Co vlastne mam na mysli - bude dostatek uhli?
CRAFT
-
--Bragner--
- Nováček
- Posts: 23
- Joined: 22:48 20. Feb 2009
Re: CRAFT
Chtel bych se jen optat, ted mne to napadlo kdyz jsem sel na uhli. Kdyz se bude pracovat v peci, tak samotna vyroba bude trvat dlouho ze? To jest v pohode, jen ted premyslim, jak se zmensily zdroje (to jest taky v pohode) jen zmenseni zdroje u uhli, mi vnuklo otazku zda ted nebude problem kdyz crafter bude pracovat s jilem a pak bude chtit si vypalit formy, ci kovar bude cistit kov, pak legovat.
Co vlastne mam na mysli - bude dostatek uhli?
Co vlastne mam na mysli - bude dostatek uhli?
Re: CRAFT
Hledej loziska a nechlub se ostatnim...je to jako obchodni tajemstvi..., nebo prodej informaci at vydelas. Na TH je spousta lokaci a do sposty snad ani nikdo nevleze - jenom hledat ... nebo si najmi hornika, kterej ti bude pravidelne dodavat smluvene mnozstvi huhli ... pred wipem sem mel vlastniho drevorubce, zeme lehka bud starymu Berserkovi, diky craftu se da vyborne obchodovat/vydelat - papir a brk na sepsani smlouvy taky mate a myslim byla i pecet jako sada od Sylma ... Rejty pak muze delat soudce nejenom pro nekromanty a vrahy, corky ...--Bragner-- wrote:Chtel bych se jen optat, ted mne to napadlo kdyz jsem sel na uhli. Kdyz se bude pracovat v peci, tak samotna vyroba bude trvat dlouho ze? To jest v pohode, jen ted premyslim, jak se zmensily zdroje (to jest taky v pohode) jen zmenseni zdroje u uhli, mi vnuklo otazku zda ted nebude problem kdyz crafter bude pracovat s jilem a pak bude chtit si vypalit formy, ci kovar bude cistit kov, pak legovat.
Co vlastne mam na mysli - bude dostatek uhli?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: CRAFT
delat nekomu do craftu cast surovin se bohužel už nevyplati, 3 tydny zpatky jsem se tak živil, ale teď se změnami je pro craftera vyhodnějši dělat si všechno sam... nejde totiž dobře pomocníkovi zaplatit... ne s 10 procenty vydelku...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CRAFT
predtim vsechny ocarovavaci predmety fungovali dobre? tohle je prvni? nic sem na ocarovavani nemenil (ohledne cen)monstera wrote:To bych řekl !Rejty wrote:Zřejmě se to ještě musí vyladit.
Zkusil jsem prověřit očarování. Vyrobil jsem dvě shodné zbraně - železoplatinové scimitary s ořechovou násadou, a jednu z nich jsem očaroval zraněním ohněm +2 ( střední kámen s duší, použitelno 40% očarování ohněm, cena 10036 zlatých )
Prodal jsem nákupčímu : scimitar bez očarování za 5109 zlatých
a k mému překvapení : scimitar s očarováním ohněm taky 5109 zlatých.
Očarování zdarma !!!
Nezlobte se kritici, ale to si vykřičník zaslouží !
dobre, zkusim to az se dostanu doma k toolu trosicku "urychlit" ty vyroby + pridat uhli, ale u tech nejlepsich veci moc velkou rychlost necekejte. bude se jednat o zrachyleni hlavne u tech malych az strednich obtiznosti.
A zase se craftí...
Re: CRAFT
železoplatino.. co? u Thala, kdo zas tohle vymyslel? 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
-
--Bragner--
- Nováček
- Posts: 23
- Joined: 22:48 20. Feb 2009
Re: CRAFT
Ja jsem nemyslel hned pridat uhli, jen jsem chtel vedet vas nazor. Mne to jen tak prolítlo hlavou a tak jsem se lehce nad tím zamyslel.
Takze zda uhli pridate nebo ne je na vas.
Takze zda uhli pridate nebo ne je na vas.
Re: CRAFT
To je 100% železný s přídavkem 20% platiny. Pokud chcete být takový ctitel reality, že se vám to nezdá, tak si představujte, že se jedná o šavli pro marnivého boháče, ktetý má záštitu vykládanou platinou...DenGrasse wrote:železoplatino.. co? u Thala, kdo zas tohle vymyslel?
Jinak platina v této dávce přidává 1 zraněné magií.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: CRAFT
Toho jsem se bál...monstera wrote:To je 100% železný s přídavkem 20% platiny. Pokud chcete být takový ctitel reality, že se vám to nezdá, tak si představujte, že se jedná o šavli pro marnivého boháče, ktetý má záštitu vykládanou platinou...
Jinak platina v této dávce přidává 1 zraněné magií.
PS: 100%+20%=120%. Není něco v tom výpočtu špatně?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CRAFT
Na to jsem se již taky ptal, kdybys četl forum důkladně, tak by ses dozvědel, že se nejedná o složení zbraně a netvoří 100%, ale že to je přídavek k celku 100% ve výši 20% navíc .DenGrasse wrote:Toho jsem se bál...monstera wrote:To je 100% železný s přídavkem 20% platiny. Pokud chcete být takový ctitel reality, že se vám to nezdá, tak si představujte, že se jedná o šavli pro marnivého boháče, ktetý má záštitu vykládanou platinou...
Jinak platina v této dávce přidává 1 zraněné magií.![]()
PS: 100%+20%=120%. Není něco v tom výpočtu špatně?
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: CRAFT
Skrtni si procenta 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CRAFT
Marně přemýšlím co si představit pod slovy "trošičku urychlit". Opravdu tomu dost dobře nerozumím jak má "trošičku urychlit" něco provést s těmi výpočty a časy co jsme poskytli. Mám tomu rozumět tak, že jsme opustili myšlenku craftu jako alternatrivy k lootění?nomis_b wrote: predtim vsechny ocarovavaci predmety fungovali dobre? tohle je prvni? nic sem na ocarovavani nemenil (ohledne cen)
dobre, zkusim to az se dostanu doma k toolu trosicku "urychlit" ty vyroby + pridat uhli, ale u tech nejlepsich veci moc velkou rychlost necekejte. bude se jednat o zrachyleni hlavne u tech malych az strednich obtiznosti.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CRAFT
Ta % materiálu znamenají, že lepší řemeslník dokáže z materiálu vytáhnout lepší vlastnosti.
Takže 100% železo + 100 % platina není zbraň z 2* tolik materiálu, ale zbraň 50% železo a 50% platina. Řemeslník ze 50% železa vytáhne ve slitině stejné vlastnosti jako méně zdatný řemeslník ze 100% železa. Ale to neřeště. Ta % měla být jen kvůli skriptům.
Takže 100% železo + 100 % platina není zbraň z 2* tolik materiálu, ale zbraň 50% železo a 50% platina. Řemeslník ze 50% železa vytáhne ve slitině stejné vlastnosti jako méně zdatný řemeslník ze 100% železa. Ale to neřeště. Ta % měla být jen kvůli skriptům.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CRAFT
Proč to urychlovat? Lepší je vyladit expy a peníze vhledem k době výroby...
Vedoucí týmu Thalie
Re: CRAFT
K ceně : dříve jsem prodával naivně za cenu, kterou nabídl a nezkoumal jsem podrobnosti. S přechodem na dražší střední kameny mne už do očí praštilo, že jsem pod výrobní cenou. proto jsem udělal ten pokus.nomis_b wrote:predtim vsechny ocarovavaci predmety fungovali dobre? tohle je prvni? nic sem na ocarovavani nemenil (ohledne cen)monstera wrote:To bych řekl !Rejty wrote:Zřejmě se to ještě musí vyladit.
Zkusil jsem prověřit očarování. Vyrobil jsem dvě shodné zbraně - železoplatinové scimitary s ořechovou násadou, a jednu z nich jsem očaroval zraněním ohněm +2 ( střední kámen s duší, použitelno 40% očarování ohněm, cena 10036 zlatých )
Prodal jsem nákupčímu : scimitar bez očarování za 5109 zlatých
a k mému překvapení : scimitar s očarováním ohněm taky 5109 zlatých.
Očarování zdarma !!!
Nezlobte se kritici, ale to si vykřičník zaslouží !
dobre, zkusim to az se dostanu doma k toolu trosicku "urychlit" ty vyroby + pridat uhli, ale u tech nejlepsich veci moc velkou rychlost necekejte. bude se jednat o zrachyleni hlavne u tech malych az strednich obtiznosti.
Chyba není nějakou změnou, ta je tam od počátku, nákupčí nebere při stanovení ceny očarování v úvahu.
k uhlí - pokud by nadále měla platit prodloužená doba zpracování, mělo by uhlí hořet úměrně tomu déle. Zároveň se přimlouvám za navrácení vydatnosti ložisek všech zdrojů na původní množství a ponechání na vůli hráče, kolik toho bude chtít nakopat a stěhovat, což si určí podle své potřeby.
Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
-
--Bragner--
- Nováček
- Posts: 23
- Joined: 22:48 20. Feb 2009
Re: CRAFT
JA BYCH NIC NEURYCHLOVAL!!
... mne to vyhovuje takto jak to je, alespon to chvilicku trva, coz se mi dost zamluvilo
... mne to vyhovuje takto jak to je, alespon to chvilicku trva, coz se mi dost zamluvilo