Linn'Aldar, nie len RP predmet

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet

Post by Rejty »

Vlajka je drahá, aby si ji koupila jen nějaká guilda a neběhal s ní každej druhej.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet

Post by Skipp »

Rejty wrote:Svíčky, co se dají položit na zem, ve hře jsou a stejne tyhle věci skoro nikdo nepoužívá.
Ok, ale toto má byť rp sviečka s vlastným názvom,popisom a vobec s vlastnou históriou
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet

Post by Skipp »

Chcem ešte niečo objasniť...
To čo vás najviac poburovalo...druid ktorý sa stal Aldarionom NEMÁ schopnosť vyvolávať entov, ani ich nijak neprivolávať, nič tak NEDOKÁŽE. Napísal som iba že sa k nemu druidi prihovárajú (z času na čas - záleži na DM) aj to som napísal nejak na sposob "v dávnych bájkach sa povráva že prvému Aldarionovi sa prihovárali enti..."
Druid Aldarion bude mať proste takú výhodu a to zrejme asi iba pri Q. že bude proste počuť v hlave hlasy, DM bude mať možnosť trebárz odovzdať nejaký odkaz hráčovi cím môže aj sebe ulahčovať dopredu naplánovyný Q. tým že cez druida bude navádzať celú družinu. Samozrejme že by sa to využívalo len zriedka...len zriedkavo bude počuť hlasy entov, pretože tých užmoc nezostalo...alebo to ani nemusia byť ento, proste stromy...tá skúška je obtiažná a určite by si po jej úspešnom dokončení zaslúžil hráč aspoň niečo takéto - a to je proste nejáká tá výhoda druida v lese, ktorá by sa dala vyuźívať asi iba za pritomnosti DM, ak myslíte že by sa dalo vymyslieť niečo čo by fungovalo aj bez DM tak by ste mohli navrhnúť.

Edit: Mohol by to byť aj nekaý amulet, ktorý Elf druid uź ako Aldarion obdrží, n azáklade ktorého bude mať nejaké rp schopnosti
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet

Post by Krata »

Druid už může za expi léčit zvířata, při Q můžeš využít taky jeho schopnosti.. ale je to pořád druid, rozumí přírodě, slyší hlasy přírody, naslouchá zvířatum, chrání les.. ale Ent je jiná bytost, může někdy během Q zkusit si ho přivolat ale nedával bych mu to jako normální schopnost, jenom na DM nechat zda ano, nebo ne

Ent je vzácnost, jsou v Alwu s elfama a jiné enty potkat je štěstí, enti maji rádi klid a nepřijdou na každý písknutí kdejakého pobudy :D
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet

Post by Skipp »

Krata wrote:Druid už může za expi léčit zvířata, při Q můžeš využít taky jeho schopnosti.. ale je to pořád druid, rozumí přírodě, slyší hlasy přírody, naslouchá zvířatum, chrání les.. ale Ent je jiná bytost, může někdy během Q zkusit si ho přivolat ale nedával bych mu to jako normální schopnost, jenom na DM nechat zda ano, nebo ne

Ent je vzácnost, jsou v Alwu s elfama a jiné enty potkat je štěstí, enti maji rádi klid a nepřijdou na každý písknutí kdejakého pobudy :D

Bože ludia :shock:
Na aké písknutie? :? ten druid by nikoho neprivolával!!! proste by mal to šťastie na toho enta.Po splnení tretej úlohy ktorú mu dá ent, by bol jednznačne o čosi viac spojený s prírodou - a nepozerajte sa na to teraz tak že by tam teraz všetci pobehovali ako najsámvačší druiďáci - to je nezmysel
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet

Post by Daanri »

Neviem co tu riesite, nejedna sa v podstate o ziadny RP predmety ale o jednoduchy navrh na Q. Cele by som to presunul alebo sa priamo dohodol s nakym DM co ma na starosti gildu druidov a riesil to proste ako Q resp naku cast do realii gildy druidov a nie ako scriptovaciu vec pre scripterov.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet

Post by Skipp »

Daanri wrote:Neviem co tu riesite, nejedna sa v podstate o ziadny RP predmety ale o jednoduchy navrh na Q. Cele by som to presunul alebo sa priamo dohodol s nakym DM co ma na starosti gildu druidov a riesil to proste ako Q resp naku cast do realii gildy druidov a nie ako scriptovaciu vec pre scripterov.

Naschval som to napisal medzi nápady,aby si to mohol pozrieť každý, aby sa to vydiskutovalo. Ma zaujímalo aký budete mať ktomu postoj, či sa tu nájde nejaká tá väčšina ,ktorá by súhlasila so zavedením tohoto rp doplnku...a proste toho, že by to v hre začalo existovať, ako stará tradícia elfov ,druidov. Až keď sa to odsúhlasí a začne sa to chápať ako oficiálne tak až v tom prípade by sa toho mohli chopiť DM a scriptery...ak tu ale nebude záujem tak nič, v tom prípade je to z mojej strany všetko a tento topic kludne capnite do koša.
Locked