Napište sem kdo hraje a kdo chce hrát, ať se konečně domluvíte.
Jinak jsem pro to zmražení postav třeba na 1 měsíc.
Pište jen ti co chcete hrát a za spam budu udělovat napomenutí
Hráči:
Erkwinn, Arsen
bez DM sou drowove vzdycky dost nahrany. a DM se nevenuje 1-2 osamocenym ubozakum, takze drowum skoro nikdy.. drowove sou takovi dost specificti. potrebuji alespon 2knezky 1 maga, 1 valecnika mensi pocet je neuhratelny. i tenhel je dost na hrane s hratelonosti.. musi se potkavat vsici, jinak je to desKrata wrote:ted sem tě nepobral.. zatim všechny rodiny začínali trochu na dně, aby hráči měli co dělat a svoji slávu si udělali.. kdyby jste začínali jako bohatá a slavná rodina, to by už potom nebylo co dělat ne?