Vliv postav na deni ve svete

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Vliv postav na deni ve svete

Post by Kiri »

Mi tak napada jestli lze zalozit nejaky psolek neovladatelny DM, nebo veskery zakladni vliv musi mit vzdycky DM. Mam namysli Karathsky soudni dvur a podobny. Nebo nekoho z Usvitu dosadit do Svate inkvizice...Resilo se to tu uz kdysi davno. Pmatuju, ze je to za nejake zasluhy...mampocit ze kdyz uz si naka postava neco takoveho zaslouzi, tak se stane DM a tim to pro svet hasne. Nevim jak ostatni hraci, ale Tym musi priznat jaka je umrtnost DM (aktivnich).

Co si myslej ostatni?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by George »

Myslím, že (jestli jsem to pochopil správně) pokud chceš vytvořit spolek neovladatelný DM, tak ho vytvoř, v tom není problém ne?
Pokud je to spolek, kterej už prostě existoval, tak je jasný, že ho někdo řídil a postava si tam nemůže dělat co chce = DM, který řídí kam se spolek bude ubírat.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Krata »

no samozřejmě by jste si neměli tvořit nové náboženství nebo stát a podobný věci :D .. ale něco ve smysl třeba družiny Hůlkový Řád může být
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Kiri »

mam na mysli, treba Spolek Pratel Piva a Penez
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Neithan1 »

myslim ze nejake postavy z hag graru uz si spolok aj zalozili...
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Kiri »

Neithan1 wrote:myslim ze nejake postavy z hag graru uz si spolok aj zalozili...
okej otazka spolku budiz zodpovezena...

co ta inkvizice a pod?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by photter »

spolek piva a peněz si myslím můžeš založit kdy chceš ale očekávat, že tento spolek bude mít vliv na dění ve světe je poněkud...hmm...odtržená realitě ?
jinak na WB fóru se vede poměrně vášnivá debata o settingu a politickejch záležitostech světa, tak pokud to není něco, co je nutný hned, doporučuju počkat, my se k něčemu kloudnýmu určitě časem prohádáme :mrgreen:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Daanri »

Spolky si mozes vytvorit ake chces, teda aspon s akou takou logikou a slusnostou :wink: .

Gildy na svete su vsak dane a riadi ich DM z toho dovodu, aby nedochadzalo k nakym hluposti, ze 1lvl riadi gildu alebo mohol byt v gilde aj 1-2hraci. Zaroven gildy maju svoje zazemie v podobe sidiel (i ked vsetky este nie su hotove myslim) a hraci v gildach mozu dosiahnut vyssie postavenie a mozno raz aj gildu riadit.

Co sa tyka vyznamnych postov vo svete, iniciative sa medze nekladu, ale musi to byt riesene IC v hre a mozne je naozaj takmer cokolvek pokial sa o to postava dlho snazi. Urcite sa nestane sudcom alebo hlavny inkvizitorom tym ze napise na forum alebo DM ze nim chce byt.

A holt ze z naj hracov co maju taketo snahy sa stavaju DM, tak to je asi naky prirodzeny kolobeh a vyber. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Kiri »

photter wrote:..., my se k něčemu kloudnýmu určitě časem prohádáme :mrgreen:
:D :D :D s tebou? takze vsichni proti tobe :D drzim palce, ale politiku jak v realu tak ve skutecnosti nemam rad, ale trebas by konecne knecemu byli ty slechty a podobny pisemnosti.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Kiri »

Daanri wrote:....
- tak jiste spolky maj snad nejaky zakladni pravidla, nejsem tup!!! spis mi slo o to vedeni a zajmy (logicky v ramci pravidel)

- vzadne PC co si pamatuju nevedlo zadnou gildu

- proc musej mit sidla jenom gildy? driv mohl mit sidlo i samotnej charakter. Pokud si dobre pamatuju tak nic neni otazka lvlu, ne?!

- iniciative se meze nekladou a vsecko IC :-D chtel bych to nekdy zazit -> myslete si co chcete mam na to svuj nazor

- nerikam psat na forum chci se stat to a to(todle je dotaz k debate, i ten predchozi sem rozcmaral ja), ale tak snad se pisou nejaky zivotopisy a pokud vim tak ste tam chteli nejaky cile...kdyz nechavam svuj osud v rezii Bohu (DM) tak snad cile vytycene nemam (ikdyz ted si myslim, ez i kdyz je mit budu tak je otazka casu, kdy je budu muset zmenit). Jenom sem spis chtel poukazat, ze urcite je nekdo z plysakova herne hoden na podobnou f-ci.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Daanri »

- tak jiste spolky maj snad nejaky zakladni pravidla, nejsem tup!!! spis mi slo o to vedeni a zajmy (logicky v ramci pravidel)
Pre istotu to treba radsej napisat, aby niekto potom netvrdil "ja o tom nevedel". Bo hraci dokazu vymysliet naozaj roztodivne veci. :)
- vzadne PC co si pamatuju nevedlo zadnou gildu
No jo to mas asi holt kratkou pamat, nemal by si pouzivat tolko psychotropnych latok. :D Nepamatas si na Stribrny kruh a Asheho???
- proc musej mit sidla jenom gildy? driv mohl mit sidlo i samotnej charakter. Pokud si dobre pamatuju tak nic neni otazka lvlu, ne?!
Sidla maju gildy pretoze existuju vo svete kde su dane. Sidlo moze mat aj teraz samotnej charakter, pokial nato ma financie. Pokial viem je v plane naky system domov na prenajom na byvanie pre postavy. Kdy to bude nevim.
- iniciative se meze nekladou a vsecko IC :-D chtel bych to nekdy zazit -> myslete si co chcete mam na to svuj nazor
No ja by som to chcel tiez IC zazit, ze jo pane starosto Ivory. :D :D :D

Samozrejme IC snazenie vyzaduje aj urcitu pozornost od DM, ale nie na silu vymahanu neustalym vypisovanim kazdej blbosti do druziny. :wink:
- nerikam psat na forum chci se stat to a to(todle je dotaz k debate, i ten predchozi sem rozcmaral ja), ale tak snad se pisou nejaky zivotopisy a pokud vim tak ste tam chteli nejaky cile...kdyz nechavam svuj osud v rezii Bohu (DM) tak snad cile vytycene nemam (ikdyz ted si myslim, ez i kdyz je mit budu tak je otazka casu, kdy je budu muset zmenit). Jenom sem spis chtel poukazat, ze urcite je nekdo z plysakova herne hoden na podobnou f-ci.
Ako hoden toho moze byt, ale ci ma o to aj dotycny zaujem tak to je druha vec. Ja osobne o nikom takom neviem a nemam prehlad, ze by sa niekto o nieco take snazil. Mozem sa samozrejme mylit. :)
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Neithan1 »

Daanri wrote:
Sidlo moze mat aj teraz samotnej charakter, pokial nato ma financie.
sorry toto si neodpustim, ale SIGURD MAL FINANCIE ! setril na dom cele DVA DNI !!! a dom ste mu nedali.. dokonca ked bola drazba domov tak tam dal nabidku a ako jediny dom neziskal.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Kiri »

Asheho si samo s sebou pamatuju ,ale nepocitam ho, bot z tebe se stal DM a s Ashe NPC!!! Snad neni tak drzy, kdyz tvoji vladu nad SK jako PC odhadnu na 2 mesice. Latky nelatky jednou az cas to ze me musi ven ;-) :mrgreen:

btw starosta Ivory sem chtel bejt, ale pravda ze si nepamatuju esli sem se snazil IG, ale Rejty mi na jednoduchu otazku este jednoduseji odpovedel => Velka inspirace k iniciative.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Marvin »

Neithan1 wrote: ...
Potvrdzujem.
Daanri wrote:
Samozrejme IC snazenie vyzaduje aj urcitu pozornost od DM, ale nie na silu vymahanu neustalym vypisovanim kazdej blbosti do druziny. :wink:
Ja si zasa myslim, ze by bolo lepsie keby sa hrac dohodol s DM, ze chce ziskat nejaky post alebo nieco a DM by mu k tomu vytvoril seriu Q, pripadne ho obcas sledoval. Ked DM nebude mat ani potuchy o tom, co chce hrac dosiahnut tak toho hrac nikdy nedosiahne lebo sa to neda sledovat. A neverim, ze by niekoho bavilo cely den pisat si sam pre seba nieco s NPCckami a dufat, ze na to DM zareaguje a pochopi jeho umysel.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Vliv postav na deni ve svete

Post by Neithan1 »

a kauza Sigurduv barak sa zase stratila medzi haldami prispevkov k teme.. ale nejtn nezabuda !
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Locked