Zkus se jeste kouknout jednou nahoru na druhy prispevek a ve spodni casti jak rejty pise kolik bude stat grilovani.....Tam to 100% najdes staci se jen divat...
Tak bohužel díky "bezchybnému" pojištění u VZP musím odvézt přítelkyni z Rakouska, na vyšetření anginy se pojstka zřejmě nevztahuje. Zaplacená grilovačka nech´t propadne hrdlem všem zůčastněným nevegetariánům.
Jinak vrele doporucuji ucastnikum vzit si plechovy hrnecek. Po ranu skvely na horky caj ci polevku (instantni). Po zkusenostech ze srazu pred rokem bych se moc nespolehal na to, ze mistni "kuchari" dovedou vodu k varu v nadobe k tomu urcene - spise se jim zdari vlit vodu do ohniste pri pokusu susit si mokre spodky a svrsky.
566344 wrote:Jinak vrele doporucuji ucastnikum vzit si plechovy hrnecek. Po ranu skvely na horky caj ci polevku (instantni). Po zkusenostech ze srazu pred rokem bych se moc nespolehal na to, ze mistni "kuchari" dovedou vodu k varu v nadobe k tomu urcene - spise se jim zdari vlit vodu do ohniste pri pokusu susit si mokre spodky a svrsky.
566344 wrote:Jinak vrele doporucuji ucastnikum vzit si plechovy hrnecek. Po ranu skvely na horky caj ci polevku (instantni). Po zkusenostech ze srazu pred rokem bych se moc nespolehal na to, ze mistni "kuchari" dovedou vodu k varu v nadobe k tomu urcene - spise se jim zdari vlit vodu do ohniste pri pokusu susit si mokre spodky a svrsky.
Lol, kdes to byl?
Sraz Equlibrie-Mintaka-Demona-buh_vi_co_jeste. Minuly rok v jiznich cechach. Report je nekde na strankach MIntaky a snad i Avivaze (pokud ho Labir nesmazl)
Rejty wrote:Ja dekuji vsem zucastnenym za pohodovej vikend Jinak tam nekdo nechal zaviraci nuz s drevenou rukojeti, mam ho u sebe, kdyby nekomu chybel...