bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
začal jsem hrát před 3 týdny...během této doby se běžně stávalo, že jsem po pádu servru ztratil expy, zlato, popř. také předměty. Hra mi často zatuhla (timeout a vyhození ze hry po chvíli nečinnosti postavy, takže v boji jisté KO). Pak ten týden, kdy shořel HDD. A třešňou na dortu byl dnešní den. Ráno jsem měl takové lagy, že jsem díky nim umřel (bojuju, začnu utíkat, ale neee, stojím jak jojo ve flatu, pak se náhle pohnu skokem a jsem KO)..říkám si fain...po restartu se to změní..pak jsme málem zemřeli, když kamarádovi nešlo útočit na přátelskou opici, která však do něj mlátila!!! aby toho nebylo málo, z ničeho nic (jakoby) z HIPSu vyskočila druhá opice a "zachraňovala" situaci. Kamarád se snažil jednu ovládnout ale jako by měly na to imku...po pár hodinách potkám kamaráda co čeká až se mu odbuguje lektvar proměny, myslím že čeká doposud. Chci jít s jiným kámošem do stok se podívat (sice fau pax, jsme 9 a 15 lvl)...co se stane? chytnem se do stěny ve šlechtické čtvrti (jak je věž)..víc jak po hodině se mu podaří mě vystrčit ven, tak se pak navzájem vyhazujem ze stěny (dycky tam jeden zůstane), on pak musí končit, tak jdu do stok sám...vlezu k Zairovi, tam to jde fain, pak jdu směrem do východní části stok, vidím netopýry tak jich pár zabiju popojdu dál a pak zjistím že jsem sice dál popošel, ale zase vše stojí, bude timeout , proto se rychle snažím vrátit ...po nalogování do hry jsem samozřejmě mrtvý, na 15ce mě zabil netopýr...
...tak nevím, jsem z toho tak nějak rozčarovaný...neriskuju nijak moc, za nestvůru mám 1-4 exp, za smrt ztrácím 5,5k expů, což díky timeoutům a bugům je často i v úplně low lvl lokacích...
...tak nevím, jsem z toho tak nějak rozčarovaný...neriskuju nijak moc, za nestvůru mám 1-4 exp, za smrt ztrácím 5,5k expů, což díky timeoutům a bugům je často i v úplně low lvl lokacích...
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
a co kdybys to začal třeba řešit s něktetrým z DM místo tohohle zbytečnýho brečení na foru? 
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Lagy su pekne zakerne chybycky v programe (ako bol v matrixe program Smith:)
Musim ale dodat ze pri akomkolvek pade som zatial neprisiel o ziadne zlato ani xp *klop-klop-klop...tri krat zaklopkal na drevo*
Musim ale dodat ze pri akomkolvek pade som zatial neprisiel o ziadne zlato ani xp *klop-klop-klop...tri krat zaklopkal na drevo*
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
a este jedna vec, ked vidis ze su brutalne lagi tak sa netrepem niekam do dungu, ale sedim v ivory na terase a chlastam pivo 
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Toto uz naozaj nechapem. Vidis, ze s problemami serveru sa tu urputne bojuje, skusaju sa rozne veci, stale sa nieco vymysla.... Myslis, ze tymu sa sucasny stav serveru paci? VZDY sa najde nejaky DM, ktory ked ma cas tak xp stratene padom vracia, tak neviem naco pises zasa novy topic na foru.
A ako vravi fuxxo, ked mas lagy na co chodis do dungov? Radsej zacni craftit alebo niekde RPit a pockaj nez sa hra opat ukludni.
A ako vravi fuxxo, ked mas lagy na co chodis do dungov? Radsej zacni craftit alebo niekde RPit a pockaj nez sa hra opat ukludni.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
no snad se toho tolik nestalo, člověk se chce podělit o den "B" a dostane stěra
..vím že se s tím vším bojuje a že DM dávaj náhrady apod (a jinak pomáhají), jen toho je nějak moc v posledních dnech, tak snad se to zlepší 
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Že by mě vykopl timeout a server běžel dál se mi stalo je párkrát (jednou těsně před pádem a několikrát když jsem měl vytížené PC a hru minimalizovanou). Podle mě je chyba u tebe.
Nevím proč nešlo kamarádovi útočit na opici, ale pokud se mu nenalogovala (byl vidět jen nápis na který nešlo kliknout) tak to se stává taky všude. Že druhá opice zaútočila ze stínu je snad dobře, je to znak lepší AI. Těžko říct, co znaméná "jakoby imka" - kamarád měl málo bodů v ovládání zvířat? Chytání do stěn se prostě stává, ale za to nemůže Thálie ani lidi okolo, nějaký DM se ve hře najde skoro kdykoliv a vytáhne tě. S proměnama je to těžké a není to vinou scripterů Thálie, pokud se proměna bugne, není problém požádat DM a napsat o tom na forum. Netopýři ve stokách jsou celkem silní, nemáš tam lézt sám když ti to padá.
Jinak nechápu jaké má tohle téma účel. Pokud v hře narazíš na chybu snaž se ji konstruktivně řešit na foru, ukladej si log a když je problém napiš DM.
Nevím proč nešlo kamarádovi útočit na opici, ale pokud se mu nenalogovala (byl vidět jen nápis na který nešlo kliknout) tak to se stává taky všude. Že druhá opice zaútočila ze stínu je snad dobře, je to znak lepší AI. Těžko říct, co znaméná "jakoby imka" - kamarád měl málo bodů v ovládání zvířat? Chytání do stěn se prostě stává, ale za to nemůže Thálie ani lidi okolo, nějaký DM se ve hře najde skoro kdykoliv a vytáhne tě. S proměnama je to těžké a není to vinou scripterů Thálie, pokud se proměna bugne, není problém požádat DM a napsat o tom na forum. Netopýři ve stokách jsou celkem silní, nemáš tam lézt sám když ti to padá.
Jinak nechápu jaké má tohle téma účel. Pokud v hře narazíš na chybu snaž se ji konstruktivně řešit na foru, ukladej si log a když je problém napiš DM.
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
No ze zazačátku budu asi někde mimo. Ale Rpit se snad má pořád, ne? V dungu, u craftu, v hospodě... je jasne že s Lagama nikam nelezt. Jo a Vlku, teď si trochu rýpnu. Počet smrtí je přímo úměrny času a urputnosti hráče v expeniMarvin wrote:...alebo niekde RPit ...
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Nechapu hrace, kteri vedej o sytuaci a dou nekam do dungu!!! Copa treba si zajit na ryby, kde lagy nejsou tak osudy a pak si je treba s partickou upect u vohne, nakej potulnej bard by vam moh povypravet naky legendy, nebo zahrat nakou hudbu!!! Dlouho sem nezazil Barda jako Barda - posledni, kdo snad vypravel legendy byl Najiv 
EDIT: ted sem si vzpomenul na zpevnyho Sekeru v Ivory

EDIT: ted sem si vzpomenul na zpevnyho Sekeru v Ivory
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
O té přeměně si mi psal, ale jednu chvíli si mi neodepisoval, tak sem nevěděl jesli to je aktualní nebo ne a pak sem musel odejít a večer už sem ve hře nebyl.. ale to neni poprvé! jeden z Okorokokoroků by si s tim měl přestat hrát 
Jinak mě když někdo napíše že ztratil expi při lagech, moc se mi za to nechce vracet, to si může říct každej. Tobě ještě zmizela mrtvola na oživení ale zase ti běžel OOC pomoc klerik, proto sem se rozhodl že nevrátim
Jinak mě když někdo napíše že ztratil expi při lagech, moc se mi za to nechce vracet, to si může říct každej. Tobě ještě zmizela mrtvola na oživení ale zase ti běžel OOC pomoc klerik, proto sem se rozhodl že nevrátim
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
DM nemusi zduvodnovat svoje reakce, ne? Pak vsichni zjistej, ze koukate vsude a ste tam kde by vas nikdo necekal

stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Jasna vecGrunt wrote:No ze zazačátku budu asi někde mimo. Ale Rpit se snad má pořád, ne? V dungu, u craftu, v hospodě...Marvin wrote:...alebo niekde RPit ...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Ten kto take nieco zisti dostava automaticky DM kill na umlcanieKiri wrote:DM nemusi zduvodnovat svoje reakce, ne? Pak vsichni zjistej, ze koukate vsude a ste tam kde by vas nikdo necekal![]()
![]()
Neboj drahy Kiri, o vsetko je dobre postarane...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
kazdy bude umlceny !!
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Ten den, který popisuje Vlk stál opravdu za prd . To že opice není vidět - pouze nápis se někdy stane a nejen na tomto serveru. Pro tuto situaci jsme neměli plán a já myslel že on ji sundá sám což se tak rychle nepovedlo jak jsem doufal.
No to nevadí - je pravda , že člověku to kazí hru a momentálně ho to naštve.
Malý postřeh: toto se stane jen když jsem s někým v partě , samotnemu se mi to nikdy nestalo! Dříve se mi to třeba stalo S Lazarem a AMy tuším , ale Lazar nezaváhal a bezproblemu bleskově opici nakopal zadek.
Větší problem je zjevovaní NPC , zde bych byl rád aby to potvrdil Hacanus, který šel na JEDNOHO krokodýla a najednou měl okamžitě za sebou DVA, a bylo to zajimavé.
Závěrem bych chtěl říci , že prostě víme že server má problém a je asi čas na zklidnění a třeba zkusit craft a RP poznávací výlety po modulu, a zlouni by mohli v teto době méně zlounovat , aby hráči mohli se pohybovat po serveru a poznávat craft a atd. ( to je jen můj malý návrh) a možná i rozvíjet i nějaké RP příběhy .
Prostě chci jen říci , že je třeba věřit , že kolektiv DM - vedení modulu situaci řeší a spolu s hráči vyřeší a Thálie zase pojede v pohodě. Ty lagy jsou jistě jen dočasné a je třeba se zklidnit a vydržet , nic nám neuteče a venku je také hezky.
Pevné nervy a klid v duši všem přeji hráčům
No to nevadí - je pravda , že člověku to kazí hru a momentálně ho to naštve.
Malý postřeh: toto se stane jen když jsem s někým v partě , samotnemu se mi to nikdy nestalo! Dříve se mi to třeba stalo S Lazarem a AMy tuším , ale Lazar nezaváhal a bezproblemu bleskově opici nakopal zadek.
Větší problem je zjevovaní NPC , zde bych byl rád aby to potvrdil Hacanus, který šel na JEDNOHO krokodýla a najednou měl okamžitě za sebou DVA, a bylo to zajimavé.
Závěrem bych chtěl říci , že prostě víme že server má problém a je asi čas na zklidnění a třeba zkusit craft a RP poznávací výlety po modulu, a zlouni by mohli v teto době méně zlounovat , aby hráči mohli se pohybovat po serveru a poznávat craft a atd. ( to je jen můj malý návrh) a možná i rozvíjet i nějaké RP příběhy .
Prostě chci jen říci , že je třeba věřit , že kolektiv DM - vedení modulu situaci řeší a spolu s hráči vyřeší a Thálie zase pojede v pohodě. Ty lagy jsou jistě jen dočasné a je třeba se zklidnit a vydržet , nic nám neuteče a venku je také hezky.
Pevné nervy a klid v duši všem přeji hráčům
Menhiri Dierta