Kolace jsou vykupovany - jen to blbne.steel_martin wrote:Krčmáři vykupují všechno - od surovin, přez polotovary až po produkty. Nebylo by lepší omezit výkup jen na produkty? (Chleby, koláče atd...)
Protože je momentálně výhodnější jednoduše natrhat surovinu, upražit ji, udělat z ní slad a prodat ho. Takovej třešňovej koláč třeba nevykupují vůbec
Fakt ovsem je, ze financne je MNOHEM vyhodnejsi prodat slad jak vyrabet kolace. Za 1 kolac je 50 zlatych, pritom jen obili na mouku/moucku na nej potrebnou jde prodat za vic ve forme sladu. A neni na to potreba takovy lvl craftu.
----------
A ted dale: Craft psani svitku... Ma ho umet kazdy wizard - ovsem ouha. POtrebuje sklenice, mliko, vejce,... Predstava, ze si vymenim s jinym wizardem na svitcich kouzla je dosti usmevna. De facto jste pripravili jedno povolani o feat - v nynejsim systemu, s malym poctem hracu co se "rypou" do craftu, je temer nemozne delat jiny jak zakladni craft.
-----
Mam tezke vyhrady. Opet viz wizard - ma byt schopen spat svitky. Dejte nejaky nesmyslny lvl omezeni - a nenapise je, resp. nebude schopen niceho jineho. A to jsem aktualen odhlednul od toho, ze nejaka "mene" vyhodna rasa wizarda nebude schopna napsat kouzla proto, ze ma rasove omezeni na craft level treba deset.To omezenie by riesil prave ten lvl cap. Teda ak by to slo spravit. Tam by sa mohla postava rozhodnut ci dosiahne najvyssieho lvl v remesla v jednom povolani a tym vyrobi tie naj veci v tom remesle alebo bude vo viacerych remeslach na priemernej urovni a tie naj veci nevyrobi.