Hůlka dispellu
Hůlka dispellu
Nešla by dát každýmu do inventáře nějaká hůlka nebo runa, která by po aktivaci dispellovala všechny boosty postavy? Napadlo mě to třeba kvůli tomu když chodim po městě nebo kecam s jinejma postavama, že asi neni nejlepší pohled na někoho kdo má na sobě kůru nebo různý "efekty". Prostě něco čim by se to dalo zrušit a nečekat až to vyprchá
Já vim - určitě máte spousty času 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Jo ale je mozne rozlisit vizualne znazornene kuzla ktora sa maju odstranit a negativne kuzla zoslane na postavu?
Napr. postav ma na sebe stoneskin, koru atd. a zaroven je na nu zakuzlene nake negativne kuzlo napr. povedzme spomalenie. Ked pouzije tu hulku odstrania sa len kuzla ako stoneskin alebo sa odstrani aj spomalenie? Myslim ze o toto islo Nimmrodel.
Bo ak by sa tym dali odstranit vsetky kuzla co ma postava na sebe tak by to bolo dost zneuzitelne.
Napr. postav ma na sebe stoneskin, koru atd. a zaroven je na nu zakuzlene nake negativne kuzlo napr. povedzme spomalenie. Ked pouzije tu hulku odstrania sa len kuzla ako stoneskin alebo sa odstrani aj spomalenie? Myslim ze o toto islo Nimmrodel.
Bo ak by sa tym dali odstranit vsetky kuzla co ma postava na sebe tak by to bolo dost zneuzitelne.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
imo je najlepsia volba zmenit vizualny efekt barskinu stoneskinu a shadow shieldu na tie roznofarebne koliecka pod postavou, lebo ta grafika je naozaj dost odpudiva.. este ma napadol taky navrh ze by mohla byt v mestach daka magicka "sprcha" ktora by dispellovala ludi vstupujucich do miest - z dovodu bezpecnosti, ono to az tak nevadi niekde vonku len v mestach sa to fakt nehodi
snando se lze zbavit
" maskovacího oděvu " - tedy kůry a pod . vyspáním se !
1. asi sa to da ked to pisem nie? (rozlisenie kuziel od seba)
2. da sa to riesit aj tak ze si scripty(upravene bez vizualnych efektov) hrac hodi do override a potom nevidi na nikom kamen, koru a podobne kuzla
Uz len ci sa najde dobrovolnik co to spravi.

2. da sa to riesit aj tak ze si scripty(upravene bez vizualnych efektov) hrac hodi do override a potom nevidi na nikom kamen, koru a podobne kuzla
Uz len ci sa najde dobrovolnik co to spravi.

Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Jsi si jisty ze to tak funguje? To by ale zpusobovalo jakousi disynchronizaci mezi serverem a klientem, kdyby klient mohl upravovat skripty. Podle me se tahle cast odehrava na serveru, takze skripty v overridu vubec nepomohou.Sylmael wrote:1. asi sa to da ked to pisem nie? (rozlisenie kuziel od seba)
2. da sa to riesit aj tak ze si scripty(upravene bez vizualnych efektov) hrac hodi do override a potom nevidi na nikom kamen, koru a podobne kuzla
Uz len ci sa najde dobrovolnik co to spravi.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Eh.. tie stare subory s premazanim efektov niektorych kuziel uz nejak nemozem najst ani na HDD, ani na nwnvaulte takze nepametam ako to bolo.
A sice som skusal editovat scripty a ukladat ich vselijak do Hakov ci Override.. no tiez bez nejakeho efektu. :-\
A sice som skusal editovat scripty a ukladat ich vselijak do Hakov ci Override.. no tiez bez nejakeho efektu. :-\
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Pokrocil som a v spanku premyslel (ano ja i v spanku tvorim hahaha!) ako spravit aby nebolo vidno tie efekty. A cudujte sa .. no funguje to!
Pre skusku som upravil efekty - kora (barkskin), kamen (stoneskin) a silnejsi kamen (greater stoneskin). Zapol Sylmaela druida na serveri a skusil. Kuzla zakuzlil, pridalo mi vsetko OC od kory, redukciu od kamenov ale vizualne efekty nikde.

Kto chce nech si skusi. Subor stiahnite a hodte do OVERRIDE zlozky
http://www.sylmael.wz.cz/files/visualeffects.2da (dajte pravy klik a ulozit odkaz jako)
PS: Napiste tu ktore efekty nemate radi a ako by ste ich nahradili inymi pripadne zrobili neviditelnymi (tie efekty) a ja to spravim ked si najdem cas.
Pre skusku som upravil efekty - kora (barkskin), kamen (stoneskin) a silnejsi kamen (greater stoneskin). Zapol Sylmaela druida na serveri a skusil. Kuzla zakuzlil, pridalo mi vsetko OC od kory, redukciu od kamenov ale vizualne efekty nikde.

Kto chce nech si skusi. Subor stiahnite a hodte do OVERRIDE zlozky
http://www.sylmael.wz.cz/files/visualeffects.2da (dajte pravy klik a ulozit odkaz jako)
PS: Napiste tu ktore efekty nemate radi a ako by ste ich nahradili inymi pripadne zrobili neviditelnymi (tie efekty) a ja to spravim ked si najdem cas.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...