CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě na Thalii chybí ta stará pohodová Thalie jak jsem jí poznal pred Wipem a i po něm. Začíná mi to tu připadat jako na Demoně , jako závod , některé postavy jsou tu 20 hodin denně . Já nevím kam tak šíleně spěchají? Já pro ten lvl co mam hraji na Thalii od WIPE (s přestávkou pravda) a někdo ho namlátí za měsíc.
Jako by tak strašně zaleželo jaký jste lvl, ( Tu není Hard PvP server na něm bych nehrál) já jsem Thalii ukazoval několika menším levlům, a pohoda pomohl jsem jim když potřebovali. Je to take otazka možnosti zakoupení velmi kvalitní vybavy a tak potkate nizke levly v super výbavě. Já šetřil min půl roku na rapír vznešené cesty , no nebyl jsem moc nadšený že tak dlouho , ale ušetřil jsem, a měl jsem radost že ho mám, ale dnes je to největší šunt kde kdo má daleko lepší. Co se s tou Thalii stalo ?
Jako by tak strašně zaleželo jaký jste lvl, ( Tu není Hard PvP server na něm bych nehrál) já jsem Thalii ukazoval několika menším levlům, a pohoda pomohl jsem jim když potřebovali. Je to take otazka možnosti zakoupení velmi kvalitní vybavy a tak potkate nizke levly v super výbavě. Já šetřil min půl roku na rapír vznešené cesty , no nebyl jsem moc nadšený že tak dlouho , ale ušetřil jsem, a měl jsem radost že ho mám, ale dnes je to největší šunt kde kdo má daleko lepší. Co se s tou Thalii stalo ?
Menhiri Dierta
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Myslíš tu starou Thalii, na které jsi den co den vytvářel na foru stohy textu o tom, jak je to všechno špatně a jak by se to mělo změnit?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Thalie má i nyní super RP, jenom ne v takovém množství... ale pokud chceš RP hrat tak hrej, hodně hráču se rádo přidá 
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jachym wrote:Mě na Thalii chybí ta stará pohodová Thalie jak jsem jí poznal pred Wipem a i po něm. Začíná mi to tu připadat jako na Demoně , jako závod , některé postavy jsou tu 20 hodin denně . Já nevím kam tak šíleně spěchají? Já pro ten lvl co mam hraji na Thalii od WIPE (s přestávkou pravda) a někdo ho namlátí za měsíc.
Jako by tak strašně zaleželo jaký jste lvl, ( Tu není Hard PvP server na něm bych nehrál) já jsem Thalii ukazoval několika menším levlům, a pohoda pomohl jsem jim když potřebovali. Je to take otazka možnosti zakoupení velmi kvalitní vybavy a tak potkate nizke levly v super výbavě. Já šetřil min půl roku na rapír vznešené cesty , no nebyl jsem moc nadšený že tak dlouho , ale ušetřil jsem, a měl jsem radost že ho mám, ale dnes je to největší šunt kde kdo má daleko lepší. Co se s tou Thalii stalo ?
bez urazky, ale ked som mal ja postavu na 18. lvl tak si zacal hrat a do mesiaca si mal lvl len o jeden nizsi.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
..Jachym wrote:Mě na Thalii chybí ta stará pohodová Thalie jak jsem jí poznal pred Wipem a i po něm. Začíná mi to tu připadat jako na Demoně , jako závod , některé postavy jsou tu 20 hodin denně . Já nevím kam tak šíleně spěchají? Já pro ten lvl co mam hraji na Thalii od WIPE (s přestávkou pravda) a někdo ho namlátí za měsíc.
Jako by tak strašně zaleželo jaký jste lvl, ( Tu není Hard PvP server na něm bych nehrál) já jsem Thalii ukazoval několika menším levlům, a pohoda pomohl jsem jim když potřebovali. Je to take otazka možnosti zakoupení velmi kvalitní vybavy a tak potkate nizke levly v super výbavě. Já šetřil min půl roku na rapír vznešené cesty , no nebyl jsem moc nadšený že tak dlouho , ale ušetřil jsem, a měl jsem radost že ho mám, ale dnes je to největší šunt kde kdo má daleko lepší. Co se s tou Thalii stalo ?
Nechápu proč to tady píšeš, je to jen snůžka moralistických žvástů. Poučuješ jak nejsou výbava ani lvly důležité a přitom ostatní paranoidně sleduješ. Už jen tvoje přesvědčení o tom, že tu někteří creepujou 20 hodin denně poukazuje na chabý kontakt s realitou. Že bys nehrál na "hard pvp serveru" je zřejmé, protože se raději vybodneš na RP, než abys vůbec riskoval kontakt s PC se kterým by k pvp mohlo dojít a dokonce máš tu drzost mu nadávat po tellu (mimochodem - zmámit a dotáhnou prastarého tygra k přechodu a tam ho nechat je pěkná sviňárna). Pokud ti lvly, výbava a PvP tak vadí - určitě by se tí víc líbilo na Equilibrii (nic proti ní).
PS: Zdravím tvůj zdravý rozum.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bez urážky toto není pravda a mrzí mne že jsi to napsal Ty . Na další hecy nebudu reagovat ja sem píšu velmi málo a nemusím ale vůbec.Neithan1 wrote:
bez urazky, ale ked som mal ja postavu na 18. lvl tak si zacal hrat a do mesiaca si mal lvl len o jeden nizsi.
Menhiri Dierta
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
pisem to co viem. Marvin ti to dosvedci, ked este bol vypis hracov sledovali sme lvle dost casto a teba si pamatujem uplne presne. Inak v tom nehladaj nieco co tam nieje.Jachym wrote:Bez urážky toto není pravda a mrzí mne že jsi to napsal Ty . Na další hecy nebudu reagovat ja sem píšu velmi málo a nemusím ale vůbec.Neithan1 wrote:
bez urazky, ale ked som mal ja postavu na 18. lvl tak si zacal hrat a do mesiaca si mal lvl len o jeden nizsi.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Potvrdzujem Neithanove slova. Od wipu si ten level netiahol. Expil si to chvilku a bez urazky zrovna u teba by som o tych hodinach v hre pomlcal. Boli casy kedy si tiahol takmer 24ky 
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nic to nemění na faktu, že na Jáchymově šprochu je pravdy trochu ...
.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pravda že kdysi se hrálo o dost víc RP, výpravu do dungu byli úplně o něčem jinym.. ted každej creepe, lootí nebo craftí a těch dobrejch ckupinek je už málo
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Muhehe ... to je to co Jachym psal, jen na to šel od lesa a to se mu stalo osudným, dneska se snad po 14 dnech či snad dokonce více dnech podívám do hry a to pak bude flame a příspěvkový creepingKrata wrote:Pravda že kdysi se hrálo o dost víc RP, výpravu do dungu byli úplně o něčem jinym.. ted každej creepe, lootí nebo craftí a těch dobrejch ckupinek je už málo
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jop. mozna je to tim, ze kazdej vidi, ze se prece jen jeste ty xpiky hrnou. predtim bylo nad 20lvl skoro nemozne, ted je to naprosta realita. Vono kdyz clovek ma za vsechno 1xp, tak ma cas na RP ale nez nema max. dosazitelny lvl tak to chce vymlatit... a nez to vvyexpis, tak to chvilku trva no.. a to uz ho zase ta postava prestane bavit a zacne nanovoKrata wrote:Pravda že kdysi se hrálo o dost víc RP, výpravu do dungu byli úplně o něčem jinym.. ted každej creepe, lootí nebo craftí a těch dobrejch ckupinek je už málo
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nomis: nene, to hráli i low lvl.. já když se logl poprvé tak to bylo úplně jiné RP než když se ted logne nováček, kdysy postavy kecali a vyráželi na dobrodružství a tak, ted jenom pobíhaj okolo a choděj na lov všeho, co se hýbe.. však i ted se najdou vyjímky, ale co jsou ted vyjímky byli kdysi všichni
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Njn ale to chce aby zmenili hraci, staci par schopnych RP tahunov ktory dokazu zaujat ostatnych a uz to je, bohuzial z vacsiny RP tahunov sa stavaju DMka, ale zas si nevyberies. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.