Chyby v lokacich

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Post by Aznar »

Sylmael wrote:Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
uz znas :twisted:
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Aznar wrote:
Sylmael wrote:Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
uz znas :twisted:
Da, ja tóže znáju jevó. On takój balvan katóroj ně umnéjet ni šak nazád sdélať. :twisted: //joke, postavu jsem jeste nevidel, tak nevim zda je to pravda :) //
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

je
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Aznar wrote:
Sylmael wrote:Pri volbe boha u Thaala je namiesto Azhar napisane Aznar. Ja neznaja boha Aznar!
uz znas :twisted:
muhehe
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Kel-A-Hazr: Stoky pod pristavem, SZ cast mapy: vychod skrz velkou mriz neni viditelny - nezobrazi se pod kurzorem.

---------
Otazka: resi nekdo vubec tyhle hlasene veci? Nebo to sem pisou lide jen tak pro srandu kraliku?
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

566344 wrote: Otazka: resi nekdo vubec tyhle hlasene veci? Nebo to sem pisou lide jen tak pro srandu kraliku?
Resi :). Ale chyby v lokacich vetsinou dela rejty a ten je ted pryc.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

V Doubkove v hostinci U Zabinozky chyba stolek na vykup veci.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

mam pocit ze tam je (u zabiinozky), ale v cechu ten stolek an vykup..nejak sem nepochoipl jeho princip, jelikoz v rozhovoru s nakupcim neni moznost vykoupit vec ize stolku, takze na nej spis odkladam co nechci prodat.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Beldska skaliska-jizni cip, JZ cast lokace: ukazuje to zmenu kurzoru kvuli prechodu, ale prechod neni fcni ani neni videt (takovy ten pas jak po krtkovi)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Stolek u Zabinozky nie je urcite.

Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Daanri wrote:Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela. :wink:
Poskakoval jsem okolo toho tveho "tunelu" asi 10 minut real casu... prechod sviti na dalku takovou tou bledemodrou zari ze "tam neco je", ale tunel jsem neobjevil. Diru do zeme jsem zadnou nevidel. Zkusim se jeste podivat - mozna je to tou prepracovanosti, nebo tim, ze jsem se konecne vyznal v rozdilech mezi: oresakem, oresnikem, orechem a orechovou liskou - a jejich obodobne zmatecne podobne pojmenovanymi produkty. :P
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

566344 wrote:
Daanri wrote:Beldska skaliska jizni cip...prechod tam je a mal by byt aj funkcny len musis do tunela. :wink:
Poskakoval jsem okolo toho tveho "tunelu" asi 10 minut real casu... prechod sviti na dalku takovou tou bledemodrou zari ze "tam neco je", ale tunel jsem neobjevil. Diru do zeme jsem zadnou nevidel. Zkusim se jeste podivat - mozna je to tou prepracovanosti, nebo tim, ze jsem se konecne vyznal v rozdilech mezi: oresakem, oresnikem, orechem a orechovou liskou - a jejich obodobne zmatecne podobne pojmenovanymi produkty. :P
lol, to je fakt prepracovanosti :) dira do zeme tam je
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

jaara wrote:lol, to je fakt prepracovanosti :) dira do zeme tam je
OT: Dobre, budu hledat diru ne v plote, ale do zeme. Je to symbolicke - uz Liuovi par postav (povetsinou elfich, svete div se!) naznacilo, ze je zplozencem pekelnym, a kdyz uz nema pletky s peklem, tak s necim slizkym co do hliny zaleza urcite ano. :oops:

Liu se do hlubin zeme dral,
zvedavost ho hnala dal,
v predtuse mnozstvi zlata,
pred varovanim v usich vata,
nemnoha rad mu danych nedba,
tusenym pokladem predem se holedba.

Skoncil ale u Beldskych skal,
moc daleko se nedostal,
smejdi, patra, slidi, hleda,
vycerpanim je tvar bleda,
Rve: "Elf aby tam hodil kopi,
tady jsou snad vsichni slepi!"

Rev pomoci mu nedodal,
odrazil se od Beldskych skal...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Stoky pod Karathou, lihniste mozkomoru: naprosto zbytecny prechod skrz dvere, ktere jdou odemcit pouze pres klic skryty v golemovi. Prechod usti o kousicek dal, naprosto stejnym smerem... staci jej zrusit a protahnout chodbu. Nevim proc mate tyhle inter-lokacne-prechodove blbiny v oblibe. :( Nedosahnete nic jineho, nez nastvani povolani se summony a pritelicky. Kvuli stupidite nwn nejsou tito summoni schopni nasledovat pana skrz prechod pokud je tento prechod v ramci jedne lokace.

Tj. stejna pohadka jako v Mravencim doupeti u Doubkova... :/


Ad dira do zeme u belskcyh skal: ano, mate pravdu, je/byla tam. Ze by do ni i obr zapadnul. :)
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Dorensky hvozd-skreti udoli-jeskyne: spawn NPC hned u vchodu, navic pasti ihned za prechodem.
Locked