Obrázky v příloze
Obrázky v příloze
Lidi, nechcete je napřed zmenšit? Když musím listovat jako na mapě Ameriky, abych něco viděl, tak to není nic moc...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Obrázky v příloze
Plocha:
Niethan - vyznáš se v tom sám?
fuxxo - pěkné pozadí, máš u mě plus za Jazze
DieHardMan - pěkné, ale na mě to je moc komerční
Tao Kan - nevim co to je za progarm ale všimnul sem si, že umožnuje vyvolat nemrtvé
Miky - jesli bude soutěz o nějkrásnější plochu Thalie, seš můj favorit
Kucik - z tvé plochy sem pochopil jen kousek stránky Thalie a Firefox
Nomis_b - tato lokace jednou bude na Thalii?
Krata - krása
Lord_Berserk - na mě je plocha moc světlá
Bagner - pěkné, ty hraješ na třech serverech najednou?
Summoni
Neithan - hustá družina, dělal si jim někdy už Q?
Kucik - nemáte problém s odstranovánim fekalii z tolika zvířat?
Loadr - vypadá hustě
Nomis_b - fuuj to je ošklivé summon, jaký má přesvědčení?
Niethan - vyznáš se v tom sám?
fuxxo - pěkné pozadí, máš u mě plus za Jazze
DieHardMan - pěkné, ale na mě to je moc komerční
Tao Kan - nevim co to je za progarm ale všimnul sem si, že umožnuje vyvolat nemrtvé
Miky - jesli bude soutěz o nějkrásnější plochu Thalie, seš můj favorit
Kucik - z tvé plochy sem pochopil jen kousek stránky Thalie a Firefox
Nomis_b - tato lokace jednou bude na Thalii?
Krata - krása
Lord_Berserk - na mě je plocha moc světlá
Bagner - pěkné, ty hraješ na třech serverech najednou?
Summoni
Neithan - hustá družina, dělal si jim někdy už Q?
Kucik - nemáte problém s odstranovánim fekalii z tolika zvířat?
Loadr - vypadá hustě
Nomis_b - fuuj to je ošklivé summon, jaký má přesvědčení?
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Obrázky v příloze
Plocha - samozrejme, plochu ovladam presne ako svajciarske hodinky. Pamatujem si kde mam aky obrazok.
Druzina - nie bud kraftia cely den v dielni alebo creepja na ulici a po susedoch.
Nomis - fuj, pavuk ma 8 noh, hento ma 6.. bud je to nejaky mutant alebo priserka z filmu Cloverfield! Radsej to zab. Presvedcenie to ma urcite zle alebo zakonne nechutne.
Druzina - nie bud kraftia cely den v dielni alebo creepja na ulici a po susedoch.
Nomis - fuj, pavuk ma 8 noh, hento ma 6.. bud je to nejaky mutant alebo priserka z filmu Cloverfield! Radsej to zab. Presvedcenie to ma urcite zle alebo zakonne nechutne.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
-
--Bragner--
- Nováček
- Posts: 23
- Joined: 22:48 20. Feb 2009
Re: Obrázky v příloze
No příležitostne, podle nalady ci tak. Hodne jsem hraval na EQ, ale nejak mne to po case omrzelo, nebo spise jsme nemeli s kamosem tolik casu. Jako ze jsme se moc nevidali ve hre. Tak jsem zlanaril jineho kamose a ted jsme tady u vas 