Já osobně bych chtěl být člověk, zmateně dobrý, zloděj. Protože zloděj je šikovnej, umí si vždycky poradit a přizpusobit se každý hnusný situaci. Navíc mizet do stínu je nádhera
Vy sami ve fantasy světě
Vy sami ve fantasy světě
Jsme dneska měli v práci vášnivou debatu, čím by jsme chtěli být, kdyby jsme žili ve fantasy světě. Jaké povolání, jaká rasa, jaké přesvědčení a podobně. Zkuste se taky zamyslet, jak by jste se charakterizovali, kdyby jste vy sami byli ta malá postavička co tu běhá po Thálii nebo třeba v nějakém jiném fantasy světě podle pravidel D&D.
Já osobně bych chtěl být člověk, zmateně dobrý, zloděj. Protože zloděj je šikovnej, umí si vždycky poradit a přizpusobit se každý hnusný situaci. Navíc mizet do stínu je nádhera
Sledoval a špehoval bych všechno co by se dalo! Věděl bych uplně všechno co se ve městě děje
Dva krátké mečíky, probodávání ze zálohy, šedivý hadry a kapuci aby mi nešlo vidět do obličeje. Nádhera!
Já osobně bych chtěl být člověk, zmateně dobrý, zloděj. Protože zloděj je šikovnej, umí si vždycky poradit a přizpusobit se každý hnusný situaci. Navíc mizet do stínu je nádhera
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Vy sami ve fantasy světě
No jednoznacne carodej, asi elf a presvedcenie neutral (mozno trosicku, ale len trosicku tiahnuci k tomu dobru). Dlhy zivot s moznostou studia tajomnych veci, pekna vezicka, alebo ine doupe plne prapodivnych byliniek, knih a flasticiek so vsetkym moznym. No uplne nadhera. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Zaklínač - člověk s magickejma schopnostma. Neutrální.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Vy sami ve fantasy světě
trpasličí bojovník s nevyléčitelnou závyslostí na alkoholu .. asi bych měl dobré přesvědčení, v jádru sem hodný člověk
(někdy)
nebo čaroděj, člověk.. umět si rozsvítit kdykoliv a kdekoliv, navíc příteliček se kterym si můžu v dlouhých dobách nudy povidat ..
nebo čaroděj, člověk.. umět si rozsvítit kdykoliv a kdekoliv, navíc příteliček se kterym si můžu v dlouhých dobách nudy povidat ..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Vy sami ve fantasy světě
To je tazke...ja by som skusil viacej povolani
ale rasa ma laka najviac elfska alebo pulcik. Elf - lesny elf, pre ich zivot v lese na stromoch, pre krasne elfky
pre dlhovekost, mudrost tejto rasy. Ale povolanie? Tazko povedat.To by som nechal na osud, co bymi bolo urcene,zrejme by som sa uspokojil s cimkolvek.
Ako pulcik som chcel byt urcite pre ich detskost. Su absolutne stastni a slobodni a v takomto stave dokazu zit cely zivot. Nicich netrapi iba hlad a zvedavost
No a este by som bol clovekom bardom - ako mlady desny zaletniik by som cestoval na vlastnu pest po svete, skladal basne ,piesne o hrdinskych cinoch,ale aj o laske na vabenie kdejekych krasnych slecien na ktore by som pocas cesty narazil
Ako pulcik som chcel byt urcite pre ich detskost. Su absolutne stastni a slobodni a v takomto stave dokazu zit cely zivot. Nicich netrapi iba hlad a zvedavost
No a este by som bol clovekom bardom - ako mlady desny zaletniik by som cestoval na vlastnu pest po svete, skladal basne ,piesne o hrdinskych cinoch,ale aj o laske na vabenie kdejekych krasnych slecien na ktore by som pocas cesty narazil
Re: Vy sami ve fantasy světě
Určitě stínový tanečník, samozřejmě pulčik který pro svoje dobro udělá skoro všechno kromě zabiti, žijící si svými zákony a pravidly. Samotářský divoch jehož domovem jsou lesy. Jeho oblibou by bylo lození po stromech sledování jiných bytostlí za účelem většího poznání. 
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Nezlob se, ale dobrák, i když zmatený, nemůže v reálu být zločinec, jako zloděj by škodil ostatním. Mohl by být nejvýše záměčníkem...Jeanes wrote:Jsme dneska měli v práci vášnivou debatu, čím by jsme chtěli být, kdyby jsme žili ve fantasy světě. Jaké povolání, jaká rasa, jaké přesvědčení a podobně. Zkuste se taky zamyslet, jak by jste se charakterizovali, kdyby jste vy sami byli ta malá postavička co tu běhá po Thálii nebo třeba v nějakém jiném fantasy světě podle pravidel D&D.
Já osobně bych chtěl být člověk, zmateně dobrý, zloděj. Protože zloděj je šikovnej, umí si vždycky poradit a přizpusobit se každý hnusný situaci. Navíc mizet do stínu je nádheraSledoval a špehoval bych všechno co by se dalo! Věděl bych uplně všechno co se ve městě děje
Dva krátké mečíky, probodávání ze zálohy, šedivý hadry a kapuci aby mi nešlo vidět do obličeje. Nádhera!
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Vy sami ve fantasy světě
Člověk nebo trpaslík neutrálně dobrý, pěkně kulaťoučký s vytříbenou chutí pro pochoutky a pivánko, klerik - léčitel.
Last edited by Theogil I on 14:19 03. Apr 2009, edited 1 time in total.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Vy sami ve fantasy světě
určitě mnich, člověk nebo elf
Re: Vy sami ve fantasy světě
Cudný a zbožný?pepa48 wrote:určitě mnich, člověk nebo elf
Vedoucí týmu Thalie
Re: Vy sami ve fantasy světě
jo a hlavně chudejRejty wrote:Cudný a zbožný?pepa48 wrote:určitě mnich, člověk nebo elf
Re: Vy sami ve fantasy světě
Já bych byl asi Zvěd harfeníků, sice nevim co to je, ale přijde mi to cool 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Takže jako v reálu, celej ty.pepa48 wrote:jo a hlavně chudejRejty wrote:Cudný a zbožný?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Vy sami ve fantasy světě
A dneska na bále budu asi bard
(ten v tej nabídce chybí)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Vy sami ve fantasy světě
Teda o tomto jste se bavili v práci, skutečně jsi mne rozesmál.
No já, to je jasné , hraničář , lovec, stopař, pionýr , průzkumník s hlavně lečívými kouzly žijící v osadě uprostřed (kanadské, zelandské,ruské) přírody. Zmateně dobrý.
No já, to je jasné , hraničář , lovec, stopař, pionýr , průzkumník s hlavně lečívými kouzly žijící v osadě uprostřed (kanadské, zelandské,ruské) přírody. Zmateně dobrý.
Menhiri Dierta