elitní armáda formuje řady!
Pokřiky a třískot kopí,
strašný řev a uši bolí!
Nemohou porazit naši víru!
Vždy žijem poctivě a v míru!
To oni prohrají,
to o nás! o poctivých se písně zpívají!
A tak začal boj...
Ossiriand
Jedna z těch smutnějších
- Gorrgorroth
- Šlechtic
- Posts: 348
- Joined: 13:11 23. Oct 2008
- Location: Rožnov p. R.
- Contact:
Jedna z těch smutnějších
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou