Zpravy z Hag Graru (Historie)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Zpravy z Hag Graru (Historie)

Post by Rejty »

Co se deje v Hag Graru a okoli...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Rejty »

Krkavčí spáry otevírají veřejnosti svůj obchod s magickými předměty. Lepší prý nenajdete široko daleko.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Rejty »

Horníci kopající u propasti v Černém lese se prý prokopali do doupěte elementů a tak musela být těžka zastavena.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Rejty »

V sídle Purpurové smrti prý nabízejí k prodeji kvalitní střelné zbrani a munici různého druhu.
Vedoucí týmu Thalie
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Neithan1 »

Po Hag Graru se povida ze se pripravujou slavnostni hry ktere maji zahrnovat i souboje koboldu, navstevnici si muzou vsadit na sve favority a kdyz se podari tak i vyhrat nejakej ten mesec.
Taky se rika ze na programu je i male prekvapeni a to vse jen diky najezdnikum z Temne legie.


//Streda, Marec, 20:00, sidlo nositelu zahuby, arena.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Lorelei »

V Hag Gararu se povídá, že mnoho udatných bojovníků přijelo a snaží se zabít Magickou Chiméru, která začala chytat obyvatele a další lid,který míří do města.
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Lorelei »

Dnes došlo k dalším napadení karavany mířící do Hag Graru, která byla napadena magickou CHimérou, doprovod byl zabit do posledního muže a náklad zničen, obchodníci se proto skládají na tučnou odměnu za její zabití.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Neithan1 »

Prvni kolo Koboldich zapasu probehlo v utajeni a vstup byl povolen pouze obyvatelum z nejvyssich kruhu Hag Grarske smetanky. S hlavni vyhrou sto tisic zlatych pry odesla drowska otrokarka jejiz troglodyti valecnik se umistnil na prvnim miste, taky se povida ze se pri zapasech podarilo jednomu z otroku ziskat si pro sebe odmenu nejvyssi a to slobodu. Dalsi kolo ma byt podle zvesti pristupne i beznemu obyvatelstvu, kdy se vsak bude konat zatim nikdo nevi.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Gorrgorroth »

Karathský výpad
Hag-graští vojáci se nedávno dověděli o případném nebezpečí ze stran Karathských špehů. Jeden byl nalezen u skřetvědího brlohu - po pádu ze skal se zabil. Zbytek Karathské družiny dva dny marně hledali ve skalách, střídali hlídky na unikovych cestach z uzemí, a třetí den se mezi Hag-grarem a Dar-garagem stratil vyšší představený Hag-grarské armády. Vše bylo ukončeno až třetím dnem- avšak špatně. Karathští byli nejspíš osvobozeni a navečer byli zabiti tři vojáci Hag-grarští. Hag-grarští zástupci svolali radu a budou jednat o dalších krocích.
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Gorrgorroth »

Rozhodnutí válečné rady
Válečná rada pro Hag-grar a Dar-garag v minulých dnech usoudila, že Karatha je náš reálný nepřítel. Proto v nejbližších dnech začne mobilizace vojsk a oddíly se přesunou do Dar-garagu. Loďstvo je již v plné pohotovosti a kolem ústí řeky Isil a okolo Hag-graru hlídkují těžce vyzbrojené válečné galéry. To vše vyplynulo z předešlých měsíců, kdy Karathští utlačovali naše náboženské zájmy, požadovaly zatčení a vydání hrdiny Berserka a špehovali naše území. Tímto také upozorňujem, že pokud Karatha napadne naše pozice, každy bojeschopný muž či žena jsou povini bránit Hag-grar či Dar-garag a jejich zájmy!

*tyto letáky s houpající se pečetí Hag-grarskych a Dar-garagskych je možno vidět všude na území těchto měst*
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Krata »

Lodstvo

Hag-Grarské lodstvo, z opatrnosti kvůli další drzosti Karathy, udělalo blokátu válečných fregat okolo svých přístavů.. pokud na nás ty bezvěrci zautočí, po moři se pekelně spálej!

*nechal se slyšet jeden z představených Hag-Grarského válečného lodsva*
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Gorrgorroth »

*povídá se v Hag-grarském a Dar-garagském vojsku, které bedlivě hlídá průsmyk, moře i okolní území*
Jsme připraveni na jakkýkoliv útok těch šmejdů. Ať zaútočí po moři, či na souši, dostanou na prdel a to se potom vobrátí karty proti nim, to je potom poženem přes Alansijské vrchy až do Karathy. Cestou spálíme vše!!!!
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Neithan1 »

Nepritel pred branami
4. 9. 1502

Hag Grar stratil vetsinu nadeje, brana k jejich mestu - Dar Garag byla prolomena spojenymi vojsky Karathske a Isilske armady. Na pomoc vojskum prispechalo i nekolik dobrodruhu kteri meli na vysledku boju nemaly podil.


*titulok patri spolecnosti paramount pictures
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Zpravy z Hag Graru

Post by Krata »

Nedáme se bez boje!

Vojsko Hag-Graru provedlo zoufalí výpad proti Karathskym pozicím, Karathské vojsko zatlačili až do Dag-Graru. Tam se však Karathské vojsko schopilo a opět zautočilo, bitva byla krvavá a obětí bylo mnoho na obou stranách, však vojáci Karahty zvítězili a zatlačili Hag-Grarské síly nazpět. Kněží se ted starají o zraněné a Juanini milosrdní dávaji poslední pomazání mrtvým.

Mězi Karathskými vojáky se povidá:
"zatlačili jsme je, utikali se strachem v očích.. vítězství je naše"
"nebáli si povolat démona, ale poručík a pár vojáků ho srazili bez problému, docházej jim síly kacířum!"
"slyšeli jste to? Prý na konci bitvy přestalo pršet a ty mračna nad Hag-Grarem prořízli slabé sluneční paprsky, je to snad znamení od boha? Nebo už docházejí Hag-Grarským mágum síly?"

Naopak mezi Hag-Grarskými vojsky se povidá:
"Chtěj bitvu? Maji ji mít, vemu jich s sebou co nejvíc!"
"Válku možná vyhrajou, ale budou toho litovat!"
"Těšej se z vítězství? Donutíme je plakat!"

Každopádně si velitel Karathských sil nechal přivést obléhací zbraně, práce na nich pomalu pokračuje a útok nejspíš začne co nevidět.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked