Chtěl bych se zeptat jak je to s pláštěm a animacema postavy. Pač je tu takovej problém... zkusim to nějak vysvětlit
Ještě než jsem přišel na Thalii, plášt měl normální animaci a to že se při běhu, boji, chůzi, čarování pohyboval s majitelem, aby pokud možno ho neprotínaly ruce. No po natáhnutí věcí na Thalii je jako prkno, ať zkoušim co zkouším, pořád mi to blbne a plášť je furt jako prkenná podlaha. Mohl by mi prosím někdo kdo tomu rozumí poradit?
děkuju za ochotu... Czech_Luthor