nepratelstvi....
nepratelstvi....
Velmi bych prosil nektere hrace, aby si uvedomili k cemu je vyhlaseni "dislike" v pripade, ze hodlaji na nekoho utocit. Je opravdu krasne vyhrozovat - a pak hodit sneak bez vyhlaseni nepratelstvi. Odhlednuto od toho, ze si tak zabezpeci priblizeni bez prilezitostneho utoku, cil je vzdy flatfooted - tak mag nema ani moznost se branit kouzlem - jen par kouzel funguje i na neutraly.
Omlouvam se za to tedy podruhe. Jednal jsem narychlo, protoze tvoje postava mirila k prechodu a ja nevedel kolik mam na povidani a na akci casu. I kdybych cas mel, tak bych na to ale asi stejne zapomnel. Kdyz hraju, tak neuvazuju nad systemem nad tim. Nenapadlo me, ze bych te tim nejak poskodil. Flatfooted bys byl stejne a ja z prvni rany ten sneak dam at chci nebo nechci. Proto jsem taky nepouzil zbrane (abys nedostal dva za sebou) a sundal jsem itemy na boj. Ze jsi carodej jsem nevedel.
Takze jeste jednou ma omluva.
Pojd to radsi probrat nekdy u piva. Z oci do oci po deseti plznich je to dycky jednodussi.
Takze jeste jednou ma omluva.
Pojd to radsi probrat nekdy u piva. Z oci do oci po deseti plznich je to dycky jednodussi.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Po deseti pivech byl na 100% nebyl schopny probirat uz vubec nic. Jako totalniho abstinenta by me tech tvych "deset" asi poslalo do zahrobi.kucik wrote:Pojd to radsi probrat nekdy u piva. Z oci do oci po deseti plznich je to dycky jednodussi.
ad incident: Proberu bud ve hre nebo pres PM. Nehodlam to rozvirovat na foru. Krom toho se nemusis hned hlasit ke vsemu - kdyz se podivas, tak jsem nikoho nejmenoval. Spise byl muj uvodni "flame" prispevek urcen ostatnim, at nedelaji/neudelaji podobnou blbost.