Chcipl sem, prosel podsvetim a ztratil level, ale zustal voblecenej ve vecech ktery ho mely jako required level a ted se nemuzu lognout protoze server hlasi ze mam vec, kterou kuly nastaveni mit nemuzu POMOC!!!!!!
EDIT: jo este sem zapomnel, ze mi spadla grafika a tak doslo k odlogovani a kdyz sem se chtel vratit, vyhodil server chybu a poslal me do riti
Nejde lognout
pisni na icq
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.