Ja bych chtel zpetne podekovat vsem DM co si mi za posledni tejden vsimli...Rejtym zacinaje (za klice nelezeny v meste a fastdrink u kance

), pres Kratu, az k samotnym klukum Marvovi a Nethimu. Uz nebudu zrat staryho carodeje koule (doufam, ze je aspon vykastrovanej-> diky za ochotu k muceni

)!!! Pak hracum nove TLupy, zdaj se schopni a libi se mi to napeti!!! Hrabence, ze konecne povolila a dala :-* respektive Zachymu (skoda ze ji nehraje nejaka pekna hracka

)
Omlouvam se Fidorce za nepovedeny napadeni z moji strany, budu na to vic myslet!!!
Nu a hracum co nahodou pojdou a nikdo jim nic nenapise bych rad doporucil se ozvat po tellu - mozna s vama sou naky plany a ne jen DM muze hejbat svetem
sry OT: dilna v Graru je uzas, ale bez trhu bez vetsiho uzitku, kdyz mi vlastni poddani nechtej vodnest na prodej ani jedno polinko

MAHAGONU
