Zrušeni Hag Gragu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Kdo je pro zrušení Hag Gragu?

Pro Zrušeni
5
33%
Pro Zanechani
6
40%
Pro Zrušeni Hag Gragu(s vytvořenim new menši zle zakladny)
4
27%
 
Total votes: 15

GetFirstPC
Nováček
Posts: 26
Joined: 21:27 15. Mar 2009

Zrušeni Hag Gragu

Post by GetFirstPC »

Tak dozvěděl jsem se že tvurci chtěji zrušit Hag Grag já sám mám proti tomu pár možná víc než pár vyhrad napišu zakladní.
------------------------------------------------------------------
-teměř každý herní svět má povrch jak zlý tak dobrý podtemno bývá jen jako přidavek nečeho ještě nad obyčejným zlem. Mezi těmi dvěma zly je asi takovy rozdíl jako mezi zlodějem cukratek a najemnym vrahem. Ono mezi těmy zly je asi rozdíl jako mezi Stalinem a Hitlerem.
Hitler povyšuje svuj narod za něco božského a ostatní jsou zviřata která se hodí jen k tomu zotročit na práci a kdyš už nemužou pracovat tak využit co nejefektivněji vše znich co jde a zlikvidovat.
Stalin tak to jep ovrchnanske zlo přesněji ten nejhorši druh zloun jenž se snaží vystoupat k moci jakymikoliv prostředky nezabiji zasadově jiné rasy on klidně pozabiji miliony vlastních aby se dostal k moci a aby si ji udržel. Nezabiji prostě jen proto že je černý bíly či žluty zabiji protože toho o něm ví moc am ohl by ho ohrozit.
----
To byla nejhorši varianta zlouna ale prakticky banditi atd všechno jedou stalinovsky typ který se do podtemna rozhodně nehodí a kdyš jim zrušite zakladnu napovrchu stejně si ji budou muset ic někde vybudovat leda že by se zakempili v Katerské věznici neni to tak zly 2 jidla deně a o vanocich dostanou darky od daňovych poplatniku.
----
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by Rejty »

Jen připomínám, že je anketa bezpředmětná a její výsledek, ať už bude jakýkoliv, nic nezmění.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by Tretas »

a výsledek rozhodnutí týmu je jaký? Zrušit, nebo nechat?
jo a kamoš mi říkal že v Hag Graru mužou být ty pady, je to pravda?
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
GetFirstPC
Nováček
Posts: 26
Joined: 21:27 15. Mar 2009

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by GetFirstPC »

Rejty wrote:Jen připomínám, že je anketa bezpředmětná a její výsledek, ať už bude jakýkoliv, nic nezmění.
Dost rychlá odpověd ale aspon uvidite nazor ostatních na to že prakticky vytvařite černobily svět aspon já nevím o jinem mistě nap orvchu kde by byli chramy zlých bohu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by kucik »

Přestaňte panikařit. Přece se nevyženou eviláci do severních ledovejch pustin.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by Tretas »

no mě to teda osobně nevadí, ž se Hag-Grar zruší a hrát zlouna jde i bez Hag Graru... skus :wink: :D
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Loki_cz
Nováček
Posts: 18
Joined: 23:33 01. Feb 2009

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by Loki_cz »

Zanechte ho a víc reáliema propojte s podtemnem. Ať se zlouni z Hagu snadno mohou paktovat s těmi dole. Ať zlouni z Hagu mají snažší přístup do podtemna a tím tyhle dvě zlounský frakce spojíte a pomůžete oživit podtemno.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by Tretas »

tak tak, zla je na Thalii v poslední době málo, až na nezničitelného Berse :-D
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by kucik »

GetFirstPC wrote: Dost rychlá odpověd ale aspon uvidite nazor ostatních na to že prakticky vytvařite černobily svět aspon já nevím o jinem mistě nap orvchu kde by byli chramy zlých bohu.
Sorry, ale vzhledem k tomu, že zjevně neviš, o jaké změny jde a protože je ještě prezentovat nechcem, fakt bojuješ proti větrným mlýnům.

Buď zas někdo plácá blbosti, nebo ses chytil na aprýlovej žert.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by Tretas »

já tomu radši nechám volný pruběh, nebo mě zas napálíte jak včera :-D
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
GetFirstPC
Nováček
Posts: 26
Joined: 21:27 15. Mar 2009

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by GetFirstPC »

kucik wrote:
GetFirstPC wrote: Dost rychlá odpověd ale aspon uvidite nazor ostatních na to že prakticky vytvařite černobily svět aspon já nevím o jinem mistě nap orvchu kde by byli chramy zlých bohu.
Sorry, ale vzhledem k tomu, že zjevně neviš, o jaké změny jde a protože je ještě prezentovat nechcem, fakt bojuješ proti větrným mlýnům.

Buď zas někdo plácá blbosti, nebo ses chytil na aprýlovej žert.
Tak ono rušíte něco anižbyste o tom hráče informovali takže se hned objeví spousta teorii proč se to děla co ma WB tym zalubem atd
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by kucik »

Ono se už něco zrušilo?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
GetFirstPC
Nováček
Posts: 26
Joined: 21:27 15. Mar 2009

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by GetFirstPC »

kucik wrote:Ono se už něco zrušilo?
Nefunguji žadne inteeierove lokace Hag Gragu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by kucik »

Jakto, že nefungují? Neni tam přechod, nebo tam nejde vlézt, nebo co?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
GetFirstPC
Nováček
Posts: 26
Joined: 21:27 15. Mar 2009

Re: Zrušeni Hag Gragu

Post by GetFirstPC »

kucik wrote:Jakto, že nefungují? Neni tam přechod, nebo tam nejde vlézt, nebo co?
Dejme tomu sidlo krkavčích sparu přechod by byl klikneš na něj ale už se nikam nedostaneš prostě druha strana přechodu chybí.
Locked