Realie vs sila buildu
Re: Realie vs sila buildu
trochu oftopic s tim stahovanim toho postihu do charisma - jako nekdo kdo ma imunitu na jedy a paralyzu(hlavní plusy) a pritom jen ECL 1 (!) me prijde fest silnej !!
takze nejaka ta nevyhoda je na miste..
takze hosi jsou silny ale hnusnejsi jak to prase
takze nejaka ta nevyhoda je na miste..
takze hosi jsou silny ale hnusnejsi jak to prase
nwn
Re: Realie vs sila buildu
To ze trpaslici zijou ve skupine, jeste neznamena ze nejsou individualisti. ( Ale trolobijci nejak do NWN nepatriCzech_Luthor wrote:Chceš mi říct že je trpaslík individualista? Tak tos mě pobavil, trpaslíci převážně žijou ve skupinách... Půl-orci ne, ale trpošové žijou vždy v nějaký skupině (kromě trolobijců ty jdou a zabíjej vše co najdou dokud neumřou)
Iteligence jenom dokaze podporit (pokud proslov zni duveryhodne), ale neni nezbytna.Jinak co se tyče tady toho charizma se vždycky špatně řešila protože podle toho co piše patří k charizmě i inteligence tupa blondynka nikoho nepřesvědčí ale tupy hitler taky ne.
A tohle je presne priklad toho, ze Charisma nema nic spolecneho se vzhledem.Podla mna je celej system trosku divnej a blbej co se tyka charizmy. Charizma by mala brat do + na rozne presvedcovanie a charizma do - by sa mala brat na zastrasovanie. Holt nekdo peknej vas presvedci peknymi recami ale holt nekdo skaredej vas presvedci tym ze vas zastrasi a bojite sa ho, preto splnite to co chce.
Charisma je v podstate umeni vyuzit vzhledu, znalosti, situace a to jakekoliv.
Rekl bych ze je hodne spjata se sebeduverou. Charimaticky clovek (bytost) pouta pozornost a snadno ovlivnuje ostatni a to at presvecovanim nebo zastrasovanim.
Jeste k trpaslikum, ti jsou hrdi na svuj narod, pokud se jedna o svet. Pokud jsou ovsem jenom mezi trpasliky, tak jsou hrdi na svuj klan. Pokud maji kolem sebe jenom svuj klan, tak jsou hrdi na svoji rodinu. A tak dale. Proto jsou v podstate individualiste, kteri se nedaji jenom tak presvecit, cimz se ale zaroven snizuje jejich schopnost presvecit nekoho jineho.
Tedy alespon takhle to vidim ja.
Isabel
-
GetFirstPC
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 21:27 15. Mar 2009
Re: Realie vs sila buildu
Hral jsi někdy za duergara imka na jedy a paralizu neni nic moc extra v podtemnu se hodi jink bys tam nenaexpil vubec nic tam jsme ještě nenašel nic krom fertoxu co by nemělo jed. Jinak palcek ma imku na strach a choroby a to nema rasovou ale imku z vpovolani a taky mu nejdou hody do minusu.Sveneld wrote:trochu oftopic s tim stahovanim toho postihu do charisma - jako nekdo kdo ma imunitu na jedy a paralyzu(hlavní plusy) a pritom jen ECL 1 (!) me prijde fest silnej !!
takze nejaka ta nevyhoda je na miste..
takze hosi jsou silny ale hnusnejsi jak to prase
Edit: Ktomu nepočitam že paladin je proti BG něco jako kyklop proti červovi a přitom by mělo bejt zlo vyhodnějši. Ale nic buildově je to udělane takhle at je to nevyrovnane jak chce kdyš je temne požehnani variace paladinske aury pro zle tak by stejně jako u te paladinske neměla dostavat postihy.
Re: Realie vs sila buildu
ostatni ty imky nemaji
btw si myslim ze sem schopnej to tam dole uhrat
btw si myslim ze sem schopnej to tam dole uhrat
nwn
Re: Realie vs sila buildu
Tak šup dolů v rámci akce oživ Podtemno!Sveneld wrote:btw si myslim ze sem schopnej to tam dole uhrat
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
Promin, ale to neni pravda. V podtemnu jsem hral dost dlouho a jed tam ma dost veci. Zkus si hrat za neco, co tu imku nema a pak teprve zjistis, co vsechno je jedovaty. Imunita na paralyzu a jed je sakra dobra vec.GetFirstPC wrote:
Hral jsi někdy za duergara imka na jedy a paralizu neni nic moc extra v podtemnu se hodi jink bys tam nenaexpil vubec nic tam jsme ještě nenašel nic krom fertoxu co by nemělo jed.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Realie vs sila buildu
GetFristPC: tak jakto že má imku jen Duergar a ne takovej drow nebo i další rasy, je to velká výhoda duergara.. nedělej z toho mín než to je
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Realie vs sila buildu
Drow má magickou odolnost a + do charisma a inteligence.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
No proste kazdy ma svoje vyhody a nevyhody, nechapem o com sa tu dohadujete. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Realie vs sila buildu
k cemu mi to je ? kdyz jedu prez OC ?Rejty wrote:Drow má magickou odolnost a + do charisma a inteligence.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Realie vs sila buildu
Rejty wrote:Tak šup dolů v rámci akce oživ Podtemno!Sveneld wrote:btw si myslim ze sem schopnej to tam dole uhrat
tak mam svyho hakima
nwn
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Realie vs sila buildu
To ze trpaslici zijou ve skupine, jeste neznamena ze nejsou individualisti. ( Ale trolobijci nejak do NWN nepatriMorendred wrote:Czech_Luthor wrote:Chceš mi říct že je trpaslík individualista? Tak tos mě pobavil, trpaslíci převážně žijou ve skupinách... Půl-orci ne, ale trpošové žijou vždy v nějaký skupině (kromě trolobijců ty jdou a zabíjej vše co najdou dokud neumřou)
Nonono... Trolobijec je normální trpaslík kterej udělal nějakej hřích a proto se chce očistit v hrdinné smrti v boji. Nic jiného To patří k Fantasy a NWN je fantasy
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Realie vs sila buildu
Presne! Koniec koncov som "trolobijca-trpaslicieho berserka" na Thalii hral... a na neho a jeho smrt casto spominam *nostalgicky povzdychne*Czech_Luthor wrote:To ze trpaslici zijou ve skupine, jeste neznamena ze nejsou individualisti. ( Ale trolobijci nejak do NWN nepatriMorendred wrote:Czech_Luthor wrote:Chceš mi říct že je trpaslík individualista? Tak tos mě pobavil, trpaslíci převážně žijou ve skupinách... Půl-orci ne, ale trpošové žijou vždy v nějaký skupině (kromě trolobijců ty jdou a zabíjej vše co najdou dokud neumřou)
)
Nonono... Trolobijec je normální trpaslík kterej udělal nějakej hřích a proto se chce očistit v hrdinné smrti v boji. Nic jiného To patří k Fantasy a NWN je fantasy
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Realie vs sila buildu
tak takDaanri wrote:No proste kazdy ma svoje vyhody a nevyhody, nechapem o com sa tu dohadujete.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Realie vs sila buildu
Návrh: Co spíš, než upravovat BG a jeho záporný "bonus", to samé zavést u paladina (záporný "bonus" z char do savů) - nikdo by si neměl na co stěžovat a přijde mi to systémově čistší.
Imunita na paralýzu a jedy není velkou výhodou - a teď tu o Šípkové růžence, dědečku
Imunita na paralýzu a jedy není velkou výhodou - a teď tu o Šípkové růžence, dědečku