Báze Thalie
-
resurrection
- Nováček
- Posts: 18
- Joined: 20:50 26. Jul 2007
- Contact:
Báze Thalie
Byla by ke stazeni? Chtel bych si navrhnout nemovitost sam
Nejaky WB zkusenosti mam, tak jestli by to bylo mozny... zatim staci ta baze, ta nemovitost prijde na radu asi az za dyl. Dik.
Hmm.... proste som sa pozrel do sekcie pre zacinajuce WB, a mrkol na jeden topik ktory mi udrel rovno do oci. A tam bol aj odkaz (na moje prekvapenie aj funkcny) a ten som mu poslal. Viete vy o sebe vobec?
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...