Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Měl bych dotaz/návrh k druidům a hlavně hraničářům:
Všiml jsem si (a na jiném serveru i vyzkoušel), že celkem bezpečná taktika lovu a sběru XPů je ovládnout zvíře a poslat ho proti jinému (ze stejného druhu). Pak už stačí to zvířátko jen z bezpečné vzdálenosti ostřelovat. Zejména to asi bude výhodné v Prahvozdu, kde se to high lvl zvěří jen hemží a ty XPy za to budou slušné. Přijde mi to trochu divné z RP hlediska a na to, kolik za to bude XPů, málo rizikové.
Nemělo by se do AI zavést, že když bojují proti sobě dvě stejná zvířata (jedno ovládnuté PC), aby byla možnost, že se to nepřátelské přednostně pustí do PC? Neříkám vždy, ale tak 50:50.
Všiml jsem si (a na jiném serveru i vyzkoušel), že celkem bezpečná taktika lovu a sběru XPů je ovládnout zvíře a poslat ho proti jinému (ze stejného druhu). Pak už stačí to zvířátko jen z bezpečné vzdálenosti ostřelovat. Zejména to asi bude výhodné v Prahvozdu, kde se to high lvl zvěří jen hemží a ty XPy za to budou slušné. Přijde mi to trochu divné z RP hlediska a na to, kolik za to bude XPů, málo rizikové.
Nemělo by se do AI zavést, že když bojují proti sobě dvě stejná zvířata (jedno ovládnuté PC), aby byla možnost, že se to nepřátelské přednostně pustí do PC? Neříkám vždy, ale tak 50:50.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
to by nebylo špatné.. přece jen medvěd vůdce smečky z ničeho nic nepůjde zabíjet své následovníky
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Kazdopadne zostan radsej pri tych hraniciaroch lebo ak by druid uvidel ako hraniciar takymto sposobom zneuziva schopnost porozumiet zvieratu,asi by to riesil dost nahnevany
.
Hraniciar by podla mna ani nemal mat "schopnost" porozumiet zvieratam...kuzlom mozno,ale to je len moj pohlad na vec.
Hraniciar by podla mna ani nemal mat "schopnost" porozumiet zvieratam...kuzlom mozno,ale to je len moj pohlad na vec.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
no u hraničáře je to porozuměné jen systémově, spíš ho dokáže zmámit...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Gorrgorroth
- Šlechtic
- Posts: 348
- Joined: 13:11 23. Oct 2008
- Location: Rožnov p. R.
- Contact:
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
no a proč by si hráči potom zakládali postavu hraničáře?Skipp wrote:
Hraniciar by podla mna ani nemal mat "schopnost" porozumiet zvieratam.
myslím že je to teď standartně udělané, hraničář je slabší v boji, ma slabé kouzla, ale aspoň má ta zvířata.
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Tam je hlavně trapný, že ovládne mnohem vyšší level zvířete, než má on sám. Viděl jsem už hraničáře s multipovoláním s max. 14. levelem hraničáře, co přiběhl v invis do doupěte zuřivých goril v prahvozdu, ovládl starou zuřivou potvoru (s kterou by se většinou mohla měřit až parta epickýh postav) a vymlátil s ní dung, sebral loot a běžel dál...
Vedoucí týmu Thalie
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
A to je právě ten důvod, proč navrhuji, že by ta zvířátka mohla občas trochu „stávkovat“. Ať to není taková „bezstarostná jízda“.Rejty wrote:....Viděl jsem už hraničáře s multipovoláním s max. 14. levelem hraničáře, co přiběhl v invis do doupěte zuřivých goril v prahvozdu, ovládl starou zuřivou potvoru (s kterou by se většinou mohla měřit až parta epickýh postav) a vymlátil s ní dung, sebral loot a běžel dál...
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Myslím že je dost pravděpodobné že jde zrovna o moji postavu
... ač velmi nerad....ale navrhnu...jesli by nebylo možne třeba zvyšit těm potvoram hod na ochoovani... sice by mi to hooodně zkomplikovalo život na světě
ale bylo by to zajimavějši 
Peace & Love
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Hele když je to ten vůdce smečky, nebyla by sranda, když si ochočí vůdce, aby se automaticky k němu přidaly všechny potvory v lokaci kterým má vládnout ?
pak je ale zase problém s pokladem že ho může vybrat... takže je to stejně k prdu... a nebo tam dát skriptík že když vybere poklad tak se na něj zaútočej, ale kdo by se stím programoval 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
No, doufám, že se zde do diskuse zapojí hlavně ti, co za hraničáře hrajou a jsou znalí věci
Mě přijde trefné to, co říkal Gorrgorroth - ta zvěř je prostě jednou z výhod povolání, která ho balancuje vzhledem k povoláním dalším. Obávám se, že nějaké velké zásahy by nadělaly více škody, než užitku.
Každopádně pokud už nějakou změnu, tak ta páně Andersona není vůbec špatná a je i docela logická. Mohloby být rozhodně těžší navést zvíře k útoku na vlastní smečku (druh), ovšem nějak víc přehodnocovat celý vztah hraničářů x zvěře... ne.
Každopádně pokud už nějakou změnu, tak ta páně Andersona není vůbec špatná a je i docela logická. Mohloby být rozhodně těžší navést zvíře k útoku na vlastní smečku (druh), ovšem nějak víc přehodnocovat celý vztah hraničářů x zvěře... ne.
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
at si ji poštve na cizou zvěř.. ale jak už sem psal, aby druh zabíjel druha ze stejné slůje je trochu blbost, na druhou stranu se tim veme jedna ze zbraní těch postav.. tahat si zvířata z venku nebo z jinejch dungů asi nikoho bavit nebude.. možná tak ověřovat hod víš a víš při několika počtech útoků na stejnej druh... ale jesli to nebude moc scriptů pro málo práce
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
já jsem hraničáře hrál, měl jsem 7 lvl hraničáře a 6 lvl vraha a naprosto v klidku jsem si chodil na samicu sněžného tygra, což na 7 lvl hraničáře je dost nepřípustné... na zvířata stejného druhu jsem chodil vždy a všude, protože jsem neměl jinou možnost, ale není to moc RP, teda podle mě 
asi bych byl pro těžší ochočení všech zvířat a utočení na stejný druh zakázat nebo hoodně omezit, ale je pravda že to by byla nevýhoda hraničářů a přece každý musí mít nějakou výhodu že.
jinak tot muj nazor, ale hraničáře teď nehraju, takže do toho nechci moc kecat
asi bych byl pro těžší ochočení všech zvířat a utočení na stejný druh zakázat nebo hoodně omezit, ale je pravda že to by byla nevýhoda hraničářů a přece každý musí mít nějakou výhodu že.
jinak tot muj nazor, ale hraničáře teď nehraju, takže do toho nechci moc kecat
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Suhlasim. A mozno by nebolo od veci dat hraniciarovi na 2. lvl automaticky este feat "imunity na zranenie vsetkeho druhu".innfra wrote:Hele když je to ten vůdce smečky, nebyla by sranda, když si ochočí vůdce, aby se automaticky k němu přidaly všechny potvory v lokaci kterým má vládnout ?
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Ja teda neviem ale hraniciar sa mi nezda az tak slabe povolanie.Ak clovek spravne rozdeli bodiky a featiky a bude to aj spravne pouzivat tak je vyrovnanym superom pre ktorekolvek povolanie.
A co sa tyka ovladnutia zvierata a poslat ho bojovat proti vlasnemu druhu... Co je na tom divne???
Zviera je ovladnute a teda plne oddane hraniciarovi a teda je to len a len na nom.
A tiez nechapem preco vadi ze si hraniciar ovladne rovno bossa.Je to jedna z vyhod povolania a nemyslim ze by bolo mudre mu to brat.
Ja neviem ale mam sa citit previnilo ked zneuzijem bardsku piesen na to aby som zdvihol body v odhade ceny napriklad??????????
Len si myslim ze sa tu teraz riesi dalsia blbost.To uz neni co riesit?
A co sa tyka ovladnutia zvierata a poslat ho bojovat proti vlasnemu druhu... Co je na tom divne???
Zviera je ovladnute a teda plne oddane hraniciarovi a teda je to len a len na nom.
A tiez nechapem preco vadi ze si hraniciar ovladne rovno bossa.Je to jedna z vyhod povolania a nemyslim ze by bolo mudre mu to brat.
Ja neviem ale mam sa citit previnilo ked zneuzijem bardsku piesen na to aby som zdvihol body v odhade ceny napriklad??????????
Len si myslim ze sa tu teraz riesi dalsia blbost.To uz neni co riesit?
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.