Podtemno
Podtemno
Zdá se mi škoda, že skoro nikdo nehraje v Podtemnu. Zajímaly by mě důvody. Jestli je to tam špatně hratelné, něco tam chybí a nebo prostě pro hráče není lukrativní a lákavé hrát drowy a duergary. Věřím, že pokud by tam začla hrát nějaká skupina drowů a duergarů, že by se jich rád ujal nějaký DM.
Co si o tom myslíte vy? Díky za návrhy a připomínky ohledně přilákání hráčů do Podtemna či jiného zlepšení...
Co si o tom myslíte vy? Díky za návrhy a připomínky ohledně přilákání hráčů do Podtemna či jiného zlepšení...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Podtemno
Já jsem zkousel chvili hrat... ale zda se mi to tam strasne neprehledny a chaoticky
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Podtemno
Noo tak moja odpoveď znie...nemám ani šajnu o tom ako to prebieha v podtemne (nehral som ani hordes of underdark ale chystam sa) a druhy dovod je že som začal hrať na povrchu a ja hrám iba a jednu postavu, už som sa pokúšal mať aj druhú ale hneď som sa na to vybodol čiže hrám iba s jednou. Keď s tou skončím tak nad tým popremýšlam...ale to je ešte ďalekoRejty wrote:Zdá se mi škoda, že skoro nikdo nehraje v Podtemnu. Zajímaly by mě důvody. Jestli je to tam špatně hratelné, něco tam chybí a nebo prostě pro hráče není lukrativní a lákavé hrát drowy a duergary. Věřím, že pokud by tam začla hrát nějaká skupina drowů a duergarů, že by se jich rád ujal nějaký DM.
Co si o tom myslíte vy? Díky za návrhy a připomínky ohledně přilákání hráčů do Podtemna či jiného zlepšení...
Re: Podtemno
až se někam dopracuju se svým Korem a dáme všeckym orkům Thalie na prdel, rád půjdu dolů... aspon mi nikdo nebude vyžírat creep...a hlavne bosse...
Myslím že hrát drowy a duergary je lukrativnější pro zkušenější hráče... nováčci často chtějí hned od začátku pobíhat někde s družinou a mlátit potvory a nejlép třetí den hry už být na 20. levlu... ( ne všichni samozřejmě )
Ale myslel jsem že drowu je dost ne? často jsem viděl pul vypisu hráčů z rodiny Arkenvirr...
Myslím že hrát drowy a duergary je lukrativnější pro zkušenější hráče... nováčci často chtějí hned od začátku pobíhat někde s družinou a mlátit potvory a nejlép třetí den hry už být na 20. levlu... ( ne všichni samozřejmě )
Ale myslel jsem že drowu je dost ne? často jsem viděl pul vypisu hráčů z rodiny Arkenvirr...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Podtemno
Je tam tma a hrat drowa je moc tezky...z dobrych hracu se stavaj DM tak pak neni kdo by to hral (uhral)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Podtemno
Já bych neřek, že je to až tak hrozný... ve městě se vyznáš po chvilce hraní v pohodě, a ty tunely atd. to mi přijde spíš jako plus a líbilo se mi to, že to neni placka a má to víc pater. Potom sem znal už většinu zkratek, kudy se kam rychle dostat a už i to, že se vyznáš a nezabloudíš je požitek ze hry - ne že běžíš po cestě od dungu k dungu. Vždycky sem se těšil, že až bude na nás nějaká výprava do podtemna, tak budu spolíhat na to že se ztratim v uličkách nebo že je obklíčíme z druhý strany...zachy wrote:Já jsem zkousel chvili hrat... ale zda se mi to tam strasne neprehledny a chaoticky
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Podtemno
me prijde ze si staci svrazdenim a znasilnovanim navrchu kdyz se nekdy vecer pripojim tak z 13 hracu nemam odpor jen u dvou mezi ivory a karatou pak muci na krizovatce - proc by lezli dolu? tam tak hezky elfky nenajdouRejty wrote:Co si o tom myslíte vy? Díky za návrhy a připomínky ohledně přilákání hráčů do Podtemna či jiného zlepšení...
edit neni mezi nima nikdo z arkenviru
sam sem dole parkrat byl a mel z toho pak depku :oD
Re: Podtemno
Hrát zlého se příčí mé povaze a svědomí.Rejty wrote:Zdá se mi škoda, že skoro nikdo nehraje v Podtemnu. Zajímaly by mě důvody. Jestli je to tam špatně hratelné, něco tam chybí a nebo prostě pro hráče není lukrativní a lákavé hrát drowy a duergary. Věřím, že pokud by tam začla hrát nějaká skupina drowů a duergarů, že by se jich rád ujal nějaký DM.
Co si o tom myslíte vy? Díky za návrhy a připomínky ohledně přilákání hráčů do Podtemna či jiného zlepšení...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Podtemno
To možná tak při pěti hráčích celkem jich mohla bejt půlka.Bahnak wrote:Ale myslel jsem že drowu je dost ne? často jsem viděl pul vypisu hráčů z rodiny Arkenvirr...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Podtemno
no je tam šílená tma.Mě stačí se tam jít porozlídnotu a musim si upravovat osvětlení
a mít otevřenou mapku pro jistotu
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Podtemno
Mě se podtemno celkově nelíbí... Jako neříkám že je špatně udělané, ale já mám radši takové ty světlé povrchní louky a hvozdy. Jinak je to škoda že tu žije jen rodina Arkenvir a jinak nic.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Podtemno
Už jsme to jednou řešili, ale klidně znova shrnu zkušenosti, jaké jsem s hraním v podtemnu měl. Snad to bude ku prospěchu někomu dalšímu, kdo tam bude hrát
1. Prvotní nedodělanost. Když jsme v podtemnu začínali, tak tam skutečně nebylo nic. Teď, po práci phottera, Rejttyho a dalších je už podtemno opravdu v dobře obyvatelném stavu a myslím, že se tam najde všechno, co je potřeba.
2. Přílišná složitost a neměnost rodiných vztahů. Byla chyba, že jsme už od začátku drželi významné posty rodiny, což výrazně svazovalo hru a možnosti intrikovat v rodině. Navíc hned v počátku odešla nejdůležitější osoba v rodině a to stylem, kdy nás hráč stále krmil povídačkami o tom, že se už už vrátí, jen co mu vyřeší internet. Radil bych, ať každý snaží začínat od nuly.
3. Žádní noví ksichti. V podtemnu se neobjevovali nováčci, kteří by dělali rozruch. Zároveň pro člena rodiny by bylo divné, kdyby ve městě jen tak navazoval vztahy. Snažte se vyhnout příliš uzavřené rodině.
4. Rozštěpení na Drowy a Duergary. Podtemno má (musím říct bohužel) dvě města a tím štěpí již tak malou skupinku hráčů na dva téměř znepřátelené táboory. Nědělejte si nepřátele, pokud nemusíte.
5. Absence DM. V době, kdy jsme hráli, jsme byli z důvodů nedodělanosti podtemna silně závislí na DM, aby nám výmýšlel alespoň nějaký event a především abychom vyřešili některé rodinné problémy. To už teď taky neplatí.
To jsou věci, na které by si budoucí hráči v podtemnu imho měli dát pozor, aby je hra dole bavila a aby dokázali podtemno znovu oživit.
1. Prvotní nedodělanost. Když jsme v podtemnu začínali, tak tam skutečně nebylo nic. Teď, po práci phottera, Rejttyho a dalších je už podtemno opravdu v dobře obyvatelném stavu a myslím, že se tam najde všechno, co je potřeba.
2. Přílišná složitost a neměnost rodiných vztahů. Byla chyba, že jsme už od začátku drželi významné posty rodiny, což výrazně svazovalo hru a možnosti intrikovat v rodině. Navíc hned v počátku odešla nejdůležitější osoba v rodině a to stylem, kdy nás hráč stále krmil povídačkami o tom, že se už už vrátí, jen co mu vyřeší internet. Radil bych, ať každý snaží začínat od nuly.
3. Žádní noví ksichti. V podtemnu se neobjevovali nováčci, kteří by dělali rozruch. Zároveň pro člena rodiny by bylo divné, kdyby ve městě jen tak navazoval vztahy. Snažte se vyhnout příliš uzavřené rodině.
4. Rozštěpení na Drowy a Duergary. Podtemno má (musím říct bohužel) dvě města a tím štěpí již tak malou skupinku hráčů na dva téměř znepřátelené táboory. Nědělejte si nepřátele, pokud nemusíte.
5. Absence DM. V době, kdy jsme hráli, jsme byli z důvodů nedodělanosti podtemna silně závislí na DM, aby nám výmýšlel alespoň nějaký event a především abychom vyřešili některé rodinné problémy. To už teď taky neplatí.
To jsou věci, na které by si budoucí hráči v podtemnu imho měli dát pozor, aby je hra dole bavila a aby dokázali podtemno znovu oživit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Podtemno
proc se ucit neco novyho, zvykat si na neco novyho, kdyz se leta ucim hrat jenom tam co hraju...btw jedna postava mi bohate staci... nesnasim zacatky a to i pres darovani dvou lvlu...kucik wrote:...
To jsou věci, na které by si budoucí hráči v podtemnu imho měli dát pozor, aby je hra dole bavila a aby dokázali podtemno znovu oživit.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Podtemno
Změna je život, ale já ti to nevnucuju.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Podtemno
taky netvrdim, ze jo...jenom se snazim vystihnout duvody as iveciny hracu ted hrajicich... podtemno nemelo ztratit Kratu a mozna by este fungovalo, ale uprimne pochybuju ze nekdo jen tak zacne hrat druhou postavu a este sam od sebe...Taky sem se tesil na vypady s drowy, ale kdyz zmizeli, nezbylo nic jinyho nez sytuace jaka je ted.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe