bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Marvin »

Jachym wrote:
Větší problem je zjevovaní NPC , zde bych byl rád aby to potvrdil Hacanus, který šel na JEDNOHO krokodýla a najednou měl okamžitě za sebou DVA, a bylo to zajimavé.
To nie je zjavovanie, to je HIDE ;)
Jachym wrote: Prostě chci jen říci , že je třeba věřit , že kolektiv DM - vedení modulu situaci řeší a spolu s hráči vyřeší a Thálie zase pojede v pohodě. Ty lagy jsou jistě jen dočasné a je třeba se zklidnit a vydržet , nic nám neuteče a venku je také hezky.
Pevné nervy a klid v duši všem přeji hráčům
Tak jest.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Pajule »

trálalí trálalá ...náhodou pády serveru tě dostanou do dobrejch situacích kd témeř mrtev třeba za tebou běží pět potvor.Kdy se ti tohle znovu naskytne? :D :D :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by pepa48 »

Pajule wrote:trálalí trálalá ...náhodou pády serveru tě dostanou do dobrejch situacích kd témeř mrtev třeba za tebou běží pět potvor.Kdy se ti tohle znovu naskytne? :D :D :D
možná za 5 minut :|
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Kiri »

no vecina toho co pise jachym by mela bejt snad asmozrejmost a ne jenom v pripade nestability serveru?! RP vychazky a poznavani modulu vcetne RP vyvoje vsech postav... Nebo sem to jenom spatne pochopil? :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Lynx23 »

Jo v tý šlechtický čtvrti u věže bacha. Je tam u ní místo, do kterýho, když vkročíte, tak už nevykročíte. Já tam zkejsnul na 2h, možná víc.

Jinak vlkovi se moc nedivim - na jeho místě bych taky moc štastnej nebyl. Každopádně ale vim, že to neni snadný a všem, co na Thalii pracujou držim palce - nepřekvapilo by mě, kdyby až se vyřeší všechny ty mouchy, byla Thalie nejúspěšnější českej server i v počtu hráčů :)
paladin Daladan
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by černý vlk »

Jachym wrote:Ten den, který popisuje Vlk stál opravdu za prd . To že opice není vidět - pouze nápis se někdy stane a nejen na tomto serveru. Pro tuto situaci jsme neměli plán a já myslel že on ji sundá sám což se tak rychle nepovedlo jak jsem doufal.
No to nevadí - je pravda , že člověku to kazí hru a momentálně ho to naštve.
Malý postřeh: toto se stane jen když jsem s někým v partě , samotnemu se mi to nikdy nestalo! Dříve se mi to třeba stalo S Lazarem a AMy tuším , ale Lazar nezaváhal a bezproblemu bleskově opici nakopal zadek.
Větší problem je zjevovaní NPC , zde bych byl rád aby to potvrdil Hacanus, který šel na JEDNOHO krokodýla a najednou měl okamžitě za sebou DVA, a bylo to zajimavé.
no, já se snažil tu opici trefit, ale byla na mou postavičku příliš dobrá ...a co se týká HIPSovacího krokodýla co má hrb 2 metry, asi jsem neuspěl v naslouchání, asi se pohybuje jak myška ;)...


co se týká lagů a vstupu do lesa (ne do dungu) tak postava přeci neví že jsou lagy ...možná si myslí, že má epiletpický záchvat no...a to by pivo v Ivory moc nepomohlo ;)

to Grunt: přímá úměra mezi expením a úmrtím? pokud ti přijde "expení", když má chudák postavička 1-8 exp za NPC ...na silnější potvory mě nikdo nedostane ;) ...role play prozkoumávání oblastí mám hodně rád...naposledy jsem s Daladanem vešel do věže v Krynských horách...:D nebo jsme prozkoumávali věž ve šlechtické čtvrti...pak jsem vešel do bažiny a tam bazilišek..mě zas přijde v role play divné, že hraničář střelec kope v dole kameny, hraničář švadlenka mi až tak nevadí (taky jsem si musel vrtnout) :D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Pajule »

Kiri wrote:no vecina toho co pise jachym by mela bejt snad asmozrejmost a ne jenom v pripade nestability serveru?! RP vychazky a poznavani modulu vcetne RP vyvoje vsech postav... Nebo sem to jenom spatne pochopil? :mrgreen:

samozřejmost to bejvala kdysi dávno :wink:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Hacanus
Obyvatel
Posts: 139
Joined: 19:08 18. Sep 2007

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Hacanus »

Vazne je celkom zaujimave ze sa krokodyl velky jak lokomotiva dokaze skryt a nahle sa objavit, este vo vode by som to chapal ale na susi?? :D :D v kazdom pripade suhlasim s fuxom - ked su lagy nelez do dungu :twisted: :twisted: :twisted:
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Gorrgorroth »

Hacanus wrote:Vazne je celkom zaujimave ze sa krokodyl velky jak lokomotiva dokaze skryt a nahle sa objavit:
prostě je berte takové jací sou, protože když je někdo SD a za bílého dne se v karatě na bílém chodníku skryje v černém oblečení, i přes to, že se na něj zrovna díváte vám příde v pohodě? a stejně, když už se k tomu krokodýlovi probijete, tak jeho osud je celkem jasný :wink:
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
User avatar
ATom
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 18:22 31. Dec 2008
Location: Nýdek Gora
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by ATom »

Hacanus wrote:Vazne je celkom zaujimave ze sa krokodyl velky jak lokomotiva dokaze skryt a nahle sa objavit
Thalie svět, není náš svět. Tak nevím proč to pořád srovnáváte. :wink:
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Krata »

tak to přizpůsobíme našemu světu.. zrušíme magii, všechny boosty, všechny divný věci jako běh v plátovce, v inventáři možnost tahat 5 plátovek a 4 velké meče, nějaké featy, pak zrušíme i schovávání krokodýlu aby jste byli spokojeni :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Gorrgorroth »

Krata wrote:tak to přizpůsobíme našemu světu.. zrušíme magii, všechny boosty, všechny divný věci jako běh v plátovce, v inventáři možnost tahat 5 plátovek a 4 velké meče, nějaké featy, pak zrušíme i schovávání krokodýlu aby jste byli spokojeni :)
a já budu nejlepší nahatý pěstní bojovník v celé Thalii bez velkých krokodýlů, kteří se umí schovat!!! :twisted: :twisted: :twisted:
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Tretas »

Krata wrote:tak to přizpůsobíme našemu světu.. zrušíme magii, všechny boosty, všechny divný věci jako běh v plátovce, v inventáři možnost tahat 5 plátovek a 4 velké meče, nějaké featy, pak zrušíme i schovávání krokodýlu aby jste byli spokojeni :)
už to vidím :-D
Forum-diskuze-stížnosti:
Mám slabou postavu 8)
Proč se jako SD nemohu schovávat? :lol:
Jakto že teďka mě medvěd sejme na jednu ránu? :mrgreen:
atd... :mrgreen:

ale bylo by to zajímavé... :wink: :lol:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by Tretas »

Krata wrote:běh v plátovce
aspon by stoupl zájem o povolání mnicha :lol:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
ATom
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 18:22 31. Dec 2008
Location: Nýdek Gora
Contact:

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Post by ATom »

A to teprv já budu medvěd a všechny vás sežeru :mrgreen:
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Locked