Podtemno 2
-
GetFirstPC
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 21:27 15. Mar 2009
Re: Podtemno 2
To co pišete jsou všechno věci co by se měli psát spíš jinde myslím ž tvořiteli tohto topicku spíš šlo o to nahnat hráče do podtemna a nebo zorganizovat již hráče kteří tam hrají a neměl vplánu aby tu byla diskuze jaci sou drowove co by se mělo měnit atd.
-------------------------------------------------------------
Jinak já jsem klidně ochotnej hrát se svym duergarem vpodtemnu kdyš bude ským zatím se převážně zdržuju v Hag Gragu.
-------------------------------------------------------------
Jinak já jsem klidně ochotnej hrát se svym duergarem vpodtemnu kdyš bude ským zatím se převážně zdržuju v Hag Gragu.
Re: Podtemno 2
proč ne? stejně se to vytvoří a může se o tom apson debatovat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Podtemno 2
GetFirstPc má pravdu 
Sem se měli psát jen ti co do toho jdou a ne debatovat co měnit atd... ale je to asi jedno, viz interní fórum Legie
Sem se měli psát jen ti co do toho jdou a ne debatovat co měnit atd... ale je to asi jedno, viz interní fórum Legie
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Podtemno 2
oukej, ja ale nevim ,kide budu za pul roku a pokud nekoho chcete nalakat dolu, tak to nemuze probirat v nejakem internim foru.
ale mate recht, dole prisly tezke casy, musi se spolupracovat.
treba se tam mezi vas dolu jednou vratim...
ale mate recht, dole prisly tezke casy, musi se spolupracovat.
treba se tam mezi vas dolu jednou vratim...
A zase se craftí...
Re: Podtemno 2
Jinak já bych klidně šel i za ten rámec co píše photter, protože nikde není svatosvatě dáno, že drowové musí být zrovna rodina a duergaři klan. dovedu si představit frakci (třeba v hag graru) složenou z drowů, duergarů i svirfneblinů, která zastupuje společný zájem v mocenských nebo třeba náboženských otázkách... prostě čím míň škatulkování a separování tím líp.
(přesnější návrhy uvedu na fóru reálií nejprve pro oči zasvěcených, pač jsou to poměrně velké změny)
(přesnější návrhy uvedu na fóru reálií nejprve pro oči zasvěcených, pač jsou to poměrně velké změny)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Podtemno 2
zas bych se držel myšlenky podtemna, drowové x duergaři a svierfneblini .. nedělal bych z toho jednu velkou rodinku
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Podtemno 2
nějaký tradiční věci bych zachovával, přece jen když sme převzali ty pojmy, drow, duergar etc...tak bych to neprznil úplně ale jinak je všecko otázka diskuse...jen si pište a navrhujte, já vám to pak rozsápu

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Podtemno 2
no jedna mala myslenak tu je, ze proste cele podtemno dobili drowove (ci duergari) ale to uz je 300 let zpatky (treba) , ze zacatku zili jedni jako otroci druhych, ale pak si an sebe zvykli. a nikdo uz si na tu dobu skoro nevzpomene.. ted sou proste na zebe zvykli i domy jsou promychane atd..
treba tedkom nam arabi nevadi, ale pred 300 lety, by ho vyhnali z Ceska urcite ven.. Zide taky zili v nemecku v klidu a miru pred 100 lety.... prikladu by se naslo..
je to jednoduche, a vystihuje to, proc by mohli byt spolu v jednom meste a tahat za jeden provaz.
treba tedkom nam arabi nevadi, ale pred 300 lety, by ho vyhnali z Ceska urcite ven.. Zide taky zili v nemecku v klidu a miru pred 100 lety.... prikladu by se naslo..
je to jednoduche, a vystihuje to, proc by mohli byt spolu v jednom meste a tahat za jeden provaz.
A zase se craftí...
Re: Podtemno 2
mně turbani vadí !
ale to je vcelku putna jestli bydlej spolu nebo ne, to nemá vliv na hratelnost, tady de hlavně vo to, odstranit zbytečný škatulky a schémata, aby ta hra dole taky bavila a nevokoukala se po pár tejdnech, což byl myslím hlavní problém podtemna jak bylo
vyjděte z těch bodů jak sem je vo pár příspěvků vejš vyjmenoval, popřípadě hoďte do placu další, ať se máme vo čem hádat a zatím není třeba vymejšlet zdůvodnění, to se doplní dycky
citlivý věci si nechte do WB fóra, víte proč
koneckonců "společný" bydlení už vlastně máme, ne ?
ale to je vcelku putna jestli bydlej spolu nebo ne, to nemá vliv na hratelnost, tady de hlavně vo to, odstranit zbytečný škatulky a schémata, aby ta hra dole taky bavila a nevokoukala se po pár tejdnech, což byl myslím hlavní problém podtemna jak bylo
vyjděte z těch bodů jak sem je vo pár příspěvků vejš vyjmenoval, popřípadě hoďte do placu další, ať se máme vo čem hádat a zatím není třeba vymejšlet zdůvodnění, to se doplní dycky
citlivý věci si nechte do WB fóra, víte proč
koneckonců "společný" bydlení už vlastně máme, ne ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Podtemno 2
nechal bych mezi nima nějaké napětí nebo nepřátelství... aby tam byo co hrát, jak reagovat a podobně.. i na povrchu nejsou všichni kamarádi vodící se za ručičku
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Podtemno 2
Hehe, to bych se hádal.Krata wrote:i na povrchu nejsou všichni kamarádi vodící se za ručičku
Vedoucí týmu Thalie
Re: Podtemno 2
vzdávám se, v nečem máš pravdu 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Podtemno 2
nejde o to, že by museli bejt kamarádi, má to jen ten smysl, aby když se rozhádaj postavy drowů a duergarů, aby z toho hned nebyla válka mezi Hagolem a Charaxxsem, jak sme dole už jednou zažili
klidně se můžou porvat a pozabíjet ale nebude to mít vliv na celkovou politiku a setting, prostě bezvýznamná potyčka
klidně se můžou porvat a pozabíjet ale nebude to mít vliv na celkovou politiku a setting, prostě bezvýznamná potyčka
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Podtemno 2
jo s tim souhlasim, ale nedělal bych je spojencema, že by měli společný města a společně všelijak spolupracovali a podobný věci.. zanechal bych tu rasovou nenávyst ale nemožnost ty dva dostat do války
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Podtemno 2
******Krata wrote:jo s tim souhlasim, ale nedělal bych je spojencema, že by měli společný města a společně všelijak spolupracovali a podobný věci.. zanechal bych tu rasovou nenávyst ale nemožnost ty dva dostat do války
když nebudou spolupracovat, tak nikdo nemůže hrát drowa,protože zůstane sám nebo všichni musí hrát drowy