Mod rychle strelby
Mod rychle strelby
Nevim jak pro vas, ale pro me je silene otravne porad dokola klikat na mod rychle strelby. On se totiz vzdycky vypne jakmile se postava pohne. Neslo by to upravit tak, aby se to zrusilo az by onen hrac kliknul znovu na ikonku rychle strelby pro jeji deaktivaci ? 
Rashed - Malý uličník.
Re: Mod rychle strelby
to je jasný že se vypne, na to se postava musí soustředit. stejně tak se ti vypíná expertise a další věci. vždycky uvažuj, co všechno je s tim spojený, než dáš takovejhle návrh...
PS: na EfU jsem používal trik, že když se zapnutym módem RapidShot klikneš na nepřítele mimo dosah, postava si k němu popoběhne a mód se nevypne.
PS: na EfU jsem používal trik, že když se zapnutym módem RapidShot klikneš na nepřítele mimo dosah, postava si k němu popoběhne a mód se nevypne.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Mod rychle strelby
takhle sou dělaný bojový módy v nwn2 a je to výborný
nevim, jestli by to v jedničce šlo ale pokud jo, sem všema deseti pro
nevim, jestli by to v jedničce šlo ale pokud jo, sem všema deseti pro
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Mod rychle strelby
Mě to moc nenadchlo, nějak jsem se s tím a vlastně celým NWN2 nedokázal ztotožnit. Je pravdou, že by to odstanilo nepříjemné zapínaní a vypínání v lagu, kdy je člověk na vážkách zda to zapnul, když se nic nezobrazilo a následně to skoro natuty vypne, ale tohle bych viděl jako okrajovku, přeci je NWN1 není NWN2 a něco by se oželet dalo.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Mod rychle strelby
mně se taky daleko víc líbí jednička jak dvojka ale tohle je ve dvojce vyřešený fajn, kdyby to bylo, vůbec bych se nezlobil 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Mod rychle strelby
určitě by to bylo herně pohodlnější, ale musely by se řešit všechny bojové módy komplexně... a o kus výš psal sylm že to nejde, tak nevim...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...