1) jsou to standartní rukavice z palety nwn nebo nějaká speciální úprava?
2) jejich výskyt u obchodníka je asi taky zcela náhodný že?
další dotaz, tentokráte ke kamám:
3) na stránkách máte uvedenu dmg 1d4, ve hře je kama 1d6..vybral jsem si cestu kamy, doufám že se to pak nebude měnit na těch 1d4
díky za případné odpovědi