jachyra wrote:Mno keď je tu už toľko portrétov, tak sa pridám i jatak tu je moja maličkosť(to s dlhými vlasmi a bez meča) s mojím vyvoleným na svadobnom fotení - len dodávam že svadobné šaty nie sú imitácia ani nič podobné - ušila som ich sama, meč je železný a používaný
len mi tam chýba gitara
Nice,very nice...to fakt si si sama ušila takéto šaty? Fuuu! Klobúk dole.A na akej gitare hráš...stredovekú hudbu?Máš aj takú gitaru...stredovekú?Ja hrám klasiku.